pronarek

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kderwisz    5

Dużo chce za tą przystawkę  i dojdzie do tego jeszcze pompa. Ja przy swoim władku założyłem pompę od mtz 82 nsz32 .

koszty to 50 zł  przeróbki             nowa pompa nsz 32 160zł

i dzień pracy .

Hydraulika teraz szybko pracuję  widłak z przodu traktora chodzi jak przy wózku widłowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek99    16
22 godziny temu, kderwisz napisał:

Dużo chce za tą przystawkę  i dojdzie do tego jeszcze pompa. Ja przy swoim władku założyłem pompę od mtz 82 nsz32 .

koszty to 50 zł  przeróbki             nowa pompa nsz 32 160zł

i dzień pracy .

Hydraulika teraz szybko pracuję  widłak z przodu traktora chodzi jak przy wózku widłowy 

Opisz proszę jakich dokonałeś przeróbek ,mile widziane zdjęcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kderwisz    5

Rozebrałem przystawkę pompy hydraulicznej i dorobiłem flasze pod pompę . Rozebrałem załączanie pompy i na stałe przyspawałem tulejkę od pompy nsz 32 do wałka z trybem co napędzał pompę.  Traktor jest przerobiony na sadowniczy . Mam 2 Władki 

 

tulejka.jpeg

20181004_163804.jpg

20181004_163813.jpg

20181004_163828.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benny25    8

A ja mam takie pytanie. Mam rozdzielacz 3 sekcyjny agricola. I wszystkie maja dzwignie tak montowane ze weze wchodza od gory. Dopatrzylem sie ze same korpusydzwigni moge obrocic. Tylko zastanawia mnie czy ma to jakies znaczenie ze wlasnie od gory wchodza weze. A mi by pasowaly bardziej od dolu. 

IMG_20181009_192024.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiu84    1

Mam takie pytanie czy w przystawce napędu pompy musi być zawsze olej bo pomimo że go nalałem tyle ile trzeba to go nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik88mtz    0

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu to tu się spytam jaka przyczyna z filtra powietrza t-25 leci olej obudowa jest mokra w oleju chyba robi się jakieś podciśnienie ciągnik zaczyna dymić na czarno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3190
8 godzin temu, Stasiu84 napisał:

Mam takie pytanie czy w przystawce napędu pompy musi być zawsze olej bo pomimo że go nalałem tyle ile trzeba to go nie ma 

A ile go tam wlałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz9614    0

witam 

potrzebuje pomocy natomiast ostatnio wymieniłem swój rozdzielacz w Władku i nie pamiętam gdzie szły te przewody 1 i 2 proszę o pomoc z jakimś schematem albo rysunek jak to podłączyć ,bo dziś próbowałem podłączyć  ale na tych otworach leci olej i to jak z fontanny  z góry dzięki czyżby mogłem zmienić kolejność przewodów

rozdzielacz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

podłącz jak układają się przewody, co najwyżej z tyłu przełożysz przy siłowniku.

jak olej leci?zakręcaj przy zgaszonym silniku... założyłeś nowe podkładki miedziane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3190

Jestem aktualnie po montażu rozdzielacza to trochę pomogę.1 i 2 to podnośnik,3 i 4 to wyjścia hydrauliczne tzw kiper a 5 to zasilanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz9614    0
28 minut temu, volvo napisał:

podłącz jak układają się przewody, co najwyżej z tyłu przełożysz przy siłowniku.

jak olej leci?zakręcaj przy zgaszonym silniku... założyłeś nowe podkładki miedziane???

Tak dałem nowe podkładki w tym rzecz że po dolaniu oleju do układu i podłączenia wszystkiego podnośnik powoli podnosi i w dodatku przy przewodach 1 i 2 wali ciśnieniem olej :( nie wiem co może się dziać 

Edytowano przez mateusz9614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

porządnie dokręciłeś te rurki?

jeżeli dalej cieknie to sprawdź dokładnie z czego, być może rurka pękła... mam obie do sprzedania jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3190

Może ktoś pamięta jakiej średnicy jest śruba ktora przykręca rurke zasilania w zbiorniku?Cieknie mi z tamtą olej i chce kupić nowe podkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matiUrsus4512
      Witam koledzy posiadam Ursusa 4512 gdy wracałem do domu po orce  pług mi opadał na niskich obrotach, musiałem pilować na wysokich obrotach by jakoś dojechać. Po wymianie rozdzielacze i zaworu podnośnik podnosi ale jak da się wysokie obroty nawet pod obciążeniem ramiona się unoszą i wyciąga pług z ziemi . Co to może oznaczać co wymienić bo ja nie mam już głowy do tego traktor.
    • Przez baska524
      Koledzy mam ogromny dylemat a zarazem problem z moim aresem 610 a jest to nowy zakup i pierwszy traktor z ehr więc prosze o zrozumienie.
      Problem pierwszy nie dziala mi wogole kontrolka w liczniku od filtra szkrzyni biegów.nawet przy ddpalaniu nie zapala sie.
      Problem drógi dlaczego nie diała dociazanie podnosnikiem mam na mysli to ze gdy ustawie opuszcze pług na 20 procent bądz na 10 i pług wyjdzie z ziemi to naciskając przycisk od opuszczania pompa nie wpycha go do ziemi.A maiałem okazje jezdzic z gruberem innym aresem i tam to działało.
      Itrzeci problem gdy podnosnik jest opuszczony załuzmy na 2 procent i chce go zwiekszyc o 1 lub 2 procent to po nacisnięciu strzałki do gury odrazu na wyswietlaczu pojawia sie 35 procent.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam otoz mam problem z podnosnikiem w case 856xl z 88r bardzo wolno podnosi i szybko sie nagrzewa hydraulika. co za czym idzie podnosnik jeszcze gorzej chodzi i wspomaganie ciezej pracuje. . a i jeszcze jedno do was pytanie co moze byc za przyczyna ze nie dziala pokretlo przy podnosnikach z gory dziekuje za pomoc
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Posiadam amazone d7 super s 3m z hydraulicznymi znacznikami. Sprawa wygląda tak ze jak chce sciezke przezucic to podnosi jedna strone i zamiast oposcic wtedy opuszcza ta sama strone. Czasami przezuci dobrze ale zaraz dalej to samo. Mial ktos podobny problem?
    • Przez Moscov
      Witam. W swoim Fendt'cie przy końcówkach hydraulicznych nie mam tych plastikowych kubków odprowadzających olej. Gdzie mogę je kupić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj