Polecane posty

Gość   
Gość

Kupujący też często nie są zbyt sympatyczni. Gdy sprzedawałem bizona każdy kto przyjechał wmawiał mi że silnik olej bierze bo rekordy tak mają. Jednych to z podwórza przepędziłem bo padły niecenzuralne słowa, obrażające mnie które stwierdzały że jestem oszustem i w żywe oczy kłamię bo każdy rekord bierze olej. Nawet nie doszli do stodoły aby obejrzeć kombajn a już byli za bramą za oczernianie.

Obecnemu właścicielowi dałem ustną gwarancję że jeśli weźmie mu olej w żniwa to niech mi odwozi kombajn a ja zwracam kasę. Kombajn sprzedany na wiosnę 2012 i jakoś gość się nie odzywał do tej pory. Opis w ogłoszeniu nie był bogaty, a wszystkie wady jakie miał od razu wymieniałem przez tel i myślę że tym normalnym się to podobało, ciekawostką jest też to że opuściłem 2000 zł i ani grosza. Co na kombajnach u rolnika to od ceny wyjściowej to od 5000 zł w górę można wytargować. Gdybym zatuszował wszystkie wady jakie miał mógłbym spokojnie z 7000 zł więcej krzyczeć. Ale co z tego jak i tak musiał bym opuszczać cenę równomiernie z każdą wadą której by się doszukał klient a do tego wszystkiego mi by było głupio a on by się wkurzał.

 

ArekJD1177 Czy to się opłaci trzeba zbadać. Cena wydaje się być atrakcyjna ponieważ na allegro obecnie są dwie bardzo podobne laverdy z ceną prawie drugie tyle większą. Jeśli chodzi o transport to już tak wielkiej różnicy nie będzie czy to z za Paryża czy z pod Hiszpanii. A cena wydaje się być tym bardziej atrakcyjna bo w zestawie jest przystawka do QQ i zwykły cheder, ale za któreś chyba trzeba dorzucić ,,3000 euros,,. No i ogłoszenie od rolnika, może taki nie bawił się w kręcenie liczników itd tylko marzy aby ktoś jak najszybciej zabrał mu z podwórka coś co dla niego jest kupką złomu. (dla mnie też byłaby to kupka złomu gdybym był francuskim rolnikiem i miał nowy kombajn powiedzmy za 200 tys euro.) A zbadać mogę ponieważ mam wtyki w Fr :P Ktoś tam może będzie mógł podjechać i dać mi cynk czy przynajmniej ma koła i silnik.

 

Koledzy co myślicie o tej laverdzie co wyżej wkleiłem link do niej, spotykacie w okolicy takie maszyny, jakie mają opinie. Co to za przystawka może być przy niej, jakiej firmy?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Co to za przystawka może być przy niej, jakiej firmy?

 

Może to International - Case, albo oryginał Leverda


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9
http://otomoto.pl/ci...30-A225648.html koledzy, moze ktos ogladal ten ciagniczek lub ma znajomego co taki traktorek posiada, badz jakies doswiadczenia z nim zwiazane?. Czy skrzynia w nich powershift jest awaryjna? Edytowano przez KamilK199

Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

witam jak sprzedawałem ciągnik cena minimalnie tańsza od średniej przez telefon mówiłem o małych wadach i że sprzedaję bo potrzebuję kasy na nowy praktycznie nikt nie przyjechał ale jak dałem nowe ogłoszenie z tymi samymi zdjęciami z ceną sporo wyższą od średniej i koloryzowałem chętnych było sporo jak już sprzedałem to jeszcze dzwonili a więc ludzie patrzą na cenę jeśli droższe to lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekJD1177    11

Po zdjęciach ciężko cokolwiek powiedzieć. Musisz pojechać zobaczyć, sprawdź podnośnik i kierownicę na rozgrzanym oleju. Rewers czy nie zgrzyta. Ogólnie to prosty ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

meg5 a co byś chciała piaskować? Teoretycznie tamtym to nawet małym pistoletem nie da rady piaskować ale wszystko zależy od chęci. Lecz to piaskowanie byłoby mniej efektywne nisz czyszczenie ręczną szczotką drucianą. Drugi kompresor który kolega wstawił to także zbyt mało by można nazwać to namiastką piaskowania. Jeśli posiadacie w domu jakiś stary kompresor, głównie chodzi o bańkę, zegar, wyłącznik itd. to moim zdaniem warto zainteresować się dokupieniem samej sprężarki, na allegro nie ma zbyt dużo ogłoszeń z samymi sprężarkami lecz praktycznie w każdej firmie sprzedającej kompresory można dostać samą sprężarkę. Tu mam jakąś starą ofertę pewnej firmy chyba nawet nie najtańszej ale warto się z tym zapoznać i przeanalizować co się bardziej opłaci.

http://www.kupczyk.pl/pdf/kompresory/kk_24_m-cy_blue.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@damianzbr ,piaskarka przydałby się do czyszczenia maszyn rolniczych ,bo wiadomo niczym tak nie odczyścisz do malowania jak tym . Odnośnie zrobienia sobie sememu takiego kompresora ,to mamy możliwość za grosze nabyć samą właśnie dwutłokową sprężarkę ,a z resztą hmm ...,to może być problem i kombinowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

jeśli sprężarka nie jest potrzebna na już, to może lepiej poczekać i utrafić jakąś okazję

mi udało się dwa lata temu kupić gotowy kompresor-sprężarka dwutłokowa, silnik 3-fazowy, bańka 200ltr. wszystko złożone do kupy z wyłącznikiem ciśnieniowym za 300zł, brakowało tylko paska klinowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj