Polecane posty

miwigos    3527

Saletra Anwil 1610 netto, przy całym aucie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STIG13    907
Napisano (edytowany)

O ile wypłuczą się chlorki. A tu jest gwiazdka. Na luźniejszej glebie ok. A jak u nas jest średnia do ciężkiej i po wykopaniu 3m dalej glina wątpliwe. Sama malina ma płytki system korzeniowy to prościej, ale w przypadku innych upraw jest to potencjalny problem. Jak idzie tytoń i nie da się do września wysiać to ja nie ryzykuję i idzie siarczan. Każdy robi po swojemu

Edytowano przez STIG13
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mike2145    13
20 minut temu, miwigos napisał:

Saletra Anwil 1610 netto, przy całym aucie

Gdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Roltex Siedliszcze, lubelskie

pulan 2070 bb, polifoska 5- 2930 bb, 6-coś ponad 3100 bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

czy ma ktoś z użytkowników informacje gdzie najtaniej można kupić 24t fosforanu amonu 18-46?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr1997    51

Dwa dni temu pytałem w agroloku to po 3100 oferowali mi przy większej ilości może jeszcze byś coś wyrwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

kizeryt oryginalny 1650 zł , polski bodaj z caldeny 1500 zł za tonę, u was jakie ceny ? P.s saletra pulan 1870 a jakaś wschodnia 1800.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3527
4 godziny temu, mike2145 napisał:

Gdzie 

Osadkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody1997    48

Brał ktoś ten fosforan MAP 12-50/52? Ogólnie w tym roku muszę koniecznie uzupełnić fosfor bo mało. I jedyny fosforan w okolicy to ten, polidapu polskiego nie ma. Więc albo to albo superfosfat... Jakiego to pochodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

Do czerwca saletra stanieje do 950 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19723
1 godzinę temu, Lukasz21_Lubelskie napisał:

Jakiej granulacji jest saletrzak z Canwilu? Granula jest podobna do saletrosanu, zaksanu?

Zaksanu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Podobno AZOTY rsm 32  1430 netto 25 ton ograniczona do 12 albo 15 lutego pytałem z ciekawosci wczoraj OSADEK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
Napisano (edytowany)
43 minuty temu, Tigon napisał:

Do czerwca saletra stanieje do 950 zł.

Wątpie w tak niską cenę. Wtedy całą produkcję wykupiły by spółki gospodarujące na UA.

Ma ktoś faktury za saletre czy NPK z roku 2007-2009 ? Ja jestem na VAT dopiero od 2010 i mie mam już takich starych rachunków. W tych latach tez był spory skok cen nawozów ( wydaje mi się, ze to był 2008 r ). Jakby któs sprawdził to niech napisze. Z góry dzięki. :) 

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaqMF    8

Saletra węgierska 1670, a saletrzak węgierski 1370, ceny netto przy całym samochodzie. Stosował ktoś nawozy z Węgier, macie jakieś opinie o nich? Stanieją jeszcze azoty czy nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254
20 minut temu, mtz55 napisał:

Podobno AZOTY rsm 32  1430 netto 25 ton ograniczona do 12 albo 15 lutego pytałem z ciekawosci wczoraj OSADEK. 

Da się taniej  -1390netto na przedpłatę , 1410netto Agrolok , zresztą to samo proponuje RGZ więc zapewne cena jeszcze do urwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3909
5 minut temu, JaqMF napisał:

Saletra węgierska 1670, a saletrzak węgierski 1370, ceny netto przy całym samochodzie. Stosował ktoś nawozy z Węgier, macie jakieś opinie o nich? Stanieją jeszcze azoty czy nie ma szans?

Drogo. Saletra z polski 1610 netto a saletrzak około 1300 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490
57 minut temu, JarekBazydlo napisał:

A zboża beda po 400zl i na czym woecej zyskasz?

To prognoza a nie moje widzimisię, na to już nic nie poradzimy, starać się o konsumpcję bo paszówki to w piecu ludzie będą palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3909
3 minuty temu, Tigon napisał:

To prognoza a nie moje widzimisię, na to już nic nie poradzimy, starać się o konsumpcję bo paszówki to w piecu ludzie będą palić.

Gdzie te prognozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaXtzTS    22
Młody1997 napisał:

Brał ktoś ten fosforan MAP 12-50/52? Ogólnie w tym roku muszę koniecznie uzupełnić fosfor bo mało. I jedyny fosforan w okolicy to ten, polidapu polskiego nie ma. Więc albo to albo superfosfat... Jakiego to pochodzenia?

brałem pod rzepak i było ok, nie pamiętam czy worek ultra czy coś innego ale z tego co szukałem informacji o nim to ma lepszą rozpuszczalność niż polidap polski i dużo lepszą niż superfosfat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1312

PISałem tydzien temu że mogą mieć super pomysł z interwencją...  Trwa głupawka , może sie zdarzyć wszystko


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Jest już podstawa by nawozy zaczęły drożeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj