goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

zbyszek8201    174

hehe dobry jesteś

Wiosną wczesną pisałeś , że kiedyś musi być cena na pyre , że się odkujesz itp.. miałeś nadzieję na ten sezon, ale chyba musisz ją odłożyć na następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Bydło to nie ziemniaki że w kilku miesięcy będzie opór towaru. Na byka trzeba czekać dwa lata aby urosł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelz    2

Przeżut  zrobi cenę w dół jak na Sieradzu  ładują po 25 bryłę to długo cena 35  się nie utrzyma na rybitwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12422

Na zieleniaku w centrum Warszawy ładna gruba irga 6zł/kg. Drobne jak orzechy 4zł🙆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
3 godziny temu, Ursus4062 napisał:

Na Rybitwach handlarze sprzedają przerzut ze sieradza po 22 złote to po ile kupują? 12?

Katowice 26 podobno.

Bronisze w niedzielę 30 do 40 irga wczoraj z rana nawet 45 krzyczeli. Po południu więcej towaru było.

@Ursus4062 nie słyszałem jeszcze żeby za 12 oddawali siuksy. W tamtym tygodniu najniżej 15 było no ale później zjazdowa wyczyscili

Edytowano przez PAN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
7 minut temu, zbyszek8201 napisał:

to za tydzień  15 za 15..

Już było w tamtym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tragedia. Nie dość że ceny nie ma to i zbytu. A myślałem że ten rok będzie lepszy. 

Przyznaje że zwiększyłem nasadzenia, a teraz mam problem komu to opchnąć przynajmniej po kosztach. Bo to co się dzieje na giełdach nie napawa optymizmem. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelz    2
17 godzin temu, PAN88 napisał:

Już było w tamtym tygodniu

Ale gdzie jeszcze niedziela 35 się sprzedawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8990
17 godzin temu, 1204198524051986 napisał:

Panowie jest tragedia. Nie dość że ceny nie ma to i zbytu. A myślałem że ten rok będzie lepszy. 

Przyznaje że zwiększyłem nasadzenia, a teraz mam problem komu to opchnąć przynajmniej po kosztach. Bo to co się dzieje na giełdach nie napawa optymizmem. 

Po ile chcesz sprzedać i jaka odmiana?

Dziś na targu u pośrednika po 3zł młode Polskie.

Truskawki też słabo płacą w tym roku, 7zł kg krajowe już można kupic u nas w LRA.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, 1204198524051986 napisał:

Panowie jest tragedia. Nie dość że ceny nie ma to i zbytu. A myślałem że ten rok będzie lepszy. 

Przyznaje że zwiększyłem nasadzenia, a teraz mam problem komu to opchnąć przynajmniej po kosztach. Bo to co się dzieje na giełdach nie napawa optymizmem. 

No przecież miałeś za złe innym że chcą się nachapac a ciebie zniechęcają do uprawy.No to teraz walcz a nie płaczesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
4 godziny temu, michelz napisał:

Ale gdzie jeszcze niedziela 35 się

21 godzin temu, 1204198524051986 napisał:

Panowie jest tragedia. Nie dość że ceny nie ma to i zbytu. A myślałem że ten rok będzie lepszy. 

Przyznaje że zwiększyłem nasadzenia, a teraz mam problem komu to opchnąć przynajmniej po kosztach. Bo to co się dzieje na giełdach nie napawa optymizmem. 

sprzedawalo

Zjazdowa w tamtym tygodniu.

A tak pisałeś że każdy Cię odciąga od sadzenia. To teraz kurde nie pisz smetów w necie tylko bierz się za kopanie

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
4 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Truskawki też słabo płacą w tym roku, 7zł kg krajowe już można kupic u nas w LRA.

7 zł to bardzo dobra cena dla producenta o ile sprzedaje sam bez posrednika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salata96    25

Po ile wy na sieradzu sprzedajecie te ziemniaki bo dzwonią i po 15 zł za worek oferują kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelz    2

Dziś rybitwy 23 w podaniu większym  co świeże a przezut 20 chcą  i stoją

Edytowano przez michelz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779

Warszawa rano było pełno a teraz podobno przeczyścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2022 o 22:36, 1204198524051986 napisał:

Panowie jest tragedia. Nie dość że ceny nie ma to i zbytu. A myślałem że ten rok będzie lepszy. 

Przyznaje że zwiększyłem nasadzenia, a teraz mam problem komu to opchnąć przynajmniej po kosztach. Bo to co się dzieje na giełdach nie napawa optymizmem. 

Największy potentat ziemniaków bardzo wczesnych na agrofoto ma problemy ze zbytem 🤔 A ponoć na giełdzie sprzedają sami małorolni, a nie bambry. Przy takiej ilości ziemniaków jaką zarzekałeś się, że masz dwa miesiące temu powinieneś mieć chyba zapewniony zbyt, umowy i stałych odbiorców 😉

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    959

PO 5 na ryneczku zakupił a w kałfie podobno po 2,5zł za kilo i kto to sprowadza bo to na pewno z zagraniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbytu mam, ale co z tego jak portfel pusty. Ludziom trzeba zapłacić i nie tylko. Kto w tym roku więcej nasadzil to lipa. 

Trzeba było pszenica obsiac

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj