kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

tomek904    203

w case z 2011roku działa to lepiej tz wchodzi na obroty tak samo ale schodzi z obrotów płynnie a w t5 zbyt gwałtownie spada z obrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

funkcja ESM mój błąd tak mam dwa dodatkowe przyciski na bocznej konsoli mam zdjęcie w galerii


żadnego hts-a nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W T6 mam HTS akurat. 

To co z tym tempomatem? Chodzi o to czy jest wiązka elektryczna wyprowadzona. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
sumek666 napisał:

9 minut temu, tomek904 napisał:

to w t6 w standardzie tego niema? ja nawet w t5.95 mam

Chyba masz na myśli gaz ręczny. 

7 minut temu, simpleNICKpl napisał:

to nie jest tempomat tylko pamięć obrotów ;)

O to to :D

masz to w swojej Esce?

mam. a co do dołożenia to dzwoń i pytaj w serwisie, pewnie będą wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
simpleNICKpl napisał:

to nie jest tempomat tylko pamięć obrotów ;)

w konfiguratorze New Holland napisali że to tempomat a w prospektach zaawansowana funkcja zarządzania prędkością obrotową silnika ESM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie wiedzą. Trzeba rozebrać boczek. 

Niestety nie można było tego dobrać zamawiając ciągnik 

@Sadek a ty się orientujesz?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

wiązka jest na pewno rozmawiałem o tym ostatnio z serwisantem i można zamówić goły ciągnik bieda edyszyn i sukcesywnie dokładać funkcję ja chcę dołożyć sterowanie ehr z błotnika to mówił że muszę tylko kupić przyciski wyciągnąć zaślepki i podpiąć wtyczkę która na 100%tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

dokładnie tak samo miał kolega w t6030 delta, dokupił same przyciski do sterowania biegami z miejsca koło dźwigni hydrauliki i tylko podłączyć musiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jeden przycisk prawie 300 zł brutto. 

A w oprogramowaniu już jest ta funkcja odblokowana czy trzeba programować z EST?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

miałem kupować t5 z placu i mieli dokładać mi "tempomat" bo fabrycznie nie posiadał i mówili że niema z tym problemu trzeba zamówić tylko przyciski ale wyszło jak wyszło i skonfigurowali ciągnik pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Ktoś się orientuje czy wiazka do sterowania hydraulika z błotnika są standartowo we wszystkich ciągnikach i wystarczy tylko guziki kupić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś mi wytłumaczy dlaczego jeśli przy T6 chcę Micheliny Multibib 650/65R38 i 540/65R28 muszę dopłacić za rozmiar i markę łącznie 12 000 a jeśli bym wybrał Micheliny XeoBib 650/60R38 i 520/60R38 tylko jak za szersze opony bez dopłaty 6 000 za markę? To są po prostu jedyne niskoprofilowe opony dostępne w T6 czy są w jakiś sposób gorsze od Multibibów? Różnica w cenie spora wiec coś jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

z tym ESM to wystarczy wpisać odpowiedni kod odblokowujący (oczywiście trzeba go wykupić). Swoją drogą ja w umowie kupna miałem to wyszczególnione ale do tej pory Raitech mi tego nie odblokował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj