kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

zetorr6441    365

Mi powiedzieli 6 netto za tuz a jeżeli zrezygnuje z obciążników to 4tys. 

Ale chyba pozostanę przy obciaznikach. 

Między T5 100 ec a 110 ec jest 4tys roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Oczywiście, że lepiej wziąć przedni TUZ niż obciążniki. Sam w sobie TUZ jest już dość ciężki. Po drugie jak ktoś ma trochę oleju w głowie to obciążnik sam zrobi. ;)

Poza tym dzięki TUZ dociążamy oś wtedy kiedy trzeba. Nie wozimy cały czas balastu. 

Przy T6 pełne obciążenie walizkowe (chyba 450 kg) a  przedni TUZ wyszło 2 tys różnicy,  czyli po zwrocie z arimr dopłacę 400 zł ;)

No i na przedni TUZ można jakiś wał zamontować.

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
1 godzinę temu, zetorr6441 napisał:

Mi powiedzieli 6 netto za tuz a jeżeli zrezygnuje z obciążników to 4tys. 

Ale chyba pozostanę przy obciaznikach. 

Między T5 100 ec a 110 ec jest 4tys roznicy

8 KM więcej zawsze się przyda. Ja jak pytałem o większe modele to co 8 tys. począwszy od t5.85.  Natomiast mapowanie później ok. 2,5-3 tys. bez względu o ile podnosimy.

A na ile Ci wycenili tego t5.100 ec?

Dokładnie @sumek666 Zrezygnuję z dodatkowego oświetlenia, obciążników i może nawet z pneumat. fotela... hmm.

A wezmę tuza na przód i opony szersze, bo takie jak są w standardzie to mam w farmtracu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

O nic. To nie był sarkazm. Też myślę że tuz się bardziej przyda niż obciążniki i oświetlenie, które można później  zamontować dużo taniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7245
1 godzinę temu, maroko napisał:

8 KM więcej zawsze się przyda. Ja jak pytałem o większe modele to co 8 tys. począwszy od t5.85.  Natomiast mapowanie później ok. 2,5-3 tys. bez względu o ile podnosimy.

A na ile Ci wycenili tego t5.100 ec?

Dokładnie @sumek666 Zrezygnuję z dodatkowego oświetlenia, obciążników i może nawet z pneumat. fotela... hmm.

A wezmę tuza na przód i opony szersze, bo takie jak są w standardzie to mam w farmtracu :)

Ile dopłaty za te opony i jaki rozmiar? Felga pełna? Marka? 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Nie dopytałem o te opony. Dopiero w domu zobaczyłem że takie wąskie są w ofercie zapisane. Ciągniki które stały na placu miały Mitaski albo Kultor. Któraś z tych dwóch na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Rezygnacja z pneumatycznego fotela to moim zdaniem spory błąd. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maślak3125    0
Napisano (edytowany)

Sumek666 z tego co czytałem to nh ma 140km tak jak case ,a na wniosek mogę wpisać max 140km , dlatego tak porównuję.

 

Edytowano przez Maślak3125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mocami to trzeba też konkretnie u dealera zapytać jaką ma wpisaną w papiery żeby pózniej kwiatków na wniosku nie było, u mnie w regionie Włocławek/Toruń szwagier się użerał z agencją jak składał na ciągnik bo kręcili z tymi mocami, jest przedstawicielem w Sano i jak jezdzi juz na mazowieckim to gospodarze mówią że u nich sie tak nie czepiają 🤨

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

Witam jaka jest cena t5 100 utylity a jak t5 100 EC w podstawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

t5.95 u albo t5.105 u ja za 95 zapłacę 175 netto ale w dobrym wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
4 godziny temu, bravo2 napisał:

Witam jaka jest cena t5 100 utylity a jak t5 100 EC w podstawie 

T5 85 u dostalem oferte 155 nie wiem co ma w podstawie ale ten byl z klima, polbiegiem i na mokrym sprzegle. 

T5 100 ec, kola 440,540 r38, amortyzacja kabiny obciazniki z przodu 400kg, sruba hydr 200netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekstok    37

NH t6 145 na DC, miękka oś pakiet Led ktoś się orientuje mniej więcej jaka cena bo będę wybierał się do dealera po ofertę. A nie mogę znaleźć mniej więcej ile by wyniósł taki ciągnik, żeby nie naliczyl sobie nie wiadomo jakiej marży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo18    0

Steyr kompakt 85 hilo podnosnik z dodatkowym silownikiem czyli 4400, lusterka teleskopowe , zawory międzyosiowe pod ładowacz , 3 pary hydrauliki, multicontroller , przedni tuz , 184 netto . Dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jakby był ktoś zainteresowany to Agro Rami szuka handlowca marki Steyr


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja już znalazłem fajna pracę, a do AR i tak bym nie złożył papierów.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208
sumek666 napisał:

Jakby był ktoś zainteresowany to Agro Rami szuka handlowca marki Steyr

To ja Ci powiedziałem. 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj