coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

petro11    29
Dnia 30.01.2018 o 19:39, ZELKOW napisał:

no narazie faworytem jest puma , jeszcze się nie orientowałem jak jest z ceną jd bo za tą cene gdyby wyszedl jd to raczej bym go wybrał , jeszcze się zastanawiam jak deutz ma cenę

Cześć kolego. Moim faworytem też jest Puma bo za wyposażony full ciągnik zapłacić można 300netto. We wtorek będe znał cenę bo mam spotkanie z dilerem. A jak podałeś za MFa 390tys to porażka jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, petro11 napisał:

Cześć kolego. Moim faworytem też jest Puma bo za wyposażony full ciągnik zapłacić można 300netto. We wtorek będe znał cenę bo mam spotkanie z dilerem. A jak podałeś za MFa 390tys to porażka jest.....

Wstaw po wszystkim cenę i wyposażenie jeśli możesz ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
2 minuty temu, KrowieBieszczady napisał:

Wstaw po wszystkim cenę i wyposażenie jeśli możesz ;) 

Wtorek wieczór będziecie znali ale oczywiście dilera wam nie zdradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, petro11 napisał:

Wtorek wieczór będziecie znali ale oczywiście dilera wam nie zdradzę...

Wiadoma sprawa, po prostu fajnie mieć powrówanie jak to mniej więcej wygląda względem konkurencji :) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case88    1
Dnia 4.02.2018 o 23:18, petro11 napisał:

Wtorek wieczór będziecie znali ale oczywiście dilera wam nie zdradzę...

masz juz wyceniana ta pume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Niestety zmiana planów, w przyszłym tygodniu będę znał cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofMF    0

Chciałbym opisac o problenie a mianowicie jestem z podkarpacia gdzie kupilem 2 nowe MF-y . do serwisu mialem 100 km w obie strony a za dojaz brali 1zł za kilometr caly koszt serwisu 350 zl teraz po tych wszystkich zmianach najblizszy serwis jest jakis tam gravit zamosc gdzie do mnie maja 180km a cena za km to 1.85 zla za przeglady licza sobie 120 zl roboczo godzina pozmieniali wszystkie oleje z fusza na jakis tam szell czy cos takiego

a mialy bys zmiany lepsze dla nas rolnikow pytam sie jakiegos wielce uczonego z AGCO gdzie one sa?

 

Edytowano przez krzysztofMF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofMF    0
Dnia 4.02.2018 o 23:15, KrowieBieszczady napisał:

Wstaw po wszystkim cenę i wyposażenie jeśli możesz ;) 

Czlowieku ty porownujesz Masseya do Case  jezdziles kiedys Mf  skrzynia udzwig podnosnika komfort jazdy zmiana biegow automat albo samemu rewers wiele by tu wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krzysztofMF napisał:

Czlowieku ty porownujesz Masseya do Case  jezdziles kiedys Mf  skrzynia udzwig podnosnika komfort jazdy zmiana biegow automat albo samemu rewers wiele by tu wymieniac

Czy Ty jesteś "przytomny"? Spytałem po prostu o cenę Case, a Ty po moim profilowym zdjęciu wysuwasz jakieś chore wnioski? xD Puknij się, ale mocno w główke, a jeszcze jak coś mimo iż jestem zwolennikiem MF to nie jestem zapatrzony w markę i uważam, że całościowo dany koncern może być lepszy, ale zawsze warto porównać poszczególne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Panowie, potrzebuję ceny na MF-a 5709S. Ten ciągnik ma więcej jak chciałem bo  jednak widziałem tego 5708 dyna 4 i po prostu (bida edition) w porównaniu do serii 5608. Nie wiem co zdziałam teraz jak już agencja rozpatruje postępowanie na 5708 ale kupić golasa 3 cylindry za 230 netto chyba nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

czyli 245 tysi netto za to co podałeś w opisie?  czy nie bo interesuje mnie przedni tuz amortyzacja ośki pełzaki i wąskie ogumienie., Kużwa dlaczego oni nie zrobili wersji  5708s. zamiast na lepsze poszli w gorsze. Teraz potężny dylemat co robić czy mając okazję  za 88tysi netto brać tego 5708 dyna 4 z przednim tuzem, womem,pełzakami i amortyzacją kabiny..... czy jednak odpuścić.

Edytowano przez lukasagro111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Nie, Są 2 wersje Globale (Z PROSTĄ MASKĄ) produkowane od kilku lat i zastępca 5608 model 5708 DYNA-4  (MASKA LEKKO ŚCIĘTA) (premiera 2018 z polagry) lecz jak wspomniałem "ta NOWA premiera" to golas, ma dużo mniej funkcjii niż 5608 i wygląda gorzej za to cena ta sama. A ja chce mieć ciągnik jak najbardziej wyposażony,,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
1 godzinę temu, lukasagro111 napisał:

czyli 245 tysi netto za to co podałeś w opisie?  czy nie bo interesuje mnie przedni tuz amortyzacja ośki pełzaki i wąskie ogumienie.

Dolicz więc do tej wyceny śmiało 25 tys. zł netto. Opony brałem na profilu 65 (440 r28, 540 r38), profil 70 (420 r28, 520 r38) u MF kosztuje sporo drożej (+ kilka tys. zł). Ale wtedy masz już jak to się mówi - kawał gumy. Jak chciałbyś jakieś kolarzówki to może by było trochę taniej niż na 70-tce. Ale i tak cena - jak za maszynę takiego gabarytu - robi się kosmiczna.

[...] A ja chce mieć ciągnik jak najbardziej wyposażony.

A jak np. lubisz bajery, to jeszcze jest wersja efficient. Z pewnością też nie z taką sama ceną, tylko jeszcze większą.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofMF    0
8 godzin temu, KrowieBieszczady napisał:

Czy Ty jesteś "przytomny"? Spytałem po prostu o cenę Case, a Ty po moim profilowym zdjęciu wysuwasz jakieś chore wnioski? xD Puknij się, ale mocno w główke, a jeszcze jak coś mimo iż jestem zwolennikiem MF to nie jestem zapatrzony w markę i uważam, że całościowo dany koncern może być lepszy, ale zawsze warto porównać poszczególne modele.

 KrowieBieszczady ten tekst naprawde nie byl do ciebie niewiem czemu tak wyskoczyl kolo twojego zapytania o cene . jeszcze raz przepraszam

8 godzin temu, lukasagro111 napisał:

Panowie, potrzebuję ceny na MF-a 5709S. Ten ciągnik ma więcej jak chciałem bo  jednak widziałem tego 5708 dyna 4 i po prostu (bida edition) w porównaniu do serii 5608. Nie wiem co zdziałam teraz jak już agencja rozpatruje postępowanie na 5708 ale kupić golasa 3 cylindry za 230 netto chyba nie ma sensu...

kupilismy masseya 5608 ful opcja za 188 tys netto awiec cena bardzo dobra uwazam i jeszcze jedno warto sie targowac do samego konca jak juz nie spuszczaja z cdeny to niech cos dorzucaja. w przeciagu pieciu lat kupilem 4 ciagniki 2x MASSEY FERGUSON  1X FENDT 1X NEW HOLLAND 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

wiecie może kto w woj. Opolskim jest dilerem Masseya bo nigdzie nie ma takiej informacji a potrzebuje wycene do Modernizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
@petro11, jaką wersje i w jakim wyposażeniu full mówisz że tylko 300 netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15
15 godzin temu, Kos_pl napisał:

Dolicz więc do tej wyceny śmiało 25 tys. zł netto. Opony brałem na profilu 65 (440 r28, 540 r38), profil 70 (420 r28, 520 r38) u MF kosztuje sporo drożej (+ kilka tys. zł). Ale wtedy masz już jak to się mówi - kawał gumy. Jak chciałbyś jakieś kolarzówki to może by było trochę taniej niż na 70-tce. Ale i tak cena - jak za maszynę takiego gabarytu - robi się kosmiczna.

 

Ale proszę porównaj sobie 5708 DYNA-4 a 5709S wtedy zobaczysz że nawet 270 za taki ciągnik z tyloma bajerami to okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj