Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19710
4 minuty temu, Sylwekx25 napisał:

Sprzedajesz czy wszystkie na własny użytek? 😉

Wszystko w mięso 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
26 minut temu, marcin19071980 napisał:

Chyba trzeba będzie przyjąć postawę Gregora i zostać forumowym dziadem.Wczoraj w temacie o przenicy jeden na mnie wsiadł bo napisałem że od pierwszego postu na forum zaczął bluzgać bez przywitania się.W odpowiedzi przeczytałem że witać to ja się z nim powinienem a nie on że mną.Wieczorem przyjechał do mnie jakiś gość którego pierwszy raz w życiu widziałem z pytaniem czy to ja ją jeżdżę qadem po jego łące 🤨 bo mu ktoś powiedział że ja mam motocykl 😤. Mogłem go wysłać do @Pafnucy12ale z zaskoczenia mnie wziął i nie przyszło mi do głowy.Nie wiem czy to pogoda ma na to wpływ czy w jedzeniu coś jest czy może to zje.....umysłowe powoduje internet.

A daj spokój. W czwartek do mojego teścia zadzwonił policjant że moja żona potrąciła kobietę na przejściu. Kobieta jest w ciężkim stanie a mojej kobiecie grozi 8lat odsiadki. Skąd wiedzieli że kobita akurat pojechała na zakupy jeszcze bez tel. Bo córa bajki oglądała. Chcieli 40tys. Żeby uchronić ja od więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 minuty temu, jacus napisał:

 

😂nawet swinie tanieja...

 

Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
Przed chwilą, 6465 napisał:

A daj spokój. W czwartek do mojego teścia zadzwonił policjant że moja żona potrąciła kobietę na przejściu. Kobieta jest w ciężkim stanie a mojej kobiecie grozi 8lat odsiadki. Skąd wiedzieli że kobita akurat pojechała na zakupy jeszcze bez tel. Bo córa bajki oglądała. Chcieli 40tys. Żeby uchronić ja od więzienia.

 a weż przy komputerze pogadaj o chęci kupienia zmywarki ,kurna dla jaj tak zrobiliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, soltys48 napisał:

Jeno ten co nie przyciąga kurzu. Psiukam takim od łańcuchów motorowych a centralne odłączyłem 

Przemek daj linka do tego , bo też chciałbym takie coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
9 minut temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Przemek daj linka do tego , bo też chciałbym takie coś 

 

IMG20230527091048.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
31 minut temu, soltys48 napisał:

Czasem fajnie popatrzeć 

IMG20230527083519.jpg

Widać już długo nie pożyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Po jakim czasie od oprysku na chwasta w 🌽 mogę wjechać z jakąś odżywką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 minuty temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Widać już długo nie pożyją...

Do po niedzieli 🤭

1 minutę temu, 6465 napisał:

Po jakim czasie od oprysku na chwasta w 🌽 mogę wjechać z jakąś odżywką?

Daj jej trochę odpocząć po stresie wywołanym przez cherbicyd

Myślę że z tydzień 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
18 minut temu, 6465 napisał:

A daj spokój. W czwartek do mojego teścia zadzwonił policjant że moja żona potrąciła kobietę na przejściu. Kobieta jest w ciężkim stanie a mojej kobiecie grozi 8lat odsiadki. Skąd wiedzieli że kobita akurat pojechała na zakupy jeszcze bez tel. Bo córa bajki oglądała. Chcieli 40tys. Żeby uchronić ja od więzienia.

kurna, dziecku bajki puszczac na telefonie ??? poczytaj troche o tym..

to przyszlo ze szwajcarii.

 tesc ma telefon stacjonarny ??

oczywiscie ze nie wiedzieli-dzwonia wedlug ksiazki telefonicznej,, kazdy kto ma stacjonarny to pewnei ma dzieci i wnuki..

gdy slysza mlody glos odkladaja. 

wymyslaja jakas bajke i gdy nie pyknie to sie rozlaczaja.

 

16 minut temu, soltys48 napisał:

Gdzie?

u nas. na ubojni elementy za tydzien 3 zl poszly na dol..

Przed chwilą, 6465 napisał:

Po jakim czasie od oprysku na chwasta w 🌽 mogę wjechać z jakąś odżywką?

zalezy jakim srodkiem popryskales -po jakim czasie on zaczyna dzialac, tydzien to minimum


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 minuty temu, jacus napisał:

 

 

u nas. na ubojni elementy za tydzien 3 zl poszly na dol..

zalezy jakim srodkiem popryskales -po jakim czasie on zaczyna dzialac, tydzien to minimum

Musi jaki inny kraj być..   

 

 

 

.każdy środek zaczyna działać praktycznie natychmiast,na efekty wizualne trzeba czekać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, marcin19071980 napisał:

Jak czasem się tutaj coś poczyta to przechodzi ochota na pisanie.Strasznie nerwowi się ludzie zrobili, strach się odezwać.

musisz się znowu wybrać do znanej pani psycholog na sesję czyszczenia kieszenia ...🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
soltys48 napisał:

Czasem fajnie popatrzeć 

IMG20230527083519.jpg

ale fajne, pamiętam jak mama miała i małe latały po podwórku, zawsze fajnie się opalały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

-ogarekciebie juz wyczyscila dokladnie i temu szalejesz ?? ani kasy ani rownowagi...

7 minut temu, soltys48 napisał:

Musi jaki inny kraj być..   

 

 

 

.każdy środek zaczyna działać praktycznie natychmiast,na efekty wizualne trzeba czekać 

kiedys jezdzilem kolo ciebie to rzeczywiscie troche inny. u nas swinie na wymarciu wiec lepiej znam ceny z drugiej strony...

czy dziala natychmiast ?? radze poczytac albo napisz co rozumiesz jako natychmiast.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Bogdan_ja napisał:

musisz się znowu wybrać do znanej pani psycholog na sesję czyszczenia kieszenia ...🤭

A to już kiedyś byłem że piszesz ZNOWU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
53 minuty temu, soltys48 napisał:

Czasem fajnie popatrzeć 

IMG20230527083519.jpg

Kurde za daleko ale wrzucił byś że 2 małe w cadafiego i do mnie. Bez biżuterii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, jacus napisał:

 

czy dziala natychmiast ?? radze poczytac albo napisz co rozumiesz jako natychmiast.

Czytam etykiety i praktycznie na każdej jest napisane

SUBSTANCJA CZYNNA NATYCHMIAST TRANSPORTOWANA W STREFĘ KORZENIOWĄ 

3 godziny temu, 6465 napisał:

Kurde za daleko ale wrzucił byś że 2 małe w cadafiego i do mnie. Bez biżuterii 🙂

Nie te czasy. Bez biżuterii nie kupi. W ogóle bardzo ciężko kupić proszczaki. Bierzemy teraz od hodowcy spod wągrowca 

Edytowano przez soltys48
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924
46 minut temu, jacus napisał:

i jak co rano gownoburza.. pogoda az za dobra...

choc prognozy sie zmienily i deszcz zapowiadaja od niedzieli- nastepnej oczywiscie..

bylebys sie nie rozpedzil i nie zaczal "ogarka" pokazywac..ten widok zostaw dla parobka .

ja tez mam zasiana na moczniku 😂

znowu zaczynasz bredzic ? za ile dni wrocisz na biala sale z kroplowka ale z bez klamki ???

a dziwisz sie ?? 

zboze tanie,mleko tanie, opasy leca w dol, nawet swinie tanieja...

7 tlustych lat sie skonczylo i zaczyna 7 chudych.

ty nie umialbys sie znalesc wsrod madrych glow...ogarek to nieglupi chlopak -tylko czasami mu sie gotuje . przedtem to bylo co pare tygodni a teraz dni..

ja tez nie

a moze na odwrot w chorej glowie ogarka wszystko sie miesza

to nie wyzywanie to stwierdzenie faktow..

Czy Ty możesz choć raz otworzyć japę żeby się nie mądrzyć 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

suszy i wieje. 

resztki co nie zebrał w kiszonke wyschły w dwa dni na sianko. 

a deszczu nie widać 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Był tu ozzborn ...dziad małorolny i madrala co pouczał jak byki hodować  a sam miał jednego hf-a.🤭...placek to następca 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
6 minut temu, jacus napisał:

-ogarekciebie juz wyczyscila dokladnie i temu szalejesz ?? ani kasy ani rownowagi...

kiedys jezdzilem kolo ciebie to rzeczywiscie troche inny. u nas swinie na wymarciu wiec lepiej znam ceny z drugiej strony...

czy dziala natychmiast ?? radze poczytac albo napisz co rozumiesz jako natychmiast.

Przepraszam że ja odpowiem , swego czasu pryskalem u faceta świętej pamięci na stonke . To mówił że po moim prysaniu swoje ryjki na bok przękręcala i zdychala . Jakoś tak  SWOJE RYJKI NA BOK PRZĘCALA I SPADAŁA I ZDTYCHALA ,O JAKOŚ TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Opóźniony nie zacofany 🤭

Przed 6 bylo 0.5 na plusie tylko teraz 11

Raczej opóźniony to ten z małopolski i to tak 100 lat za murzynami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

placek żeby zobaczyć prawdziwe rolnictwo to by musiał za parobka iść do kogo ...Tak to nimo szans bidul 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
1 godzinę temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

@soltys48 @szymon09875 @Pafnucy12 @HF86 @DANDYS chłopaki takie jałówki dobrze było by sprzedać na wbc ? Czy tradycyjnie lepiej na żywo 🤔, bo brzuchy mają więc potencjał żeby wagę zrobić w nocy 😉

 

 

 

 

IMG_20230527_081702_283_HDR.jpg

Na wbc to Ci nie wyda 200 mięsa 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

@soltys48 @szymon09875 @Pafnucy12 @HF86 @DANDYS chłopaki takie jałówki dobrze było by sprzedać na wbc ? Czy tradycyjnie lepiej na żywo 🤔, bo brzuchy mają więc potencjał żeby wagę zrobić w nocy 😉

 

 

 

 

IMG_20230527_081702_283_HDR.jpg

handlarzyki się nie oszukają jak jej bebzun napchasz. a dobry wbc nie jest zły 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj