Skocz do zawartości
Arni

Case CS PRO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
b0gdan    85

góra dół i głębokość to w joyu, ale wybór pracy siłowa, czy pozycyjna, wysokość podnoszenia, czy szybkość opuszczania już nie jest w joysticku

jupiter    0

kwiapa....w jakiej placówce chcesz kupić cs i gdzie kupowałeś maxa i po co dyskutujesz o sprawach oczywistych jak obaj dobrze wiemy jak jest najwygodniej

Wiadomość z agroFakt.pl

jupiter    0

wystarczy policzyć kosze jak już pisałem i pomnożyć przez ilość tarczek w koszu

kwiapa    0

kwiapa....w jakiej placówce chcesz kupić cs i gdzie kupowałeś maxa i po co dyskutujesz o sprawach oczywistych jak obaj dobrze wiemy jak jest najwygodniej

..obaj dobrze wiemy, że dyskusji nie prowadzę WYŁĄCZNIE z Tobą ;-)

co do firmy to jest to Techpom w Krzywonosi

jupiter    0

dobrze że nie w piomarze zastanawia mnie tylko jedno.po co ci dwa ciągniki jednej marki czy to nie za monotonne i czy ten cs ma być z turem

adamjd6100    3

Witam po pierwsze to ma już zniżke u dilera jeżeli kupował caseya ju zu niego po drugie zaufanie do marki.

bialy2005    193

z ta znizka to pojechałes :( włąsnie dla nich to okazja zeby wiecej zarobic bo chcesz ciagnik pod kolor :) To czy sporo czy mniej wynegocjujesz top tylko zalezy od podejscia sprzedawcy i twoich umijetnosci negocjacji. Jam ma porównanie całkiem inaczej gada sie z kazdym z delerów. A z kazdym z nich mam dobry kontakt i w miare sie znamy. Jeden odrazu daje mi cene do zaakceptowania a drugi bedzie wysklakiwałz wyzsza zeby pózniej cos z łaska opuscic :D

brzozak2    236

generalnie dilera glowa w tym zeby ci sie wydawalo, ze sie dobrze z nim znasz i masz dobry kontakt :(

widziales kiedys zeby sprzedawca opierdzielil rolnika ktory jest potencjalnym nabywca, zwrocil sie do niego niegrzecznie itp.? bo ja nie, ale pozniej opowiadaja sobie z jakimi balwanami przyszlo im wspolpracowac i maja do tego prawo.

jupiter    0

od kiedy to sprzedawca współpracuje z kupującym .a ta jego miłość do nabywcy dziwnie zaczyna wygasać z chwilą otrzymania przelewu

brzozak2    236

od kiedy to sprzedawca współpracuje z kupującym

yyy od kiedy zainicjowalo sie cos takiego jak handel? czy kilkadziesiat wiekow temu?

bialy2005    193

Dokłądnie jest tak jak pisali przedmówcy wszytko oki do momenty otrzymania kasy :( Ale akurat dealer smerfów to rolnik tylko pracujacy i z nim mozna rozmawiac jak z kolega po fachu (potrafi doradzic z doswiadczenia) a tym bardziej ze i wiekowo podobni jestesmy :) wiec poprostu łatwiej sie rozmawia :D

jupiter    0

jeżeli nagminne oszukiwanie kupującego w celu polepszenia sprzedaży nazywasz współpracą to życzę dalej takiego toku myślenia

brzozak2    236

dobrze przepraszam my master, teraz juz wiem ze sie mylilem, moze zatem podpowiesz mi jak mam nazywac "wspolprace" ze sprzedawca maszyn rolniczych?

jupiter    0

nie podpowiem bo zaraz ten zając czy jak jemu tam będzie się produkował o mojej wulgarności wypowiedzi bo ja w innych słowach relacji pomiędzy sprzedawcą maszyn rolniczych a rolnikiem opisać nie umiem by było to w pełni zrozumiałe dla czytelników forum .a wypowiedź tą opieram na doświadczeniach swoich i moich kolegów..

brzozak2    236

jak wolisz, zatem znajde jakies inne slowo, moze odkurze taka madra ksiazke o synonimach, co by nie draznic twojego swiatopogladu.

natomiast za szydzenie z mojego kolegi "po fachu", @krolikanh dostajesz ostrzezenie i nastepnym razem naucz sie zwracac do innych po nicku.

b0gdan    85

Nie wiem jakich kolega @ jupiter ma dilerów w okolicy ale ja mam z nimi jak najlepsze doświadczenia :D Diler Case Asprim traktował mnie równie dobrze zarówno dobrze przed jak i po zakupie prasy, po nawet lepiej :unsure: Przedstawiciel Korbanka, jak i jego serwisanci, wykazywali się wyjątkową elastycznością, która zaowocowała sporymi oszczędnościami. Złego słowa też nie dam powiedzieć na dilera SDF FINO B) Może Lubelszczyzna to bardziej cywilizowani dilerzy :(

bialy2005    193

włąsnie dlatego mój znajomy kupował case w asprimie a nie w piom..... ale po jakims czasie sie wydało i asprim musiał sie tłumaczyc :unsure:

Jonski1    0

Cześć ja planuje kupić maszyn za 400 tys zł w Asprimie. Czy warto z nimi współpracować ? Ze mną gadał przedstawiciel Marcin Szymuś ( raczej bardzo miły gość )

bialy2005    193

z tego co kuzyn mówił to firma w miare słowna. ale najwazniejsze to cena ;) jesli masz mozliwosc to sprawdz oferte u innego delera case.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)