Polecane posty

PAN88    1779

Kiedyś bez internetu to tylko rodzina wiedziała żeś gbur i prostak

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    501
22 godziny temu, d4rek napisał:

Droższa  -wliczony koszt dostawy na podwórko, obie cenny netto, u przedstawiciela coś z tych cen zajdzie jeszcze

Pod warunkiem że owo podwórko znajduje się do 100 km. od miejsca załadunku towarów. Z Puław pod Wrocław nikt nie przywiezie w takiej cenie, chyba że akurat w tej odległości jest jakiś magazyn fabryczny azotów puławy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001
30 minut temu, PAN88 napisał:

Kiedyś bez internetu to tylko rodzina wiedziała żeś gbur i prostak

A dziś i ty wiesz -poszło po zelówkach -to lubię jak już brak argumentów to wyzwiska typowy przedstawiciel tego grona \

zaraz dołączy, J,B ,drugi B i J bo to też ich styl

Edytowano przez v11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2260

Ruski na nawozach podczas konfliktu zrobił interes życia, miejcie świadomość że każdy ale to dosłownie każdy importowany nawóz jest pochodzenia ruskiego, Polacy to pionki którzy dostali po d*pie ruski dogadamy jest z całym światem tak samo jak amerykaniec 

  • Like 13
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Powiem obecną sytuację obwiniam partię rządzącą cały ten bałagan i niemożność radzenia sobie z podstawowymi sytacjami dzisiaj terminal kolejowy w hrubieszowie stoi policja dużym busem i chodzą pilnują żeby ktoś niepowołany się nie dostał oprócz tirów po pszenicę techniczną. Polacy jako konsumenci są traktowani jak podludzie nikt nie przejmuje się nami  słyszał ktoś o wycofaniu mąki oleju z naszych sklepów? w holandii statek słonecznika wycofali a z niemiec mąke z POLSKI... Po aplikacji nawozów cena spadła , żerują na nas jak tylko się da zrobili sobie monopol na ropę, nawozy itd Mam świadomość że jesteśmy krajem zacofanym ale dając ludziom kasę za nic nie robienie nie rozwiniemy się...

  • Like 10
  • Thanks 3

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlikk18    67
7 godzin temu, PAN88 napisał:

Kiedyś bez internetu to tylko rodzina wiedziała żeś gbur i prostak

Taaaaaa, a powiedz coś mądrego. Dymają Cię i okradają z każdej strony od paliwa po nawozy A Ty i tak na nich zaglosujesz bo Ci rzuca ochlap socjalu. 

Qwa jak po 30 latach dymania POPiS ma w sondażach 70%? Dla mnie to jest nie pojęte 

 

  • Like 2
  • Thanks 2

Bydło Mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yooo    53
Dnia 7.02.2023 o 17:31, yooo napisał:

Dokładnie, ja czekam na 1500 zł saletra mam wywalone tylko , że rolnicy jak potanieje trochę to już się rzucą. Jeśli będzie taka sama cena to tylko import niech poczują, że przegieli pałe

Coraz bliżej 1500..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
7 godzin temu, pawlikk18 napisał:

Taaaaaa, a powiedz coś mądrego. Dymają Cię i okradają z każdej strony od paliwa po nawozy A Ty i tak na nich zaglosujesz bo Ci rzuca ochlap socjalu. 

Qwa jak po 30 latach dymania POPiS ma w sondażach 70%? Dla mnie to jest nie pojęte 

 

Nie głosowałem. Także odwal się.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7245

Ja-ros-ław Ja-ros-ław. Tylko GA i Jarosław zawsze dziewica. 

Saletra z 3100 na 2600 

Ament🙋

🤭

  • Thanks 1
  • Sad 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2623    22

Ja na szczęście nie przepłaciłem dużo ale jak ktoś kupował powyżej 3000-3500+ to rozumiem ból.

Nagle jak nie ma potrzeby to wszystko może być tanie, przykre że nikogo nie obchodzi wieś i rolnicy, gospodarstwa bo przecież emeryci głosują to trzeba podnieść znowu o 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bencyk    1

Ceny Agrolok, big bag brutto saletrzak 2185zł, saletra 2728zł, saletrosan26 2199zł. Dostawa bezpłatna przy 3-4tonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
28 minut temu, bencyk napisał:

Ceny Agrolok, big bag brutto saletrzak 2185zł, saletra 2728zł, saletrosan26 2199zł. Dostawa bezpłatna przy 3-4tonach

Raczej dostawa wliczona w cenę. Można już sporo taniej kupić. Długo teraz trzeba czekać na dostawę? Ja się nigdy nie mogę dogadać bo dostawy proponuję za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126

Miałem już pisać, że tanio i bardzo dobra cena ale jak sobie przypomniałem że u nas na wschodzie pszenica i jęczmień po 850-900 zł to jednak turbo drogo...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234
11 minut temu, d4rek napisał:

zamówione właśnie 24t  saletra anwil  - 2200 netto

no to łanie dorobiłeś anwil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bencyk    1

Racja.. cena transportu zawsze jest wliczona. Dostawa o dziwo szybko, do tygodnia. Ewentualnie z placu większego gospodarstwa samemu można odebrać (około 20km) bo tam dużo dostarcza. Jedynie na kwiecień dostawa mocznik bez inhibitora 2650zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67
30 minut temu, ksiaze napisał:

no to łanie dorobiłeś anwil :D

szkoda, że 1 dawka po 3600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bujacie się z tymi cenami nawzajem panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2040

Rotex saletra 3300 brutto

Mocznik 3850 brutto 

13 godzin temu, pawlikk18 napisał:

Taaaaaa, a powiedz coś mądrego. Dymają Cię i okradają z każdej strony od paliwa po nawozy A Ty i tak na nich zaglosujesz bo Ci rzuca ochlap socjalu. 

Qwa jak po 30 latach dymania POPiS ma w sondażach 70%? Dla mnie to jest nie pojęte 

 

To coś jak syndrom sztokholmski pierwsze współczujemy swojemu oprawcy a później utożsamiamy się z nim i zaczynamy go kochać w konsekwencji 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205
3 godziny temu, d4rek napisał:

zamówione właśnie 24t  saletra anwil  - 2200 netto

Kolego wróble  ćwierkają że  za dzień  lub dwa kolejna duża  korekta cenowa. Azoty obsrane nawozami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj