PatrykDawid

Prędkościomierz C-330

Polecane posty

PatrykDawid    0

Jest możliwość montażu jakiegoś prędkościomierza do C330? Podszedłby np. ten z C385 czy obroty się różnią miedzy nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ma123
      Witam Kupię orginalny tłumik płaski "rybka " w dobrym stanie gdyby ktoś miał 
    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez ursusikc330m
      Kupiłem kilka dni temu Ursusa C-330 który nie posiada przednich lamp z jednej strony niema całego tego mocowania i mam pytanie czy może ktoś dorabiał takie coś?
    • Przez Rafał2222
      Witam. Będę kupować ciągnik Zetora 5211. Gdzie znajduje się numer win na podwoziu. Tabliczka wiem gdzie jest ale gdzie będzie win wybity na podwoziu.
    • Przez pablo21
      Czy opłaca się kupowac kabinę tzw Komfortową do mojego Ursusa C-330.? Kabine miałbym zamiar kupić na wiosnę ,a na zimę lub wiosnę 2010r Ciapek pójdzie na sprzedarz. I właśnie nie wiem czy wydawać na kabinę te 2500zł (bez błotników) czy zostawić stara. Bo wiadomo że nowsza kabina jest szczelniejsza i może jest w niej troche ciszej.
      Czy potem przy sprzedarzy wezmę więcej kasy za ciapka z kabina oryginalna czy dużą "komfortową"?
       
      Kabina "komfort"
      http://www.agrofoto....image84785.html A taką kabinę mam w ciapku
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj