Polecane posty

przemek28_28    2101
3 godziny temu, tommy66692 napisał:

Woda powinna być zakazana 

Woda? A jak żyłbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Kurde, teraz piszesz 😀 Ma być nowa pula tych kredytów, pisz jak bedzie dostępna. Butelke Johny Wakler'a wyślę kurierem do Ciebie :) Ogólnie mówiąc, to kredyt dla bogatych. zadłużony to nie dostanie bo pewnie sprawdzają zdolność kredytowa. Chyba, że też nie sprawdzają. Jeśli tak.jest to nie dziwię się, że pula zaraz się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2101
11 minut temu, Mateusz1q napisał:

Nic nie trzeba się okazywać ludzie samochody pokupowali 

Zazdrościsz? Też sobie weź i kup. 
będziesz za nich spłacał?

2 minuty temu, Marl napisał:

Kurde, teraz piszesz 😀 Ma być nowa pula tych kredytów, pisz jak bedzie dostępna. Butelke Johny Wakler'a wyślę kurierem do Ciebie :) Ogólnie mówiąc, to kredyt dla bogatych. zadłużony to nie dostanie bo pewnie sprawdzają zdolność kredytowa. Chyba, że też nie sprawdzają. Jeśli tak.jest to nie dziwię się, że pula zaraz się skończyła.

Przyciasnym kredycie sprawdzają, ale zadłużenie a zdolność kredytowa to dwa różne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
2 godziny temu, Mateusz1q napisał:

Nie, 0,5 100 zł żeby pijoki rekonpensowały społeczeństwu swoje odchyły a nie że ja muszę dokładać do ich leczenia 

Cukrzyce , miażdżycę i wiele innych chorób powodują produkty których producentami są rolnicy . Może tak  50 zł w sklepie za litr mleka i 200 zł za kostkę masłą , zgodnie z powiedzeniem, chcesz zostać  kaleko, to pij mleko . 

Nie pasuje Ci nie pij, ale nie narzucaj drugiemu jak ma żyć.

I jeszcze zapytam z czego dokładasz, ze składki zdrowotnej 3 zł do ha , kwartalnie ? Czy może z podatków ?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
3 minuty temu, przemek28_28 napisał:

Zazdrościsz? Też sobie weź i kup. 
będziesz za nich spłacał?

Można wziąć dla sportu, bo kredyt na 2%, a lokata jest na 5. Przyda się to przyda, nie to nie.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829
29 minut temu, scoffer napisał:

Cukrzyce , miażdżycę i wiele innych chorób powodują produkty których producentami są rolnicy . Może tak  50 zł w sklepie za litr mleka i 200 zł za kostkę masłą , zgodnie z powiedzeniem, chcesz zostać  kaleko, to pij mleko . 

Nie pasuje Ci nie pij, ale nie narzucaj drugiemu jak ma żyć.

I jeszcze zapytam z czego dokładasz, ze składki zdrowotnej 3 zł do ha , kwartalnie ? Czy może z podatków ?

Z podatków np vatu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

Dają kredyt na 2 % z powodu braku płynności finansowej  [ zboże  900 za tona jak uchwalali  ]  , na to by wychodziło że spłata powinna następować  już po odzyskaniu płynności która ma nastąpić przy cenie zboża 500 za tone 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
Napisano (edytowany)

Łooooo Panie toż to założenia do pewnego sukcesu. Zanim rolnicy nauczą się gospodarować obrotówkami ( nie mówię o pługach) to jeszcze trochę nieszcęść musi się wydarzyć. 

Edytowano przez mirro
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
20 minut temu, stach12 napisał:

Dają kredyt na 2 % z powodu braku płynności finansowej  [ zboże  900 za tona jak uchwalali  ]  , na to by wychodziło że spłata powinna następować  już po odzyskaniu płynności która ma nastąpić przy cenie zboża 500 za tone 

Ruletka oporowo. Albo wracamy z tarczą albo na tarczy. Jak nie wyjdzie to zawsze można pójść na etat do nowego biura do grzesia z parczewa, poctawa +procent od dochodu, albo przychodu, może zysku, tak w ogóle to i 20 tys. może być

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594
26 minut temu, stach12 napisał:

Dają kredyt na 2 % z powodu braku płynności finansowej  [ zboże  900 za tona jak uchwalali  ]  , na to by wychodziło że spłata powinna następować  już po odzyskaniu płynności która ma nastąpić przy cenie zboża 500 za tone 

Po term na drodze będą stać  i blokować .

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
47 minut temu, Mateusz1q napisał:

Z podatków np vatu 

A to nie masz zwrotu VAT , choćby w ryczałcie ? No i powiedz mi ile VAT jest w produktach spożywczych , bo nie pamiętam .  I chyba zdajesz sobie sprawę ile podatktów jest  w alkoholu i jakie one stanowią procent w stosunku do ceny detalicznej . 

Nie jesteśmy  pępkiem świata , nie pijesz, nie pij .Ale nie czyń drugiemu co tobie nie miłe , bo kij ma dwa końce. Jeden lubi  pić wódkę, drugi pic mleko i są to jego pieniądze i jego wybór. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829
18 minut temu, scoffer napisał:

A to nie masz zwrotu VAT , choćby w ryczałcie ? No i powiedz mi ile VAT jest w produktach spożywczych , bo nie pamiętam .  I chyba zdajesz sobie sprawę ile podatktów jest  w alkoholu i jakie one stanowią procent w stosunku do ceny detalicznej . 

Nie jesteśmy  pępkiem świata , nie pijesz, nie pij .Ale nie czyń drugiemu co tobie nie miłe , bo kij ma dwa końce. Jeden lubi  pić wódkę, drugi pic mleko i są to jego pieniądze i jego wybór. 

Ja nie bronię chcę tylko żebym nie musiał dokładać do patologi. "31 mld zł rocznie kosztuje Polskę nadmierne spożycie alkoholu, podczas gdy wpływy z akcyzy od trunków sięgają niespełna 12 mld zł." Źródło: rp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
39 minut temu, Mateusz1q napisał:

Ja nie bronię chcę tylko żebym nie musiał dokładać do patologi. "31 mld zł rocznie kosztuje Polskę nadmierne spożycie alkoholu, podczas gdy wpływy z akcyzy od trunków sięgają niespełna 12 mld zł." Źródło: rp.pl

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
Dnia 1.03.2024 o 09:44, miwigos napisał:

Tak netto , rzepak nie sprzedany jeszcze

Musiales miec dobre parametry , u mnie plon lux ale bialko slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3531

U mnie i plon i parametry, rekord życiowy w pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
6 minut temu, miwigos napisał:

U mnie i plon i parametry, rekord życiowy w pszenicy

U mnie plon tez ,ale zeżer parametry 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2101
3 godziny temu, Mateusz1q napisał:

Ja nie bronię chcę tylko żebym nie musiał dokładać do patologi. "31 mld zł rocznie kosztuje Polskę nadmierne spożycie alkoholu, podczas gdy wpływy z akcyzy od trunków sięgają niespełna 12 mld zł." Źródło: rp.pl

Tylko po drodze utrzymuje się całą bandę komisji alkoholowych, gminych, wyjazdów dla dzieci alkoholików, ośrodków które nic nie dają, pracowników i terapeutów. 
u mnie w tym roku w gminie pojechało 60-cioro dzieci ,,alkoholików”, na tydzień zimowiska do zakopca. Z nartami, instruktorami i wyciągami oraz wyżywieniem….. byłeś kiedyś z rodziną na wyjeździe w góry? Bo ja bylem i wiem ile to kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829
Przed chwilą, przemek28_28 napisał:

Tylko po drodze utrzymuje się całą bandę komisji alkoholowych, gminych, wyjazdów dla dzieci alkoholików, ośrodków które nic nie dają, pracowników i terapeutów. 
u mnie w tym roku w gminie pojechało 60-cioro dzieci ,,alkoholików”, na tydzień zimowiska do zakopca. Z nartami, instruktorami i wyciągami oraz wyżywieniem….. byłeś kiedyś z rodziną na wyjeździe w góry? Bo ja bylem i wiem ile to kosztuje 

I myślisz że ten wyjazd za parę tysięcy zrekompensował im życie z alkoholikiem? 😵💫 Za dużo dostali?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alandil    272

Co to ma do rzeczy? Ten wyjazd odmienił ich życie? Tylko publiczna kasa wydana została 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2101
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Mateusz1q napisał:

I myślisz że ten wyjazd za parę tysięcy zrekompensował im życie z alkoholikiem? 😵💫 Za dużo dostali?

Post wyżej napisałeś ,,żebym nie musiał dokładać do patologii” więc pokazuje ci na co poszły Twoje pieniądze.

ja nie jestem od tego żeby zbawiać czy rekompensować komuś coś…. Od tego byl podobno ktoś inny w historii.

jest wiele innych przypadków gdzie dzieci mają nagły szok bo naprzyklad jeden z rodziców umrze i ktoś tymi ludźmi się przejmuje albo coś im rekompensuje? Nie bądź śmieszny 

Poza tym nie chcesz nie pij alkoholu, ale nie pisz że powinien być mega drogi…. Ja nie piję mleka i nie pisze że powinno być po 10 groszy 

Edytowano przez przemek28_28
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2101

Wszystkie używki są dla ludzi którzy używają to z głową…..

A że ludziom odpierdala to inna sprawa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj