Skocz do zawartości
Samiec

chwytak do bel, lepiej 1 czy 2 siłowniki?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Chwytak
corrado    217

Ja mam na jeden siłownik z rolczar-u przy ładowarce użytkuję go już trochę i parę bel już przestawił małych jak i dużych. Nie drze foli ładnie trzyma bele zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej. Pracowałem tez chwytakiem z dwoma siłownikami i problem był własnie z tym darciem foli bele trzeba było szerzej ustawiać i uważać żeby nie podrzeć foli. 

kuar    0

W ofercie sprzedaży są też ładowacze czołowe?

Mam też i ładowacze, w dodatku z Twojego miasta - konkretnie z Intertechu.

corrado    217

A czy krokodyle 2.2m lub trochę większe posiadacie w swojej ofercie?

Wiadomość z agroFakt.pl

kuar    0

Problem z chwytakami dwusiłownikowymi jest właśnie przy stawianiu ciasno bel. Trzeba uważać żeby przy wyjeżdzaniu nie porwać folii. Jedno siłownikowy działa lepiej, ma też większy zakres pracy siłownika. W chwytakach ważne też jest jeszcze aby łapy nie były za długie do przodu i nie byłu za mocno zaokrąglone. Powinny mieć jedno przegięcie i to wystarczy aby dobrze trzymały balot.

A czy krokodyle 2.2m lub trochę większe posiadacie w swojej ofercie?

Krokodyle mam od ręki ale 2,1 metra. Większych się raczej nie robi, raz sprzedawałem do Belgii 2,2 ale to już wyższa cena bo musi być dużo mocniejsza konstrukcja. To jeżeli chodzi o te tańsze krokodyle jak do ciągników.

Mamy jednak w ofercie krokodyle typu LEAN o szerokości 2,0-2,4 ale tam ceny np 2,2 w granicach 5000-6000zł i to są bardziej pod ładowarki teleskopowe niż pod ciągniki.

corrado    217

To właśnie ma być do ładowarki teleskopowej.Czyli za 2,4m cena w granicach 8tys? Czy wyższa? Bo 2,2m to takie min do tej ładowarki żeby była optymalna praca.

Mikruss    55

Corrado co ty chcesz za bele chwytać?

Mam taakico chwyta pow 2 metrów ale jest to zbędne no i kosztuje 2600 zl i jest jednym z masywniejszych jakie znalazłem w Polsce wśród naszych producentów. Ja mam z dwoma siłownikami z tylu i nie ma różnicy czy jest jeden czy dwa jesli chodzi o wybieranie i ukladanie bel, jedynie sila ścisku na 2 jest wieksza

PronarekP5    25
Napisano (edytowany)

Mam pytanie jakiej firmy polecacie chwytaki oczywiście w rozsądnej cenie i przyzwoitym wykonaniu , chwytak miałby pracować na fendowskim turze i średnica bel przynajmniej do 160cm

Edytowano przez PronarekP5

slawek1m    1
Napisano (edytowany)

Mam taki chwytak. Ma funkcję pływającą - można stawiać belki na ścisk - nie uszkadza folii. Przewiozłem nim dwa baloty na raz  - jeden na drugim - naprawdę mocny.

Zanim kupiłem pytałem kilku znajomych i każdy doradzał z jednym siłownikiem pływającym.

Szerokości otwarcia nigdy nie mierzyłem - myślę,że ok 150-160 cm.

teraz sam polecam

92814093_2_1000x700_sprzedam-chwytak-do-

Edytowano przez slawek1m

slawek1m    1

Muszę  przyznać, że cena lepsza niż ta, którą płaciłem w zeszłym roku. 

Producenta nie znam  - nie ma tez żadnej tabliczki. Jak widać kupić można u kolegi KUAR.

Edytowano przez slawek1m

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się