karbex

Wymiary podkładek regulacyjnych wtryskiwaczy F6l912

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karbex    91

Cześc Wam, czy ktoś wie albo mógłby zmierzyć jakie są wymiary podkładek regulacyjnych we wtryskiwaczach w silniku 912 deutza? Chodzi mi o średnicę zewnętrzna i wewnętrzną. Grubości to oczywiście trzeba dobrać. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grab12    76

Komorę spalania w tych silnikach reguluje się poprzez pierścienie pod tuleją i głowicą podejrzewam że podkładek pod wtryski jest tylko jeden typ ale ręki nie dam sobie uciąć patrzyłem w pdf po angielsku i nigdzie nie ma wymiaru podkładki pod wtryskiwacz lub też wystawania końcówki wtrysku ponad płaszczyzne głowicy sam mam f4l913 ale jeszcze przy nim nie grzebałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91

Hej, dzięki.

Mi nie chodzi o podkładki pod wtryskiwacz tylko o podkładki regulacyjne we wtryskiwaczu (regulacja ciśnienia początku otwarcia wtryskiwacza). Też mam katalog z częściami ale wymiarów nie ma. Chciałem wtryskiwacze sprawdzić i zanim je wykręcę to zamówić te podkładki w razie czego ale nigdzie nie mogę dostać np. wg nazwy silnika tylko trzeba znać wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grab12    76

Rzeczywiście nie doczytałem ale najprościej będzie rozebrać jeden swój chyba że trafi się ktoś kto ma akurat rozebrane.bo z tego co widziałem to sprzedają całymi pudełkami stopniowane i co  0.01 i 0.05 i 0.1mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91

Ano właśnie. No nic. Rozbiorę i najwyżej zamówię - do wiosny jeszcze trochę czasu jest to się zrobi. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Wtryski raczej Deutza nie są tylko pewnie Bosch, poszukaj numery wtrysku i po nich dobierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91

Tak na 100% bosch. W weekend będę grzebał. Dzięki Wam za podpowiedzi. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Robiłem te wtryskiwacze w zeszłym roku w serwisie bosha 35zł za szt  Warto Ci się z tym pierniczyć samemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91

Nie warto 😀. Nie sprawdzałem ile to kosztuje w serwisie. Zadzwonię i się dowiem. Dzięki serdeczne

Pozdrawiam

PK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj