Bartek13

Jaki siewnik talerzowy 3m

Polecane posty

Bartek13    0

Witam. Prosił bym opinie na temat polskich siewników talerzowych 3m do 70tyś oraz siewników marki ozdoken siewnik miał by być zawieszony do agregatu półzawieszonego talerzowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał88    335

Siewnik unia 2 talerze, kółka, grabki i znaczniki przejazdów i znaczniki przedwschodowe. Ogólnie super, nie mam nic do zarzucenia oprócz że tabla nie oddaje tego co wysiewa. Ja robie próbę przejazdową i ziarno sypie się do rynny. Później ważę i ewentualnie koryguje. Jak się ustawi to już sieje idealnie. Polecam, mam go od 2019r. Brak rdzy, lakier nie odpada komputer chodzi prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4686

W instrukcji UG piszą, że tabela ma charakter poglądowy wstępny do ustawień by się nie sugerować przy siewie. W nowych siewnikach unii poprawili przekładnie ja mam niestety ten ze stara kwadratową skrzynią i jest trochę problematyczny. Ale na resztę siewnika nie mogę narzekać. redlice oczywiście talerzowe.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek13    0

Unia pewnie wyjdzie 70000 agromasz pewnie 60000 w full opcji. I takie pytanie czy warto dopłacić do uni czy brać agromasza bądź jeszcze coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Sprawdz gaspardo nina, na redlicach dwutalerzowych, z kolkiem dogniatajacym

mi rok temu z komputerem wyszedl 2-3 tys drozej niz agromasz z sterownikiem wlacz wylacz siciezki

sielem nim w tyk roku rzepak i fajnie nasiona rozmieszczone

Edytowano przez ahten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebo_1701
      Witam, remontuje rozsiewacz i chciałbym zlikwidować luz pod prawym talerzem. Pytanie brzmi jak wymienić łożysko pod Piastą, ktoś przerabiał temat. Z góry dziękuję za pomoc 

    • Przez Gazpacho
      Mam zamiar kupić 3-metrowy siewnik 2-talerzowy z kołami kopiującymi. W cenie około 50 tys. zwróciły moją uwagę polskie(Unia, Agro-masz) i tureckie(Ozdoken i HMS). Jeśli macie te siewniki albo mieliście do czynienia to prosiłbym o opinie. 
      Uprzedzając porady aby kupić używany zachodni; ma być nowy, bo na program RMG.
    • Przez Dawid381010
      witam Wszystkich Użytkowników 
      Zwracam sie z uprzejmą prośbą ; jak ustawić siewnik pod Rzepak jak i pszenicę ? 
      chodzi mi głownie o obroty koła ile obrotów zrobić na próbę kręcona 
      Hassia du 100 21 lejków 3 metry 


    • Przez KonradMar
      Dzień dobry. Czy posiada ktoś instrukcje w języku polskim do siewnika punktowego pneumatycznego monosem z 1991r? Kupiłem siewnik 6 rzędowy, niestety nie mam żadnej instrukcji i pojęcia jak to cudo ustawić.

    • Przez KonradMar
      Dzień dobry. Potrzebuję instrukcji do siewnika punktowego pneumatycznego monosem z 1991r. Jest to siewnik 6 rzędowy pneumatyczny. Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie nic nie widzę co by mi pomogło go ustawic. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj