DRIPOL

Ceny trzody chlewnej 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
misio3p    2145

W sobotę sprzedane po 9,0 za E.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1129
To taka nie najgorsza cena. Może czas by się przeprosić z świnkami. Zboże tanie to może na tym by lepiej wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

obecnie na pewno byś lepiej wyszedł na 🐷ale jak to świńskim biznesie bywa nie wiadomo co będzie za pół roku


A tak trochę z innej beczki niby planują wsparcie hodowli zwierzęcej i w trzodzie uruchomienie programu locha Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
3 godziny temu, adamn999 napisał:

obecnie na pewno byś lepiej wyszedł na 🐷ale jak to świńskim biznesie bywa nie wiadomo co będzie za pół roku

 

A tak trochę z innej beczki niby planują wsparcie hodowli zwierzęcej i w trzodzie uruchomienie programu locha Plus

 

Wiesz coś więcej kiedy ma być ten program albo jaki czas ma obejmować będzie do sztuki czy przedziały od do i taka suma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas210    22

Wsparcie to by się przydało dla wszystkich jak już a nie tylko dla tych co prosiaki hodują, warchlak 30kg kosztuje 500zl polski i jeszcze dopłacać? Chyba cena i tak jest wywindowana na maxa, przy cenie 7zl to ten interes jest taki średni bym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albert1991    33

Ja mam cykl zamknięty i moim zdaniem nie są potrzebne żadne dopłaty.

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
1 godzinę temu, Lukas210 napisał:

Wsparcie to by się przydało dla wszystkich jak już a nie tylko dla tych co prosiaki hodują, warchlak 30kg kosztuje 500zl polski i jeszcze dopłacać? Chyba cena i tak jest wywindowana na maxa, przy cenie 7zl to ten interes jest taki średni bym powiedział.

A pomyślałeś dlaczego tyle kosztuje?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Bo praktycznie polski warchlak nie ma żadnego znaczenia dla naszego rynku, jest około 30 tys stad mających lochy z tego ok połowa nich będzie w systemie zamkniętym czyli rodzima produkcja warchlaków na rynek to będzie ok 2mln szt rocznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu90209    72

Jak warchlak po 500 to się marzy raport na maciory pisać, ale jednak asf wisi w powietrzu, a branża bardzo chwiejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Jak komuś drogi warchlak to niech wstawi swoje maciory i zobaczy jaki to rarytas

swoją drogą polski rząd ma dopłacić do duńskiego warchlaka ?

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas210    22

Ja kupuję tylko polskiego warchlaka i do takiego tucznika mogła by byc dopłata, chyba nie chcesz powiedzieć że przy warchlaku za 500zl Trzeba jeszcze do niego dopłacać, jak do warchlaka to i do tucznika powinno być tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas210    22

No to podzielić po 50zl albo żeby to chociaż tak działało jak przy zbożu jak dopłaty oglosza to cena zaraz o 100zl spada a w przypadku warchlaka niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

popieram jak dopłacać to każdemu i temu co produkuje warchlaki i temu co tuczy, oczywiście chodzi tylko o polskie, żadne dunczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Popierać to my sobie możemy, rządzący i tak zrobią co chcą. Czy w jakichkolwiek dopłatach była kiedyś jakaś sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Lukas210 napisał:

Wsparcie to by się przydało dla wszystkich jak już a nie tylko dla tych co prosiaki hodują, warchlak 30kg kosztuje 500zl polski i jeszcze dopłacać? Chyba cena i tak jest wywindowana na maxa, przy cenie 7zl to ten interes jest taki średni bym powiedział.

mając swoje lochy warchlaka wyprodukujesz poniżej 400 zł, to jesteś 100 zł, drugie 100zł ci dołożą z programu locha Plus i warchlaka masz🐖 za 300 zł 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    32
1 godzinę temu, adamn999 napisał:

 

mając swoje lochy warchlaka wyprodukujesz poniżej 400 zł, to jesteś 100 zł, drugie 100zł ci dołożą z programu locha Plus i warchlaka masz🐖 za 300 zł 😎

Nic tylko zasiedlac maciory skoro taki rarytas zobaczymy ilu wróci z dunczyka do macior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalrol99    105
5 godzin temu, krilan06 napisał:

Popierać to my sobie możemy, rządzący i tak zrobią co chcą. Czy w jakichkolwiek dopłatach była kiedyś jakaś sprawiedliwość?

jak dla mnie to żadnych dopłat nie powinno być tylko godziwa zapłata za płody i produkty rolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj