Skocz do zawartości
Piotrass

Nowy ciągnik do 320tyś brutto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

case4230lp    0

New holland wydaje sie duży ale jest lekki go bym nie brał wcale same plastiki itd (tandeta) To jak byś kupił bmw x3 a chciałbys x5 to taj jak byś chciał a nie mógł

New holland wydaje sie duży ale jest lekki go bym nie brał wcale same plastiki itd (tandeta) To jak byś kupił bmw x3 a chciałbys x5 to tak jak byś chciał a nie mógł

Jarecki21    17

@case4230lp kim Ty jesteś? Tak patrze na Twoje posty to jedziesz po NH ile się da... Jak dla Ciebie Fendt i Deutz to takie za....ste ciągniki to czemu masz Case?

Śmiejesz się z silników Iveco. To napisz proszę przy jakiej pojemności silnik z Fendta wyciąga 360KM a przy jakiej z Casea lub NH? Więcej koni z mniejszej pojemność = dłuższa trwałość?

Jaką wadą ciągnika jest to że jest lekki? Mniejszy uciąg? Można dociążyć. Ale to że lżejszy ciągnik nie będzie się mokrą wiosną topił co chwilę to wada czy zaleta?

P.S. Czy przypadkiem Twój samochód to nie Golf II?

bombelt7030    1

case4230lp ale mu się t6070 podoba ze ty jesteś za fendem to co ale on wybiera z pośród rych ciągników i myśle ze t6070 to najlepsze rozwiązanie

Wiadomość z agroFakt.pl

case4230lp    0

NIe mój samochód to nie golf 2 tylko VW touran 2008 highline pozdro. Case mam bo miałem 60 tyś i chciałem coś dobre z turem do ładowania i on był w sam raz i ma silnik case . A co do tego fenda to ty myślisz że z pojemności Km wyciągniesz pojemność może być mała ale skrzynia tak dobrze dobrana że ma mocy bardzo dużo 936 ma 7,4 albo 7,6 nie pamiętam Ale new hollanda nowgo nigdy wolałbym DF agrotrona

Piotrass    2

Jestem za nh ponieważ za te pieniądze co mam do wydania to moge miec go na wypasie. A np John deera tez dobrze wyposazonego ale comforta. Teraz to wybór miedzy NH T 6070 RC z podłokietnikiem i monitore, amortyzacja przedniej osi, przedni tuz a John deerem 6630 Comfort z przednim tuzem, amortyzacja przedniej osi, pełne felgi. opony 540 przód 600tył tak samo jak w NH. John deer Cena okolo 240tyś netto, A Nh okolo 260tyś netto.

bombelt7030    1

ja też jestem za nh i gdybym kupywal to napewno t6000 rc/pc ale na twoim miejscu kupił bym t6090pc bo t6070maly na 60ha

bombelt7030    1
Napisano (edytowany)

gościu chyba se jaja robi taki sam w niemcach stoi i ma 1300mtg i kosztuje 455tyś

Edytowano przez bombelt7030

Piotrass    2

Wybor padnie jak Nh przywiozą mi na testy bo zdecydowałem ze jak ciągnik za takie pieniądze to trzeba kazdym troche porobic i pojezdzic. No i jak Nh t 5040 sie nie bedzie psuł to bedzie Nh, ale tata skłania sie do Jd albo Valtry. No i czekam do podpisania umowy więc mam troche czasu

hubertuss    492

przez dzień czy dwa jak go bedziesz miał na testach raczej ci sie nie popsuje. Na tej podstawie awaryjności nie stwierdzisz.

agriS    0

WItam a co myślicie o NH T7.170 AC

Wyposażenie zainstalowane w ciągniku:

- skrzynia biegów AC

- 2 siłowniki wspomagające TUZ

- klimatyzacja, wentylacja wymuszona, ogrzewanie

- poszerzane błotniki tylne

- sterowanie WOM na błotnikach tylnych

- regulowany zaczep transportowy do przyczepy

- dolny zaczep rolniczy

- WOM 540/540E/1000obr/min,

- siedzisko DeLuxe

- lusterka wsteczne teleskopowe

- poszerzane, dynamiczne błotniki

- 4 rozdzielacze hydrauliczne EHR przednie

- hamulce pneumatyczne przyczep

- przedni TUZ i WOM

- akumulator 176 Ah

- skrzynia 50 km/h

- amortyzowana oś

- płyn AdBlue 1000L

- półrama silnika

- 2 rozdzielacze miedzy osiowe

- joystick dla EHR

- Ogumienie Przód: 540/65 R28 Tył : 650/65 R38

Cena ciągnika : 306 000,00- PLN netto

376 380,00- PLN brutto

To oferta detaliczna(chyba) jak myślicie ile można jeszcze procentowo urwać ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez soler
      Witam wszystkich użytkowników tutaj. Bardzo proszę o pomoc w wyborze ciągnika oraz wskazówki do oceny stanu technicznego przy zakupie.
      Koledzy trochę dłuższy post, ale chce wyjaśnić sytuacje dokładnej.  Więc dostałem małe gospodarstwo rolne po dziadkach gdzie się wychowałem. Budynki + 4 ha ziemi ( pierwsza i druga klasa ) Obecnie mieszkam w UK max jeszcze przez 2 lata,  ale żonę z dzieckiem i teściem wysłałem rok temu do Polski. W tym roku chciałem zająć się tylko 1 ha na start. Reszta została w dzierżawie na rok jeszcze. Planowałem do uprawy użyć pomocy rodzinnej i ich maszyn i nie spieszyć się z zakupem maszyn. Niestety " live is brutal " i rodzinka oraz sąsiedzi którzy mieli chrapkę na to gospodarstwo postanowili pokazać mi środkowy palec. Skończyło się na tym ze ziemia nie zaorana na zimę, a żona z teściem musiała ręcznie kopać ziemniaki itp. Więc postanowiliśmy zakupić tej zimy ciągnik, mało tego to już sprawa honorowa... Problem mam jeszcze taki że w tym roku urlop mam jedynie na święta , więc spróbuje coś kupić, lub urlop wykorzystać na początku 2018 r. Długie lata nie było mnie w PL więc nie znam żadnego mechanika i oględziny muszę zrobić sam niestety....  Ogólnie z autami nie mam problemu i od 5 lat wszystkie naprawy i zakupy robię sam ( jeszcze tylko skrzyni biegów nie rozbierałem ), z ciągnikami jest kiepsko bo miałem przerwę z ich użytkowaniem ponad 7 lat. Wychowałem się na c330.  Dobrze teraz do szczegółow...
      Ciągnik pracował będzie na 4 ha , docelowo 4-8 ha ciągnik jako jedyny w gospodarstwie
      ziemia  1 i 2 klasa, równa jak stół
      uprawa i hodowla narazie hobbistyczna zboża , warzywa itp póżniej się zobaczy..
      cena to między 30-40 tys
      moc 40-70 km
      dobry dostęp do literatury fachowej w języku pol. lub  ang. bo chce robić przy nim sam.
      Moje typy to Ursus 3512 lub zetor 5211, 7211, 5230
      Może coś innego ??? Proszę o wskazówki, Pozdrawiam

• Przez kewin123
      Jak w tytule ciagnik na prow ok 100 km cena do ok 195-200 tys glownie praca z ladowaczem bylem zdecydowany na 5r jd ale wiele jest opinii ze jednak ciagnik do tego tego typu prac jak jest taka mozliwosc szukac bez dpf- arion 410 -420 - chyba z cena sie nie zmiescimy valtra a - gdyby lepsza przekladnia to ok a moze nh t5? Macie inne propozycje?

• Przez slawus
      Złożyłem wniosek na modernizację i teraz zastanawiam się jaki ciągnik wybrać. We wniosku napisałem ciągnik o mocy 80-90 KM i jeszcze zastawiam się jaki sprzęt do takiego ciągnika (pług, agregat, siewnik...) Czytając posty widzę, że są tu znawcy tematu. Dodam, że będzie to podstawowy ciągnik na razie na 15 ha, ale zamierzam powiększyć areał w niedalekiej przyszłości.
    • Przez mouser
      Jaki używany ciągnik proponujecie?

Moc: min. 80 km    4x4

Musi mieć ładowacz czołowy 3-sekcyjny
    • Przez Organista3303p
      Witam mam pytanie do was chciałbym się zapytać was jaki ciągnik mogę kupić używany lub nowy za 55 tyś do 85KM 
      chciałbym też poinformować żebyście nie zadawali pytań na jaki areał itd. ponieważ to jest moja prywata sprawa. 
      Z góry dziękuje za wszystkie podane odpowiedzi.