Polecane posty

Lukasz89    0

A ile płaćiliście za swoje r-ki? i może znacie aktualną cenę w wersji comfort i cllasic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witaj KLOS powiedz mi ile dał wuj za 6230 premium, a ile chciali za 5100R orientujesz sie poprostu chiałbym se poruwna c ceny z moim dealerem. Raczej tez 6230 wezniemy z Ojcem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ja za 5080R Comfort z paroma dodatkami płaciłem 147 tys zł netto. Brany z promocji kursowej 3,5.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz89    0

A jakie te dodatki są co brałeś?

Ja myśle o dodatkach to o przednich obciążnikach i oponach 480/70!

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Wersja 5080R Comfort:

Odchudzona o: 1000 WOM, włącznik WOM z błotników, światła robocze z przodu nad kierunkowskazami,

Wzbogacona o: 500 kg obciążenia, pneumat fotel, teleskop lusterka, lusterko wsteczne, zaczep automat.

Opony 420/85R34 i 340/85R24.

Edytowano przez MDSikor

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz89    0

a wiesz może jaka jest taka dokładna różnica miedzy wersją comfort a classic??? bo cenowo to jest duza różnica nie biorąc pod uwagę promocji kursowej 3,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

John Deere 5100R COMFORT 62976 EURO

John Deere 6230 COMFORT 63222 EURO

Wiec według mnie bez dwóch zdań lepiej wizac 6230 ;)

Edytowano przez Wacek21

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niewiem po co robili te 5100 skoro i tak karzdy woli np 6230.hehe A chyba ze do tura to lepszy 5100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mir2000    0

witam mam 5100r od kwietnia 2010 na 80ha i spokojnie daje radę mam jeszcze 140 konnego zetora ale stoi bezczynnie tak że na 40 ha napewno ci wystarczy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

jeśli zastanawiasz się na 6230 comfort bez dodatkowego wyposażenia to powinieneś spokojnie dojść do 168-169 tys zł netto czyli 207-208 tys zł netto, przedzwoń po dilerach także z innych województw to przekonasz się jaki jest rozrzut cenowy i zainteresowanie klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozumiem podzwonie napewno ,dzięki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901
to powinieneś spokojnie dojść do 168-169 tys zł netto czyli 207-208 tys zł netto

No nie wiem czy ci tak diler powie cenę. Mi nawet na maila wielu nie odpisuje. Najlepiej wejść na stronę producenta, "znajdź dilera" czy coś podobnego i każdemu dilerowi z polski napisać i wtedy kilku odpisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

okey skorzystam z twojej rady pozdrawiam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce zakupić nowy ciągnik John Deere.Ciągnik o mocy 80-90 km. Najlepiej pasuje do moich potrzeb 5080R lub 6130,tylko i wyłącznie ciągnik z turem.Będzie pracował przy opryskiwaczu, zwożeniu bel z pola i układaniu ich.Chciałbym się dowiedzieć jaki udźwig tura mają te obydwa ciągniki, a także inne dane techniczne.Prosze o jak najwięcej odpowiedzi.Bo każda się liczy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

przemrolnik No i co się czepiasz wybrał JD no i dobra przynajmniej jeden mądry się znalazł a nie 20 marek porównywać bez sensu. JohnDeere6610 Bierz porządny ładowacz typu Quicke,JF-Stoll daruj sobie te polskie gówna które będą ocieknąć od oleju po roku użytkowania a z resztą co ja bendę mówił o polskich wynalazkach wystarczy zobaczyć tego ursusa któremu poodpadały koła :lol: LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Tur-a bd chciał założyć JD .Chyba, że trafi się coś lepszego.

Co do ceny to nie mogę określić na teraz ale jakie macie oferty takie dawajcie i opisujecie;)

Cenę niedługo podam:)

Ale ciągnik chce kupić nowy i najlepiej od razu z ładowaczem.

Jeżeli ten tur 16 Hydrametu ma udźwig 1650 KG a bym założył oryginalnie JD to wtedy ile by mógł podnosić? Tak żeby pompa sprawnie sobie radziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoledzio    0

Moim zdaniem jeśli stać cię na oryginalnego tura JD to powinieneś kupić go razem z ciągnikiem a jeśli nawet będzie miał mniejszy udźwig to masz przewagę tego że tur jest bardzo dobrze dopasowany do ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przemrolnik No i co się czepiasz wybrał JD no i dobra przynajmniej jeden mądry się znalazł a nie 20 marek porównywać bez sensu. JohnDeere6610 Bierz porządny ładowacz typu Quicke,JF-Stoll daruj sobie te polskie gówna które będą ocieknąć od oleju po roku użytkowania a z resztą co ja bendę mówił o polskich wynalazkach wystarczy zobaczyć tego ursusa któremu poodpadały koła :lol: LOL!

 

Miałem JD 6610 i chodził bardzo dobrze.Wujo też niedawno kupił 6630 i sprawuje się tak samo.Myślę teraz nad tą nowsza wersją 5R, ale i wersja 6130 też wchodzi w grę jak pisałem.Ładowacz najprawdopodobniej będzie JD.Co do polskich ładowaczy to nigdy nie miałem więc nie wiem jak to nimi jest.A co do ursusów to te starsze m.in.C-330 1224 to nie powiem o nich źle bo to są polskie i mocne maszyny :rolleyes:

 

 

PS: Sorry ale w tym pierwszym poście napisałem JD 5080R ale powinno być 5090R.

 

Moim zdaniem jeśli stać cię na oryginalnego tura JD to powinieneś kupić go razem z ciągnikiem a jeśli nawet będzie miał mniejszy udźwig to masz przewagę tego że tur jest bardzo dobrze dopasowany do ciągnika.

 

Wiem.Ale chodzi mi o jak najlepsze zastosowanie i jak największy udźwig :P

I który by miał większy udźwig JD 5090R czy 6130??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

JohnDeere6610 Bierz porządny ładowacz typu Quicke,JF-Stoll daruj sobie te polskie gówna które będą ocieknąć od oleju po roku użytkowania :lol: LOL!

 

taa, nie ma to jak fachowa odpowiedź i znajomość maszyn <_< popytaj troche na forum o polskie ładowacze i dopiero wtedy się wypowiadaj. zapytaj paru użytkowników jak @katator, @damian1992 którzy mają ładowacze z Pol-motu, tak jak ja, nie sądzę żeby byli niezadowoleni mimo że posiadają jak to określiłeś "polskie gówna". mój ma już 5 lat, nie ma ani jednego przecieku, jedynie na złączach, ale wiadomo że to się dużo używa, a z resztą złącza Euro są jak w każdym innym. znajomy ma na MFie nowego MXa (to chyba nie jest gówno) i po miesiącu użytkowania 3 razy wymieniali jeden siłownik bo miał głęboką rysę i ciekł po tym jak przywieźli z fabryki. teraz też jakieś problemy z nim miał. ogólnie to na ładowacze Pol-motu jest dużo pozytywnych opinii, dużo mnie słyszałem pozytywnych o metal-fachu choć też nie są najgorsze. również Agromasz robi dobre ładowacze. więc się trochę zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

To wszystko zależy jaki ładowacz sobie wybierzesz. Do 5090r lepszy mi się wydaje będzie ładowacz jd model 583.

Za to do 6130 model 633. Będą się różniły udźwigiem. Polecam zajrzeć na stronę producenta i tam jest wiele przydatnych informacji.

O i jeszcze jedno. 5r jest mniejszy gabarytowo i lżejszy, jeżeli będziesz używał ciągnik z ładowaczem w pomieszczeniach, budynkach czy też na w miarę równym terenie to R-ka wystarczy. Jeżeli nie będzie ci potrzebny do pracy w budynkach a teren na którym będzie pracował jest trochę nie równy to być może lepiej się sprawdzi seria cięższa, będzie bardziej stabilna.

Edytowano przez RolnikMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już o nich dużo i na stronie producenta też.Ale nigdzie nie mogę znaleźć jaki udźwig mają.

Hmm..Teren no w budynkach mniej, bo chodzi o pryskanie i zwożenie bel z pola to teren mnie równy.

Chce żeby tur miał jak największy udźwig,

Jeżeli ktoś wie jaki udźwig ma ten Tur JD 583 i ten 623? Proszę, żeby napisał;)

Edytowano przez JohnDeere6610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Chodziło mi o ursusy produkowane obecnie zresztą było zdjęcie na AF ale znam przypadki że i w Jelonka odpadały koła przy np wjeździe na pryzmę :( Co do polskich ładowaczy to mam metal fach i nie polecam kolega też ma i po roku musiał wymieniać przewody i rurki metalowe i niema co się spierać i porównywać JF do warfamy bo to tak jak byś brał Mf i Farmtracka lub farmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj