rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

czareczek85    411

U mnie prawie 5pkt a miejsce ponad 2500 co Ci ludzie muszą mieć z pierwswzego tysiąca powstawiane? 

znajomy bezorowca wziął i do tego siewnik do zboża i miejsce poniżej 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
DanielFarmer napisał:

kacperro napisał:

Zwrot na 900 mln zł 

Taka kasa wystarczy na 3-4 tys wniosków, max 5 tys,więc większość obejdzie się smakiem ni chyba że dołożą lub kwota jest w Euro 🙃

a jak Ty to policzyłeś? nie każdy bierze na maxa nie którym zostało 70tys do wykorzystania innym 150tys


Inni nie brali wcale i mają 250tys do wykorzystania ale tych jest mało raczej


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacperro    8
8 godzin temu, naczilu napisał:

Masz listę u góry masz tych co się zaliczają a pod nimi masz 2 liste kto miał mniej niż 1,5 pkt

Faktycznie. Mój błąd. Na telefonie wyświetlało mi nie cała listę tylko cześć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875
38 minut temu, czareczek85 napisał:

U mnie prawie 5pkt a miejsce ponad 2500 co Ci ludzie muszą mieć z pierwswzego tysiąca powstawiane? 

znajomy bezorowca wziął i do tego siewnik do zboża i miejsce poniżej 200

Miejsce  9XX  i mam oborę na byki 😅 wolałbym nie dostać 🤪 chyba?🤔


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
wojtal24 napisał:

DanielFarmer napisał:

kacperro napisał:

Zwrot na 900 mln zł 

Taka kasa wystarczy na 3-4 tys wniosków, max 5 tys,więc większość obejdzie się smakiem ni chyba że dołożą lub kwota jest w Euro 🙃

a jak Ty to policzyłeś? nie każdy bierze na maxa nie którym zostało 70tys do wykorzystania innym 150tys


Inni nie brali wcale i mają 250tys do wykorzystania ale tych jest mało raczej

A jeszcze inni jak Karol mają obore za 600tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875
45 minut temu, DanielFarmer napisał:

A jeszcze inni jak Karol mają obore za 600tys...

W moim przypadku 500 z małym hakiem. Wcześniej wykorzystałem trochę kasy na paszowóz, rozrzutnik i rozsiewacz 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875
6 minut temu, DanielFarmer napisał:

To nie lepiej poczekać na nowe rozdanie? chyba 1mln na obory będzie...chyba że tego co jest Ci starczy

Kurde... i tak 160szt wejdzie licząc 2,5m2 na sztukę 🤣 a jeszcze z 100sztuk w stare budynki lekką ręką nie licząc kamiennego chlewa gdzie stoją cielęta 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    20

Wysyłał ktoś wniosek internetowo z gov.pl po jakim czasie dostaje się odpowiedź około ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moss    3

Pytanko czy jak mam poniżej 1.5 punktu to już odrzucony czy jeszcze można złożyć korektę i podbić punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie można sprawdzić liczbę punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    181
Dnia 15.09.2023 o 19:44, kacperro napisał:

Zwrot na 900 mln zł 

Gdzie to wyczytałes że będzie 900mln zł? Ja znalazłem tylko że proponują zwiększenie o limitu o 79mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875
10 godzin temu, wojtal24 napisał:

to nie wiesz ile punktów miałeś

Co w tym dziwnego? Też nie wiem 🤣 mnie interesowało tylko aby projektant i osoba pisząca wniosek zdążyły mi to zrobić. Tak się starali, że o 22 wysyłałem wniosek pocztą 🤣


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
Ziel    115

U mnie 3 maszyny i wszystkie naciągniete na na maksa i miejsce 9xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniczek098    15

Hej macie namiar na jakiś doradców którzy poprowadzili by taki wniosek z łódzkiego? 
Na co się ukierunkować itd. 
Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Podlaskie dzisiaj przyszły poprawki, nie wiem za co Ci doradcy biorą kasę jak tyle błędów chyba wnioski robią na sztukę

 

Edytowano przez czareczek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348
5 godzin temu, czareczek85 napisał:

Podlaskie dzisiaj przyszły poprawki, nie wiem za co Ci doradcy biorą kasę jak tyle błędów chyba wnioski robią na sztukę

 

Daj człowiekowi dokończyć robotę . Być moze tylko tobie wydaje się ze jest duzo poprawek lub wniosek był robiony. Na szybko bo zgłosiłeś się w ostaniej chwili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
rolniczek098 napisał:

Hej macie namiar na jakiś doradców którzy poprowadzili by taki wniosek z łódzkiego? 
Na co się ukierunkować itd. 
Pozdrawiam 🙂

skąd jesteś mogę polecić gościa odezwij się na priv mi kilka pisal i było ok


Ziel napisał:

starczy do wszystkich po przesuwają środki bo mają jeszcze wolne


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capitan58    4

Złożyłem wniosek o płatność końcowa prow. Czy można gdzieś na str internetowej sprawdzić czy agencja przelała kasę dla dealera? Była zrobiona cesja więc cala kasa  trafia do sprzedawcy, czy tylko telefonicznie coś można dowiedzieć sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj