Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Thomas2135    1194

Ja także miałem kostkującą NewHollanda i była zdecydowanie lepsza od Claasa. Gdy zobaczyłem ten zielony kolor od razu chciałem Ci ją odradzić, bo skojarzyła mi się z Claasem i jego aparatami, które są inne. Co do wyglądu to ja na to bym nie patrzył, bo one bardzo szybko rdzewieją. Ja w swojej miałem tłok ślizgający się na bakelitowych podkładkach, dzięki czemu prasy nie było prawie słychać. Trudno powiedzieć kupuj ją w ciemno, bo z jednej strony niby ma jeszcze farbę na podbieraczu co świadczy o małym zużyciu, ale z drugiej strony ma już zmienione aparaty co może świadczyć, że sporo prasowała. Nawet jeśli ją kupisz to nie martw się zbytnio o aparaty, bo łatwo je wyregulować i kupić, bo większość pras miała takie. Odradzam Ci tylko Claasy, których aparaty wiążą dopóki się nie zużyją. Żadna regulacja wtedy już nie wiele pomoże.

malopolanin64    392

Co do lakieru na podbieraczu to Ona go tam nie ma... ma tylko tak gdzie wogóle sie nie wyciera a tak gdzie wyciera to jest już do zera wytarty, ja miałęm prase ale to naprawde była malina i dała rade wszystko prasować, jak kolega wyżej zaznaczył claas wjeżdzal w siano i rwał iglie a ojciec naszym NH wjechał i szła!! Ale tam apratyy to pikuś, gorzej jak CI urwie iglice, wtedy ją ustaw hohoh nikomu tego nie życze. Cena na tą prase z linku jest adekwatna do jej stanu, moja miałą 130cm podbieracza tylko i sprzedałem ją za niecąłe 8 tys a ta ze zdjecia jest sporo większa a cena no troszke niższa. Poprostu nie rób sobie nadzieji ze za tanioche dostaniesz coś dobrego, teraz jest internet i wszystko ludzie sobie sprawdzają i nie dadzą sie oszukać :)

kris14    259

Ładnie zrobiona ale brakuje trochę rzeczy w kwestii bezpieczeństwa :) i siedzonka :P

hopper5    19

Wczoraj o godz. 21 gostek wystawił brone aktywną w dobrych pieniądzach a jak dzwoniłem dziś o 9 rano to już ją ładowali na lawete ;[

kris14    259

nie dzwonilem, ale skoro aukcja trwala max 12 godzin to raczej jasne ze sprzedany

Nie koniecznie.

Bo nie jest napisane że aukcja była wycofana ani że ktoś ją kupił przez allegro, po prostu ogłoszenie straciło ważność a czy to było 12h czy 14dni to tylko kwestia tego co wystawia :rolleyes:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.