Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
audi80b4

pompa wtryskowa belarus 952

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
audi80b4    1

mam belarusa 952 w metalu teraz sąsiad kupił takiego samego i niby wszytko to samo a różnią się pompami wtryskowymi on na pompie ma tabliczke znamionową i są ruskie napisy i pisze made in belarus a ja mam taką samą tabliczke znamionową ruskie napisy i made in czech republick te pompy na wygląd są całkiem inne nawet smarowanie jest inne on ma wlew oleju i wylew a jak nic takiego nie mam tylko wężyk który idzie od bloku z olejem i ją smaruje

jak to możliwe ze w dwóch takich samych traktorach dwie różne pompy

traktory są identyko

jakie wy macie w swoich prosił bym o zdjęcia

Edytowano przez audi80b4

GoodFarmer    27

Ja mam czeska w swoim 920 a w tym samym czasie co ja kupował jeden gość z okolicy takiego samego i ma białoruską pompę. Na czeskiej pompie jest bardziej ekologiczny (euro 1)

Wiadomość z agroFakt.pl

GoodFarmer    27

Niby to samo podaje instrukcja co do mocy. Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat bo bym musiał pojeździć tym drugim aby coś wyczuć.

GoodFarmer    27

Mylisz się. Jest to silnik D-243s. Euro 2 jest w wersjach z turbo i intercoolerem. http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=3080 Tutaj masz wyróżnione modele i silniki w nich stosowane. Modele z indeksem "s" mają czeską pompę wtryskową inne wtryskiwacze i parę pierdół. Ja mam model 920.2 a euro 2 jest w 920.3

piotrb14    186

a ja dziś spojrzałem i na moim 1025 bez żadnej . pisze na pompie czech republic. a wiadomo że czeskie więcej paliwa dają :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować