Skocz do zawartości

Polecane posty

damianzbr    976

Mam do niego 4 km. Jest to handlarz, zaopatruje pewnie z 80% miejscowych rolników w sprzęt. Układ jest taki, sprzedaję ci tą kupkę żelastwa za parę groszy, a jak się popsuje przyjeżdżasz, daję ci inny byś dokończył prace polowe a ja w tym czasie naprawiam na twój koszt. Miejscowym się to opłaci ale jak by tak któremuś z AF przyszło wozić ten ciągnik ze 150km w jedną stronę to by nie było już tak ciekawie.

Więc tu wcale nie jest dziwnie tanio, pewnie hydraulika nie działa i np. załączanie przedniego mostu. Ale ogólnie gościu raczej w porządku, wie co sprzedaje i musi być prawdomówny by utrzymać klientów.

Jak ktoś posiada wiekowe maszyny rolnicze to warto zapisać sobie nr. tel. do niego, już nie jeden znalazł tam cuda na gwałt potrzebne np. w trakcie żniw.

wojtas972    8
romek6340    203

PO dwóch sznurkach bardzo ślad by nie został. Chyba że dwa komplety sznurków mając na myśli: komplet- zapas jaki się zmieści.

tomek73    186

@ursusc385 ja mam takiego i jestem bardzo zadowolony i innego nie chcę. Prosty łatwy w naprawach i dość ładnie rozrzuca na 24 metry.

• Like 1

dawidg2    30

Fajny ale nie ma amortyzacji przodu, i wg konedaty tylko 30km/h prędkość max. fajny byłby zamiast Ursusa 902.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.