Polecane posty

Leszy    5066
8 godzin temu, farmerss34 napisał:

Dla mnie rządzący bardziej wzięli do serca Ukrainę niż nas , i dla tego są takie cyrki ,ze my zostajemy z naszym zbożem, póki MY ROLNICY nie bedziemy razem tak ja W Niemczech, Holandii , BELGII to będzie kicha

Cel swój osiągnęli. Ceny spadły. Rolnik nie jest widać dla nich tak cenny, albo ich spece uznali, że i tak nie zagłosują inaczej. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
29 minut temu, Damianek20 napisał:

To jest kolaborant polski .

To sługa, sługa Ukrainy jak powiedział rzecznik MSZ JASINA.Powiedział on ,ten Jasina, jesteśmy sługami Ukrainy, chyba miał na myśli delegaturę ukraińską na Polskę, zwaną rządem.

27 minut temu, PawelWlkp napisał:

Sprzedając pszenicę do Polski za 700?

Lepiej sprzedać za 700 niż miało by zbutwieć w magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2040

Włączycie tydzień to szlak was trafi 

Edytowano przez Damianek20
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
30 minut temu, PawelWlkp napisał:

Sprzedając pszenicę do Polski za 700?

tam może koszt wyprodukowania tony to ze 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526

Kowalczyk promienieje z zadowolenia, to nagranie nie wiadomo z kiedy, ni jednej żółtej kamizelki nie widać

Edytowano przez witejus
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
2 minuty temu, Damianek20 napisał:

Włącznie tydzień to szlak was trafi 

znowu przyjechał? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
1 minutę temu, Damianek20 napisał:

Z targów bo widać

To wiadomo, tylko że pewnie tuż po otwarciu, oni nigdy na żywo nie puszczają, już nie raz w audycji niby na żywo ktoś się wygadał że jest dzień , dwa wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4099

Jestem pod wrażeniem jaka technikę posiada TVP  !nagrali jak ludzie chodzą po targach a potem po zamknięciu wystawy przyprowadzili Heńka i jego nagrali , obraz nałożyli jeden na drugi i jest fajnie ! TVP     KŁAMIE   !

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1828
39 minut temu, PawelWlkp napisał:

Sprzedając pszenicę do Polski za 700?

Średnia cena sprzedaży ukraińskiej pszenicy II ;III klasy wynosiła 230$, w Polsce z tego co sie orientuje to po 700zł chodziła V,VI klasa czyli białko ok 9% koszt produkcji pierwszych 4 klas to ponoć wynosi ok 180$/t[klasa V,VI praktycznie nie występuje w znaczącym obrocie na terenie Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2282
29 minut temu, witejus napisał:

Kowalczyk promienieje z zadowolenia, to nagranie nie wiadomo z kiedy, ni jednej żółtej kamizelki nie widać

Podobne akcje są  z wymazywaniem serduszek wośp,  kurwizja pełną gębą .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7605
34 minuty temu, Damianek20 napisał:

Włączycie tydzień to szlak was trafi 

Kochany minister był i co nie wolno mu , wolno kto mu zabroni .

15 minut temu, Wicherek napisał:

Jestem pod wrażeniem jaka technikę posiada TVP  !nagrali jak ludzie chodzą po targach a potem po zamknięciu wystawy przyprowadzili Heńka i jego nagrali , obraz nałożyli jeden na drugi i jest fajnie ! TVP     KŁAMIE   !

Już dziś do domu, pojedziecie koniec  targów .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526

On już sp...ł do Helmuta

1 minutę temu, Wicherek napisał:

@galan99     spie......j    dzia......u    !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7605
1 minutę temu, Wicherek napisał:

@galan99     spie......j    dzia......u    !

Lepsze od kabaretu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
Przed chwilą, galan99 napisał:

Lepsze od kabaretu .

uspokój się po co prowokujesz, nie widzisz co się święci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7605

Widzę doskonale , wiem że dobrze robią ale badam , na ile mają nerwy ale puszczają , bo rozmawiam z tymi co zostali z pszenicą .

Pogłaskam go po głowie nie martw się , bracia Ukraińcy ci do wiozą pszeniczki , to się pienią .

Popieram dane sytuacje @Wicherek  szybko się denerwuje , puszczają mu nerwy popieram cię .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
Przed chwilą, galan99 napisał:

Widzę doskonale , wiem że dobrze robią ale badam , na ile mają nerwy ale puszczają , bo rozmawiam z tymi co zostali z pszenicą .

Pogłaskam go po głowie nie martw się , bracia Ukraińcy ci do wiozą pszeniczki , to się pienią .

Popieram dane sytuacje @Wicherek  szybko się denerwuje , puszczają mu nerwy popieram cię .

Jakbyś magazynował zboże co mogłeś w tamtym roku sprzedać po 1800 a tobie było za mało a teraz dają tysiąca albo nie chcą to też by Ci szybko nerwy puszczały. Tam pewnie nie tylko nerwy puszczają

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
1 minutę temu, galan99 napisał:

Widzę doskonale , wiem że dobrze robią ale badam , na ile mają nerwy ale puszczają , bo rozmawiam z tymi co zostali z pszenicą .

Pogłaskam go po głowie nie martw się , bracia Ukraińcy ci do wiozą pszeniczki , to się pienią .

Popieram dane sytuacje @Wicherek  szybko się denerwuje , puszczają mu nerwy popieram cię .

posłuchaj tego Pana Wiesława wspaniały człowiek, to i twoich badań się odechce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7605

Wiem jakie ma gospodarstwo i wiem jak zaczynał ,jak się dorobił tego co ma .

Nie którym było mało 1600 zł z nie jednym rozmawialiśmy , swoje sprzedałem zaś inni zatrzymali a mogli sprzedać. Liczyli zapewne na 2 tyś , ryzyko zawsze jest i będzie .

Edytowano przez galan99
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4099
5 minut temu, galan99 napisał:

Widzę doskonale , wiem że dobrze robią ale badam , na ile mają nerwy ale puszczają , bo rozmawiam z tymi co zostali z pszenicą .

Pogłaskam go po głowie nie martw się , bracia Ukraińcy ci do wiozą pszeniczki , to się pienią .

Popieram dane sytuacje @Wicherek  szybko się denerwuje , puszczają mu nerwy popieram cię .

To jak popierasz to myśl co Cię w żniwa czeka , ja mam gdzie sypać , kasę mam , Pan Gryn buduje nowe potężne silosy , kasę ma bo wszystko wcześniej sprzedał , problem bedą mieli głównie ci co co rok sprzedają w żniwa  , ci mali ale oni w tej chwili nie strajkują a w żniwa będzie  rzeź      !

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj