Dorotkaa0608

Kombajn - Deutz-Fahr 2680

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witejus    8522

Światła awaryjne, może zapalać się z każdą czerwoną kontrolką, świeci się ładowanie to może się równocześnie ta druga świecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy możliwe jest to, że ten trójkąt sie świeci dlatego bo poniżej świeci się ta czerwona lampka? Jeśli tak to proszę o wyjaśnienie od czego jest ta czerwona lampka? 

IMG-20230719-WA0002.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Możliwe, kup instrukcję i przestaniesz zakładać nowe tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

Ta duża z trójkątem to jest ostrzegawcza i zapala się z każdą czerwoną alarmową w razie gdyby w kontrolce właściwej np przepaliła się żarówka lub coś gdzieś nie łączyło.Mam tak w ciągniku i tak było w kilku nowych maszynach którymi pracowałem.Nawet gdy tylko zapali się ta duża a żadna inna nie jest to sygnał do natychmiastowego zatrzymania maszyny i silnika.Swego czasu znajomy zatarł silnik u 60 bo nie zaświeciła się kontrolka od oleju a ciśnienie zanikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, akmaly napisał:

Możliwe, kup instrukcję i przestaniesz zakładać nowe tematy. 

Tak się składa, ze mam oryginalny katalog i wg nie jest to opisane. A co do zakładania tematów to jeszcze nie raz skorzystam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Od kiedy to w katalogu części opisana jest obsługa?

Na pewno założysz jeszcze masę nowych tematów - póki co zaczynasz od kontrolek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, akmaly napisał:

Od kiedy to w katalogu części opisana jest obsługa?

Na pewno założysz jeszcze masę nowych tematów - póki co zaczynasz od kontrolek :P

Oczywiście, bo od tego jest ta strona. Nikt wam nie każe wchodzić i komentować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Oczywiście od tego jest forum ale uwierz ( lub nie ) łatwiej będzie z instrukcją obsługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
5 godzin temu, Dorotkaa0608 napisał:

Nikt wam nie każe wchodzić i komentować

Tu już przegłeś pałke, jeśli każdy zastosuje się do tej sugestii to nic się tu nigdy nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezesszef    2
16 godzin temu, akmaly napisał:

Oczywiście od tego jest forum ale uwierz ( lub nie ) łatwiej będzie z instrukcją obsługi. 

Orientujesz się może gdzie dostać instrukcje do 2780? Wiadomo najlepiej byłoby po polsku. Albo od jakiegoś innego modelu który byłby zbliżony budową? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezesszef    2
Dnia 19.07.2023 o 15:54, Dorotkaa0608 napisał:

Dzień dobry potrzebuje dowiedzieć się co może oznaczać ta czerwona kontrolka (trójkąt) na dole na załączonym zdj? 

IMG-20230719-WA0001.jpg

Możliwe że uda mi się załatwić instrukcje obsługi po polsku która rok temu jeszcze była niedostępna. I prawdopodobnie gość będzie miał dwa egzemplarze oba już zarezerwowałem. Będę cię informował, ma być w połowie przyszłego tygodnia. Jeśli będzie tylko jedna to podzielę się informacjami które potrzebujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zbych1500
      Witam 
      Mam problem z silnikiem w kombajnie Deutz Fahr 4065 hts .( Silnik BF 6L 913 CT)
      Mianowicie chodzi o pracę silnika  który objawia się tym iż w trakcie koszenia gdy kombajn podjeżdża pod wzniesienie to obroty silnika zmniejszają się samoczynnie co za tym idzie również obroty młocarni na zegarze ,i jest to również słyszalne z kabiny a przy zjeździe z wzniesienia silnik dostaje strasznej mocy aż wszystko się trzęsie ,zaznaczę że silnik pracuje tak przy koszeniu jak j również podczas przejazdu z pola na pole .
      Proszę o pomoc w fachowym  rozwiązaniu problemu moi drodzy .
      Z góry dziękuje 
    • Przez kuba93711
      Witam. Zakupiłem kombajn Deutz Fahr 35.70 i doprowadzam go do ładu. Czy ktoś się orientuję jak rozwiązany jest czujnik obrotów silnika? Obroty młocarni już ogarnąłem i pokazuje na głównym zegarze. Jest żółty przycisk z narysowanym zegarem i jak go wcisnę to wskazówka opada, a jak drugi raz wcisnę to spowrotem pokazuje obroty młocarni. Mam ciągnik MF 3635 i tam podobno obroty silnika czyta alternator, a tu nie wiem, jest niby sporo kabli idących do alternatora ale czy tu szukać przyczyny? Liczę na waszą pomoc Panowie. 
    • Przez Pablo8484
      Witam
      Mam problem z odpalenniem silnika dehtz 1012. Motor kreci, paliwo idzie z filtra na pompe. Nie odpala. Sprawdzilem cekwe gaszeniowa, dziala poprawnie. Listwa tez przesuwa sie lekko. Odkrecilem rurki na wyjsciu z pompek i tam nie ma paliwa, na żadnej. Czy mogło sie cos przyciac? Raz na jakis czas uda sie odpalić i wtedy wszystko chodzi bez zarzutu. 
    • Przez PIorr
      Witam. przychodzę do was z problemem, wymieniałem sprzęgło, pompe hydrauliczną, pompę od powershiffta, uszczelniacze we wzmacniaczusprzęgła. I sytuacja wygląda tak że podczas ruszania do przodu musze wcisnąć sprzegło przełączyc rewers na przód i poczekać z 1-2 sek aż przezuci kierunek jazdy, aby pojechać do tyłu muszę wykleszczyć bieg wcisnąć sprzęgło przełączyc kierunek jazdy puścic sprzegło poczekać 1-2sek aż przeżuci i dopiero wrzucić bieg, druga sprawa to po wymianie sprzęgła pół biegi działały dobrze zostały wymienione pompy i zastałem brak jakiegokolwiek pół biegu. podesłał by mi ktoś gdzie pomierzyć ciśnienia oleju na poł biegach? 
    • Przez Szumacher
      Witam 
      Niedawno zakupiłem kombajn Deutz Fahr 1322H i nie wiem do czego służy załączona na zdjęciu konsola. Może ktoś z was ma coś takiego i podpowie do czego to służy?
      Pozdrawiam
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj