max2505

Regeneracja siłownika od hl

Polecane posty

Matey    895

no ale chyba na wywrotki dwustronne koszt będzie tanszy?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

To czy przyczepa wywraca na dwie czy 3 strony, czy jedną to żadna różnica w budowie tłoka, kwestia mocowania, ot co ;]

Cena pewnie ta sama, ja jak kupowałem tłok do swojej to mogłem dokupić koszyk żeby zamocować jak do wywrotu trójstronnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

no to trzeba 2 stówki szykować. Tylko ciekawe czy u mnie będzie taki majster, może będzie chiał drożej. Misiek10, a uszczelki kupowałeś ? Czy one już wliczone są w te 100 zł?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
U mnie by się przydało wyregenerować dwa siłowniki do D45 bo olej leci.. Samemu niby ich nie można zrobić, tak sąsiad mówił. Jakieś 50km odemnie jest firma co regeneruje siłowniki, no ale nie wiem jakie są koszty. Czy ktoś może wie jakie są to koszty?

 

to wszytsko zależy od :

-stopnia zuzycia tłoczyska oraz tulei-wżery

koszt zestawu naprawdczego do siłownika CYKLOP 1szt ten najdłuzszy nie jest tani ok 120 zł -cenę przekładam z 10 lat wstecz bo teść kupował..ale nie wymienił-nie zdażył

 

Co do wymiany -naprawy nie jest takie proste jakby się wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No własnie, a jakiś "szpec" mówił, że w tej przyczepie mamy całkiem inne tłoki niż w jego takiej samej.. Dlatego się za to nie zabieramy, na zime trzeba będzie coś pomyśleć


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

nic nie dawalem. zadnych uszczelek. dalem tlok i nic mnie nie interesowalo. tylko zaplata i odbior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Bo ojciec jakieś dwa komplety uszczelek kupił. Nie wiem za ile, chcial to robić sam, ale znajomy mu odradził i teraz musze mu przypomnieć żeby zawiózł do firmy.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1

jeśli tylko kapały i tłoki nie mają żadnych wad to bym wolał sam podłożyć uszczelniacze. Kapanie jest spowodowane na ogól starciem uszczelniaczy. Mnie koszt regeneracji kosztował 2*17 złoty za komplet uszczelniaczy + 10 złoty za przesyłkę - 6 złoty rabatu. Teraz nawet nie kapnie. a i 200 w kieszeni zostało. mam gdzieś linka do tanich uszczelniaczy, mają wszystkie. tu mają dosłownie wszystko>>http://www.uszczelka-lodz.pl/kontakt.html

 

solidna obsługa i miły kontakt. Wszystko załatwiłem przez neta, 3 dni i przesyłka była w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Uszelki mamy, tylko teraz problem jak się do tych tłoków dobrać..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj