Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kuba12345

Wymiana oleju w pompie paliwowej T-25

Polecane posty

kuba12345    0

Witam... Czytam forum i zauważyłem że każdy co jakiś czas wymienia olej w pompie paliwowej ja od kąd pamiętam to chyba nigdy nie był wymieniany gdzie trzeba odkręcić żeby go spuścić gdzie jest wlew do oleju i jak sprawdzić czy jest już wystarczająco a no i oczywiście jaki olej najlepiej prosił bym o jakieś foto.

Kurde , to ile czasu go nie wymieniałeś? tam na dole pompy przy samym przegu jest taki koreczek i nim się spuszcza, a jak wlać to niewiem

Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)

"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

volvo    44

Kolego kuba12345 na górze pompy jest taka dziwna śruba na klucz 19,odkręć nią i otworem nalej oleju,takiego samego jak masz

w silniku.Na samym dole pompy jest korek spustowy,śruba 10.Tuż nad nią jest druga taka sama śruba,to korek od poziomu.

Nalej tyle by olej sie w niej pojawił,najpierw spuszczając ewentualne resztki.

Wiadomość z agroFakt.pl

kuba12345    0

dzięki volvo chociaż ty dałeś jakąś sensowną odpowiedź

jęśli mógłbym prośić o jakieś foto obrazujące bo niechce spiepszyć pompy

volvo    44

Koledzy ta fotka jest źle opisana!!!!!!!!!

Tam gdzie jest napisane że sie spuszcza olej to jest kontrolka stanu.

A korek spustowy jest od dołu!!!!!!!

pawel807    98

Jeżeli się pomyliłem to sory. Ale wlewu oleju napisałem na bank dobrze...

Edit..

Zaraz pójdę i zobaczę i napisze .

Edytowano przez pawel807

volvo    44

kuba12345 teraz jest perfekcyjnie.Najpierw spuść resztki,później nalej pod kontrolke.Wymiana co 25 mth.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Luki1988
      Witajcie.
      Panowie szybkie pytanie. Czy żeby wymienić ta pompkę trzeba rozwalać cały kokpit i osłony czy da się tylko odkręcając cały pedał przykręcony na cztery śruby?
    • Przez seba25
      Witam mam problem z rewersem, wyskakuje tylko podczas zjeżdzania z góry przy podjeździe nie ma takiego problemu proszę o porady.
    • Przez Krystianoo92
      Witam kupiłem nie dawno John deere 6920s  i gdy robię coś na górach dość dużych to zaczyna pokazywać komunikat o niskim ciśnieniu oleju przekładniowego.

Może ktoś spotkał się z czymś takim?
    • Przez Nightdevil
      Witam 
       MF3070

Zwiększa mi się stan oleju w silniku... pompka zasilająca zmieniona , świeca płomieniowa także 
      czy kolejny krok wyjęcie pompy i regeneracja (dosyć droga)  czy jakieś jeszcze opcje są ? 
      po dniu pracy olej na miarce zwiększył sie od minimum do 1cm ponad MAX, ciagnik nie dymi , nie odczułem zmiany siły .
    • Przez antoniekek
      Witajcie, postawiłem na noc  ciagnik Renault  651 na delikatnym spadzie terenu. Przodem niżej.
      Rano pod ciągnikiem była plama oleju, kapie po zawleczce za misą olejowa tak jakby pod  sprzęgłem, tak jak na zdjęciach. Pierwszy raz widzę tam olej. Jakieś pomysły jaka może być przyczyna wycieku? Po przestawieniu ciągnika na równy teren kąpanie ustało.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.