Okisz

Łącznik hydrauliczny podpinanie maszyn

Polecane posty

Okisz    29

Witam wszystkich,

Takie pytanie do Was:

Jak podpinacie maszyny do ciągnika mając łącznik hydrauliczny, ale na błotniku nie ma sterowania sekcja hydrauliki?

Macie na to jakieś patenty własne?

Myślałem wykorzystać łańcuch taki w oslonie i podpiąć go za dźwignie przy haku żeby z kabiny sobie trzymać siłownik ale to chyba zle rozwiazanie.

Będę wdzięczny za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Jeżeli masz elektrozawór to wyprowadź dodatkowy przycisk a jeżeli mechaniczna dźwignia to linkę lub dodatkową dźwignię.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

A. sterowanie podnośnikiem masz z błotnika? Jeśli tak to w czym problem? Wysuwasz z grubsza łącznik z kabiny tak żeby był dłuższy niż trzeba i później z błotnika podnosisz maszynę aż wskoczy hak łącznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okisz    29

Podnoszenie z błotnika mam :D

wiem że z grubsza najlepiej wysunąć i później dopasować już podnośnikiem.

Tak tylko myślałem czy może ktoś wpadł na jakies olsniewajace rozwiazanie xd

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096

Najprostsze rzeczy są często najtańsze i najbardziej praktyczne. 
wysuwasz, zapinasz a później regulujesz już jak chcesz 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5606
3 godziny temu, Okisz napisał:

Podnoszenie z błotnika mam :D

wiem że z grubsza najlepiej wysunąć i później dopasować już podnośnikiem.

Tak tylko myślałem czy może ktoś wpadł na jakies olsniewajace rozwiazanie xd

Dzieki

U mnie da się stojąc na lagach podnośnika dosięgnąć do dźwigni sterującej hydrauliką, więc sobie w ten sposób ustawiam, a jak potrzebna drobna korekta to można i użyć sterowania podnośnikiem na błotniku. Ale to tylko w jednej maszynie, reszta ma tzw. fasolkę więc tam nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

ja podpinam tylko pług i agregat do ciągnika w którym mam ten łącznik i wiem jak wysunąć do konkretnej maszyny a że podpinam na fasolkę to centymetr więcej czy mniej nie ma różnicy, a ewentualnie jak coś nie pasuje to podnośnikiem sobie dostosowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj