Skocz do zawartości

Polecane posty

Arek    113

Może nie całkiem trafne określenie użyłem. Ale urządzenie z aukcji pobiera 1,1kW a oddaje 10kW bynajmniej sprzedający tak twierdzi

Taka przekładnia zwiększa moment obrotowy na wyjściu a ktoś go zapewne błędnie nazwał kW, kW nie przybyło bo się obroty zmniejszyły a jak powszechnie wiadomo moc mierzona w kW jest ilorazem momentu obrotowego i prędkości obrotowej.

karllo    0

witam, czy do 25tyś można kupić w bdb stanie na allegro prase sipme z siatką i szerokim podbieraczem z lat 2008 lub podobne?

jesli to mozliwe porosze o podawanie i ocenianie ofert, dzieki

razor275    279

Sam tego nie możesz zrobić? Podaj linki to ocenimy (bo do tego ten temat służy), nikt za Ciebie nie będzie szukał.

razor275    279

Co do tego ursusa, który wczoraj kosztował jeszcze 15k to nawet telefonu nikt nie odbiera.

kris14    259

Mi się wydaje że KV robił zawsze masywniejsze maszyny :P

andrejus    157

Talerzówka powinna być ciężka żeby w twardej ziemi dawała radę, a ta niby KV pewnie nawet pół tony nie waży.

karllo    0

Sam tego nie możesz zrobić? Podaj linki to ocenimy (bo do tego ten temat służy), nikt za Ciebie nie będzie szukał.

ale mondrale

andrejus    157

Mam wrażenie że lekko ci się po... w du...

Wymagasz od nas żebyśmy szukali dla ciebie prasy? Masz ręce i oczy ? To szuuuukaj :)

Bez obrazy oczywiście :)

malymiro1    2
andrejus    157
Napisano (edytowany)

Tak 96r. Rozmawiałem z właścicielem, powiedział że sprzeda kombajn za 20 tyś zł jeszcze flaszkę postawi.

Edytowano przez andrejus

locke    291

Cztery razy silnik robiony?! To co oni z nim robili? :blink: :ph34r:

Luke16    169
Napisano (edytowany)

http://tablica.pl/of...html#cb0b5870b2

Tą C-362 to chyba jakiś "zawodowy" malarz malował :D w szczególności zegary :D

Ogólnie jak ktoś porusza się po Łodzi to pewnie widział 2 piękne C-362 jedna w wersji DELUX :) druga troszkę starsza :) Ale obie elegancko wyglądają :)

Edytowano przez Luke16

pawel885    380
Napisano (edytowany)

spokojnie można sobie coś takiego uspawać za 150zł nie wspominając już że takie urządzenie jest niepraktyczne, do zwożenia z pola absolutnie sie nie nadaje

Kup dwa takie kolce to już masz 130-140zł , te widełki są dobre na zimę do przywożenia sianokiszonki nawet małym ciągnikiem typu ursus c 330 i napewno są lepsze od tych rurowych wsuwanych pod belę. Koleś trochę bez sensu je zrobił - zęby powinny być na wysokości ok 50-60cm wtedy można wysoko unieść i dół beli ma podparcie

Edytowano przez pawel885

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?