Polecane posty

lukasz067    5

Witam. Poszukuję użytkowników traktorów same leopard jestem na etapie zmiany opon i obecnie mam 14.9r24 przód i tył 16.9 r34 ale o dziwo wszędzie w danych technicznych w necie jest napisane że opona tylna 16.9 powinna być dla wersji 2wd a dla mojej 4wd 18.4 i zgłupiałem. Mam go z 10 lat i nie odczuwałem żeby coś było nie tak fakt że opony były od początku słabe i może dla tego nie było nic czuć dodam jeszcze że na jednym  filmiku z youtube udało mi się podejrzeć rozmiar I tam był jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Zamiast zakładać kolejny temat, kup instrukcję do ciągnika albo napisz mail do Same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz067    5

Mam instrukcje ale są podane oba rozmiary i nie jest wyszczególnione do której wersji 2wd czy 4wd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588
3 godziny temu, lukasz067 napisał:

Mam instrukcje ale są podane oba rozmiary i nie jest wyszczególnione do której wersji 2wd czy 4wd 

To czy 2 WD czy 4 WD o niczym nie swiadczybo mogą być takie i takie bo jak był ciągnik projektowany od początku mogły być różne koła zębate w skrzyni od przedniego napędu także może być jak masz u siebie w ciągniku,  a może być inaczej bo nikt nie zna tego jak to było myślane od początku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj