Polecane posty

krzychu121    3962

Straszą ci co siebie nie mogą dać rady ze swoim stadem albo może  nie potrafią 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    881

Piątnica? 🤣🤣🤣 Przyjedźcie do Moniek i porozmawiajcie z dostawcami tej mleczarni i powiedzcie, żeby przenieśli się do mlekpolu. Widłami was pogonią 😅Takie pranie mózgu zrobione, że głowa mała😵💫 ile razy już mówiłem, że wymogi są takie same to nawet niezlicze, a SMS z każdego odbioru to tak jak by wlać płyny do mycia dojarki na raz do szklanki i kazać wypić 🤪

  • Like 6
  • Haha 2

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1625

Więcej daje wynik z każdego odbioru niż raz w miesiącu z federacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6813
4 godziny temu, Karol6130 napisał:

Najtańsza kontrola 

 

Sm Ryki cena bez zmian

kurła karol co ty będziesz robił z kasą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7582

Miałem mało mleka, dużo wylałem, bardzo duża strata 

Ale przecież to wiesz 

Także twa złośliwość zbędna 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6813
1 minutę temu, Karol6130 napisał:

Miałem mało mleka, dużo wylałem, bardzo duża strata 

Ale przecież to wiesz 

Także twa złośliwość zbędna 

no ale przecież to za marzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    501
Napisano (edytowany)

Myślałem że już za marzec to i w Mlekpolu raczej by została cena z lutego . Dalej czekamy może do maja się utrzyma ta cena kiedyś tak bywało ale teraz to jedna wielka niewiadoma.

Edytowano przez greg1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7582
53 minuty temu, radekz200 napisał:

no ale przecież to za marzec?

Luty 

A w marcu to będę miał całe nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3962

W mlekpolu jutro się okaże jaka cena na marzec. A mlekowita i polmlek w czwartek po 16 poda cenę :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akardin    38

Są tu nadal kierownicy ? Po ile wczoraj przerzut szedł ? Chce się ktoś pochwalić ? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3962
16 minut temu, ceston napisał:

wiadomo jak mlekovita?

W czwartek po 16 będzie wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akardin    38

To teraz mała podpowiedź , jeździ samochód zbiera mleko (nie lider) płacą teraz parę groszy lepiej niż mlekovita , jak jest cały jedzie do wysokie mazowieckie i mleko rozładowują z zyskiem 25 groszy. 

Chyba każdy może sobie policzyć po ile .... To się nazywa ruchanie rolników w swojej własnej spółdzielni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    171

Przerzut chude 80 gr, smietana troche do góry. Kontrakty się sypią. Niemcy sprzedają do nas. A nasi Janusze biorą bo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3962

https://wysokienapiecie.pl/97999-prad-juz-ponizej-30-gr-kwh/

Tak jak kiedyś wspomniałem. Wystarczy kilka prostych decyzji rzadu i wszystko może być po staremu . Tak samo z gazem, paliwem.  Ale wtedy budżet by się nie spinał na 800 + i inne głupoty. No i nie było by się czym chwalić. Tak  rząd nas chroni i zamraża ceny.  No właśnie przed czym nas chroni. Przed tym żebyśmy wszyscy nie mieli za tanio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1858
Napisano (edytowany)
21 minut temu, krzychu121 napisał:

https://wysokienapiecie.pl/97999-prad-juz-ponizej-30-gr-kwh/

Tak jak kiedyś wspomniałem. Wystarczy kilka prostych decyzji rzadu i wszystko może być po staremu . Tak samo z gazem, paliwem.  Ale wtedy budżet by się nie spinał na 800 + i inne głupoty. No i nie było by się czym chwalić. Tak  rząd nas chroni i zamraża ceny.  No właśnie przed czym nas chroni. Przed tym żebyśmy wszyscy nie mieli za tanio. 

Przecież taryfy ustala się na rok do przodu, za rok będzie tanio już dzwonili żeby podpisywać umowy na stałą cenę do 2026 

A może i nie będzie bo polski górnik nie rozumie że rok ma 12 miesięcy a nie 14 

 

20240227_224731.jpg

Edytowano przez Mateusz1q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj