Macieks

Nieznana marka obsypnika

Polecane posty

Macieks    5

Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 

image_1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionos    106

a po co Ci to? Ferrari to raczej nie jest...

Raczej rama made in stodoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12382

Kawerland może jaki🤔tylko te kółka to nie wiem🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieks    5
2 godziny temu, Marionos napisał:

a po co Ci to? Ferrari to raczej nie jest...

Raczej rama made in stodoła

Nie jest samoróbką był oryginalnie kupiony widziałem na internecie wiele tych obsypników ale marki nie znam był 5 oryginalnie aby 2 boki zostały zcięte ponieważ nie dawał rady sobie traktor bo go na boki ściągało tereny górzaste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

Takie obsypniki robiło wiele garażowych firm z których już wiele nie istnieje ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
3 godziny temu, Macieks napisał:

Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 

image_1.png

Obsypnik marki obsypnik spółka z.o.o 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
25 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Takie obsypniki robiło wiele garażowych firm z których już wiele nie istnieje ...

A niektóre nigdy nie istniały 

Nawet wtedy kiedy je spawali na sprzedaż 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolTD90    1320

Kowal Mietek  z pomocnikiem Krzychem takie robili po wypiciu litra

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj