Polecane posty

yacenty    3887

kiedy byłeś ostatnio w Szwajcarii?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

Napierdalajcie Jacentego jak i mnie gdy pisze waszym wsiowo-wschodniopolskim mysleniu

2 godziny temu, marcin19071980 napisał:

Szefie,twoja teza poległa i z całym szacunkiem ale nie ma czego bronić.

A twoja metoda gospodarzenia za ile lat polegnie?? 

26 minut temu, masa24 napisał:

No dała kopa ale w dupe . Nie wiem czy zauważyłeś ale my jesteśmy krajem bez jakiekolwiek przemysłu juz

U ciebie na zadupiu...co ty wiesz o uprzemysłowionej polsce?

Mniej niż o dopłatach. N pewno

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
6 minut temu, yacenty napisał:

kiedy byłeś ostatnio w Szwajcarii?

Po ile w Szwajcarii pszenica?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurt    4

Panowie gdzie dobrze sprzedać groch paszowy żółty-biały jak zwał tak zwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, jacus napisał:

 

A twoja metoda gospodarzenia za ile lat polegnie?? 

Ty się martw o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
4 godziny temu, Meg5 napisał:

Czym jest ta Unia  ,tworem pod przywództwem Niemiec ? Nie jestem za wychodzeniem z Unii  ,ale nie może być tak ,że Unia ,czytaj Niemcy będą dyktować co mamy robić, ,szkodząc sobie przy tym,  choć nasz niepolski rząd  od 30 lat ,świetnie wpisuję się w zamierzenia owej wspaniałej Uni i już tak naprawdę stoimy pod ścianą .

 Nieważne czy to PIS  czy PO ,ponieważ obie te partie są antypolskie ,i dobrze byłoby  w końcu sobie to uświadomić !

 

Bo bez Uni to 70% tej społeczności by zdechła z głodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

Niestety duża cześć osób zachłysnęła się dopłatami np a nie widzi do czego ta cała UE doprowadziła i co będzie dalej. COVID pokazał  jak można społeczeństwu kaganiec nałożyć 

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985

Dokładnie, a jak ktoś widzi tylko rarytasy szengen i dopłaty...to tak jak Rysiek mówi ,,ale PiSda"🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg5    125
1 godzinę temu, dlugin napisał:

Bo bez Uni to 70% tej społeczności by zdechła z głodu 

Tak ,jak się niszczy celowo poszczególne gałęzie produkcji ,to i widmo głodu .  


"Śpij NARODZIE zniewolony, taki jesteś wciąż zmęczony!
Śpij NARODZIE snem głupiego, gdy się obudzisz nie będzie niczego"
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinochet    173
2 godziny temu, alandil napisał:

Szwajcaria nie jest w UE a jest w szengen. Jeszcze żaden kraj nie stał się bogaty, bo się gdzieś zapisał. UE działa jak diler. Na początku daje dobry towar tanio (pieniądze). Jak się uzależnimy, a to już się stało, to pokazuje prawdziwą twarz. Blokuje kasę i szantażuje nas, mówiąc co mamy zrobić we własnym kraju, bo jak nie, to nie będzie kaski (której jest coraz mniej i tak). 

Szwajcaria nie zapisała się do UE, a to jeden z najbogatszych krajów. Trzeba sie mądrze rządzić i ciężko pracować, a nie liczyć, że ktoś coś nam da i nie będzie chciał nic w zamian. Takie myślenie, to myślenie głupca.

Jak mówią Rosjanie,darmowy ser jest tylko w pułapce na myszy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, jacus napisał:

Napierdalajcie Jacentego jak i mnie gdy pisze waszym wsiowo-wschodniopolskim mysleniu

Ale żeś się porównał...Zara sie udusze że śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
2 godziny temu, marcin19071980 napisał:

Ty się martw o siebie.

Ty jesteś młodszy,ale chyba nie masz świadomości do czego wasza rabunkowa gospodarka rolna prowadzi...

A jakie inne wyjście widzicie dla waszego priwislanskiego kraju?

Czemu szwajcariA czy Norwegia płacą miliardy za sam dostęp do rynku unni?

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

Ale żeś się porównał...Zara sie udusze że śmiechu...

Żaba noge podstawiła🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
2 minuty temu, jacus napisał:

Ty jesteś młodszy,ale chyba nie masz świadomości do czego wasza rabunkowa gospodarka rolna prowadzi...

A jakie inne wyjście widzicie dla waszego priwislanskiego kraju?

Czemu szwajcariA czy Norwegia płacą miliardy za sam dostęp do rynku unni?

 

 

Bo ich na to stać. Stać ich zapłacić, żeby dobrze na tym zarobić i nie być przy tym zależnym, od zidiociałych unijnych polityków. My nauczyliśmy się dostawać, najpierw w głębokim ukłonie, a teraz już nieomal się czołgając. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, jacus napisał:

Ty jesteś młodszy,ale chyba nie masz świadomości do czego wasza rabunkowa gospodarka rolna prowadzi...

A jakie inne wyjście widzicie dla waszego priwislanskiego kraju?

Czemu szwajcariA czy Norwegia płacą miliardy za sam dostęp do rynku unni?

 

 

Jacuś,Ja jestem z Warthe Land jak już.Bende się umartwiał uprawiał kłoski i patrzył jak inni podlewają a następnie zakoleguje się Ryszardem i zostanę beneficjentem wszelkich zapomóg.

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3527

A po jaki uj jechać do Szwajcari , u nas w kraju jest wiele pięknych miejsc

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

Ja  i w Szwajcarii byłem.. porównanie z polska....zdeka nie na miejscu.

Marcin i woda się kiedyś skończy

Wpisz sobie basen  artezyjski ogalla.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, jacus napisał:

Ja  i w Szwajcarii byłem.. porównanie z polska....zdeka nie na miejscu.

Marcin i woda się kiedyś skończy

Wpisz sobie basen  artezyjski ogalla.

No ale tam to już przesadzaja.Pompowanie nonstop i to praktycznie w żywy piach z takiej głembokosci.U nas jest 3 miesiące w roku i to nie codziennie.

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481

https://www.agrofoto.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/szczesciarze-dostali-juz-626-mln-zl-z-tytulu-doplat-do-zboz-i-oleistych-co-z-innymi-rolnikami,136520.html

Nie dawno spieraliśmy sie na tym forum jak wypłacane są dopłaty do zbóż , w TV Telus wypyszczył ze wypłacili już 2 mld zł , ja udowodniłem ze mogą mieć tylko 1 mld i to pod warunkiem jak UE dożuci , teraz czytam że wypłacili tylko 626 mln (tyle co zarezerwowali w budżecie ) ? - to gdzie jest prawda , rząd twierdzi że wypłacił 2 mld zł do samych zbóż bo cała pomoc rolnikom to 15 mld :) :) :) - gdzie ?kiedy? Jadą po krawędzi z kłamstwami . 

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119
2 godziny temu, miwigos napisał:

A po jaki uj jechać do Szwajcari , u nas w kraju jest wiele pięknych miejsc

Po co kupowac John deer jak jest ursus

Po co amazone kupowac jak jest unia

Po co zwozic z Ukraine 🇺🇦 ququrydze I pszenice  jsk w Polsce jest

Edytowano przez slavik80
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86
17 godzin temu, yacenty napisał:

kolego wjeżdżając do Szwajcarii musisz mieć paszport. chyba że coś się ostatnio zmieniło

Bzdura.

 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

kiedy jechałeś? może ja nie jestem na bieżąco ale ostatnio ode mnie chcieli


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481

Po cichutku budowana jest afera podmiany zbóż Polskiego na ukraińskie głównie chodzi o kukurydzę . Telusik chce kupić niby kukurydzę od rolników przez KGS ale po co ??? Bedą z niej robić cukier ?? Raczej nie . Może pasze będą robić w cukrowni ? no też nie . Zachodzi duże prawdopodobieństwo że zechcą ją niby wyeksportować do Chin , niby się tylko cieszyć ale ten handelek ma podwójne dno po pojedzie ona jako ukraińska czyli na umowie ukraińskiej . Znów ktoś powie a co za różnica , aby sprzedać ale niestety to będzie tylko podmiana kukurydzy . Naszą wywiozą jako ukraińska a w zamian przywiozą ukraińską w miejsce polskiej która już w świat nie pojedzie bo tego ukraińskiego syfu GMO nikt nie chce . Zwiozą to do Polski i potem państwo tylko będzie dotować jego utylizację . Tak więc zakaz importu z ukrainy może być ale nikt nie zastanawia się że będzie tranzyt z podmiana zboża . Polacy będą truci syfem z ukrainy którego nawet nie chcą chińczycy. Zobaczymy jak sprawy się potoczą .

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj