ma123

Kupię płaski tłumik c330 c360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ma123    28

Witam Kupię orginalny tłumik płaski "rybka " w dobrym stanie gdyby ktoś miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Czy taki oryginalny tłumik z PRL , posiada jakąś szczególną cechę , bo ja różnicy nie widzę w stosunku do  obecnie dostępnych za ok 150 PLN.

Mam taki tłumik , zakupiony w sklepie w 1986 roku, używany ok 20 lat , po tym czasie został wymieniony  na fabryczny okrągły ( srebrny)   i leżakuje. Powierzchniowo skorodowany  .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28

Ja widzę  różnicę w jakości nie dość że nie wytrzymuje więcej jak dwa lata to wygląda jakby go ktoś młotkiem w w szopie produkował a okrągły znowu jest zarombiście głośny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Mam okrągły tłumik w C-325/C-330 i jakoś nie zauważyłem że jest głośny. 

Kuzyn ma C-330 z 1985 roku i fabrycznie miał zamontowany okrągły tłumik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28

O okrągły to już chodzi mi bardziej o c360 już z  3 kilometrów słyszałem jak jedzie być może kwestią przyzwyczajenia ale mnie to wkurza jeszcze jak przyszło kiedyś nią orac w kabinie puszka to o matko boska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

W starszych modelach Case (lata 80-90-te) montowali tłumiki praktycznie przelotowe ( widać na wylot) i szczególnie głośne nie są W środku jest tylko rura perforowana i wylot ok 40 mm, dla silników 6 cyl - nieco grubsza rura wylotowa ok 60mm. Kiedyś w okolicy jeździła 30- tka z tłumikiem końcowym od FSO Poloneza. Nieco głośniej " to jeździło"  i słyszalny był charakterystyczny gwizd .Z kolei w latach 80-tych w okolicy sprowadzano ciągniki  C4011 z terenów zachodnich i często te ciągniki posiadały tłumiki z długą rurą wylotową ,nieco krótsze ale bardzo podobne do tlumików montowanych w MF235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez PatrykDawid
      Jest możliwość montażu jakiegoś prędkościomierza do C330? Podszedłby np. ten z C385 czy obroty się różnią miedzy nimi?
    • Przez ursusikc330m
      Kupiłem kilka dni temu Ursusa C-330 który nie posiada przednich lamp z jednej strony niema całego tego mocowania i mam pytanie czy może ktoś dorabiał takie coś?
    • Przez Rafał2222
      Witam. Będę kupować ciągnik Zetora 5211. Gdzie znajduje się numer win na podwoziu. Tabliczka wiem gdzie jest ale gdzie będzie win wybity na podwoziu.
    • Przez pablo21
      Czy opłaca się kupowac kabinę tzw Komfortową do mojego Ursusa C-330.? Kabine miałbym zamiar kupić na wiosnę ,a na zimę lub wiosnę 2010r Ciapek pójdzie na sprzedarz. I właśnie nie wiem czy wydawać na kabinę te 2500zł (bez błotników) czy zostawić stara. Bo wiadomo że nowsza kabina jest szczelniejsza i może jest w niej troche ciszej.
      Czy potem przy sprzedarzy wezmę więcej kasy za ciapka z kabina oryginalna czy dużą "komfortową"?
       
      Kabina "komfort"
      http://www.agrofoto....image84785.html A taką kabinę mam w ciapku
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj