Polecane posty

kat    113

Na dwie osoby w Uni już ciągnika nie da się zarejestrować.

Kolor będzie czerwony

Ja będę z Valtry zadowolony. Jest oszczędna i to powinno się bardzo liczyć.

A wcale nie jest tak biednie wyposażona

 

Chciałbym podziękować wszystkim za wypowiedzenie się w temacie. Nie miałem pojęcia że ten wątek aż tak się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

no to tewraz wszyscy czekamy na szczegolowe zdjecia ciagnika VALTRA. a tak z ciekawosci to ile kosztuje n91 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1
kolor prawie jak w moim pronarze :unsure:

 

Hehe ale prawie robi wielka roznice....

Kiedy kat go dostaniesz I ie cie za ten wom i tuz pzedni potraktowali?[jesli to nie tajemnica]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ale ja nigdzie nie pisałem że biorę z przednim WOM. Pisałem tylko o tuzie. Tuz kosztował ponad 12tyś + Vat. A przedni obciążnik żelbetowy dają zamiast tych zwykłych i nie trzeba za niego nic dopłacać.

Dostane go jakl wpłacę wszystko. Dzisiaj wpłaciliśmy zaliczkę. Po nowym roku przyślą fakturę proforma. Z ą fakturą do ODR. A potem dopiero do Banku. Trochę to wszystko rakręcone. A w umowie mam że ciągnik dostane do 15 marca

:unsure:

Tomek to chyba nie pojedziemy na wycieczkę :angry: . A ja jeszcze dostałem 2 czapki i taką koszulkę odblaskową

N91 nie wiem ile kosztuje bo oni nigdy ci tak dokładnie nie chcą powiedzieć, dopiero jak chcesz kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Nie wziąłem przedniego womu ponieważ nie mam nawet w dalekich planach jego używanie :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a co wy macie na tej płytce? może coś ciekawego to by zaladowac na AF :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

są tam filmik które pokazują w akcji wszystkie serie valtry(to jest na www.valtra.com trzeba trochę poszukać) jest również to w co można wyposażyć(u-pilot,isobus i prowadzenie równoległe) jeden filmik z tractor-pulling'u kilka z fabryki(jak mątują ciągnik) i kilka ze starymi ciągnikami valmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A ja dostałem też płytę DVD,ale z JD i do tego z Niemiec-ale jest tam i po polsku-fakt-reklamę to oni (JD)-potrafią zrobić :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0
są tam filmik które pokazują w akcji wszystkie serie valtry(to jest na www.valtra.com trzeba trochę poszukać) jest również to w co można wyposażyć(u-pilot,isobus i prowadzenie równoległe) jeden filmik z tractor-pulling'u kilka z fabryki(jak mątują ciągnik) i kilka ze starymi ciągnikami valmet

a moglbys wyslac mi zawartosc tej plytki na sebastian_92@wp.pl :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@kat

a nie myslales zeby kupic w przyszlosci czolowa kosiarke? bylby wtedy fajny zestawik :unsure: a tak w ogole to orientujesz sie ile kosztuje ten przedni wom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Kiedyś myślałem o tym. Ale doszłem do wniosku że taki zestaw nie nadaweł by się na moje bagniste łąki.

Przedni wom to koleś mówił że koło 8 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

@Kat nie przesadzaj... przedni WOM kosztuje dokładnie tyle samo co przedni TUZ, czyli średnio 2,5 tyś euro przedni tuz i 2,5tyś euro przedni WOM wszystko oczywiscie netto, za dodatkowe wyjscia hydrauliki jak i sposob sterowania dopłaca sie po 600 euro od pary , tak samo jak podciągniecie gniazda elektrycznego które raczej sie przydaje jezeli wozimy coś wiekszego na przodzie. To było odnosnie wiekszosci marek.

 

a mam pytanie ma ktoś informacje gdzie kupic odlewany (monolit) obciążnik na przedniego TUZ (1t), poimijając dealerwó, z góry dziękuje za wszelkie sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

nie przesadzam. Napisałem po prostu tyle ile powiedział mi koleś z Valtry :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Sorki mav. Rozmawiałem dzisiaj z deelerem. Wyszło że się nie zrozumieliśmy (tyle miał kosztować kompletny tuz z womem). Cenę womu już poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@kat

na Twoim miejscu wyskrobalbym te 8 tys. na przedni wom. moze w najblizszym roku nie skorzystasz z tego w ogole ale w przyszlosci na pewno sie przyda. p.s. masz u Siebie amortyzacje przedniej osi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Osi przedniej też nie wziąłem. Wom na 99% nie będzie mi potrzebny :unsure: .

Klima to podstawa. Inne tego typu "bajerki" też będą :(

 

Jak na tym nowym forum usuwa się posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

wiecie zer aj szukałem tej opcji? niema chyba ale edit jest i niemoge privatów odczytac ani awatoru wstawic ani osobistego zdjecia... wiec nie ejstescie sami :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

to jest w standardzie od 2007 klima sterowana elektronicznie ehr standard :unsure: ja nie mam łąk to też brać wom do tuz-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

tomek

 

w niektórych maszynach mozna wybrać źródło napedu, moze to byc albo od WOM albo od pompy hydraulicznej... druga opcja wymaga wyjsc conajmniej jednej pary złączy na przód i wydajniejszej pompy... wiec tak czy owak 3ba coś dołożyc do przedniego TUZ zeby w przyszłosci sie nie załowało;)

 

oczywiscie wszystko zalezy od tego co sie zawiesza z przodu :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

Ja u siebie mam amortyzowaną przednią oś i kabinę po prostu super po polu się płynie nic nie trzęsie - polecam amortyzowane osie!!!!


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj