ketlin23

Mccormick mtx 165 lampy led robocze przód i tył

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ketlin23    11
zastanawiam się nad zakupem lamp roboczych do mccormicka tak myslałem do 400 zł za sztukę lampy kwadratowe albo prostokątne całe czarne oczywiście LED zastanawiałem się nad Lampami WAŚ ale może ktoś coś poleca co dobrze świeci i nie zakłóca radia i jak kupować to jakie światło rozproszone czy skupione z przodu mam 4 lampy na dachu i 2 niżej po bokach a z tyłu 2 na dachu i 2 na błotnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Dobre ledy kupe kasy wołają no ale znów tańsze to raz kijowe zimne światło które wg mnie jest męczące no i zakłóca wszystko w pobliżu...

A na agraled??

Najważniejsze barwa neutralna i filtr.

Jak masz miejsce bierz rozproszone i dalekosiężne efekt spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

wesem 4000 lumenów dobrze swieca ale radio zakłucają, skupionych nie polecam, mam ustawione daleko a mimo to świecą w mały punkt-jakby były troche mniej skupione były by ok. zdarzały się przypadki że zachodziły od środka rosą...no i nie są prostokątne jeśli takie musisz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketlin23    11

tez mam w jednym ciągniku założone wesemy takie jajowate właśnie 4000 lm ładnie świeca ale mi nie pasują wymiary ich do mojego dachu mccormicku dlatego muszą być kwadratowe albo prostokątne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Skupione - przód dach lub słupki boczne ( tu najlepiej połączone skupione do ciągnika a rozproszone od ciągnika )

Rozproszone na bokach ( jeśli w ogóle takie planujesz )

Tył - rozproszone a najlepiej połączenie rozproszonych ze skupionymi 

Producent - tanie to loteria, Wesem nawet ok. 

Odnośnie zakłócenia to filtr i po problemie 

Edytowano przez akmaly
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39

z krampa nie zakłócają radia , i barwa zbliżona do koloru żarówki , ze sparexa też dobre są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39

miałem jedne z allegro jakieś no name najtańsze to jedna po dwóch tygodniach padła , a druga po roku , moc oszukana i radio zakłócały , zmieniłem na sprexa i już 4 rok nic się nie dzieje i radio nie zakłóca , teraz dołożyłem z krampa to się nie wypowiem co do trwałości ale barwa światła na plus i też nie zakłócają radia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj