Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robertrolnik27    226

Pracuję u siebie jeśli czegoś nie wiesz to masz złego informatora 😆

Każdy mądry wie że 5 gr względem listopada tylko ty nie więc sam widzisz 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś10    32
2 minuty temu, robertrolnik27 napisał:

Pracuję u siebie jeśli czegoś nie wiesz to masz złego informatora 😆

Każdy mądry wie że 5 gr względem listopada tylko ty nie więc sam widzisz 🤣

 

Popraw się bo nie u siebie.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś10    32
10 minut temu, robertrolnik27 napisał:

Mało wiesz 😎

To muszę iść do mleczarni łowicz pracować to wyjdzie na to że pracuje u siebie a ty u mnie 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2251

 Kiedyś za komuny ponoć w Augustowie   ,komuniści wystawili szyld  ,, Lenin w pażdzierniku''  ,ktoś dopisał ,,a koty w marcu'' ;).   Wyluzujcie przed opłatkiem😐

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

Noo tak dokładnie też mu złożyłem życzenia ładne na priv a on swoje ciągle... Bo on odszedł z oceny to tak jest najlepiej i koniec 🫣🤣 

Twierdzi że mam kwasicę kliniczną 🤣 złe współczynniki a on na swój współczynnik IQ niech spojrzy 🤣

Jedynie co potrafi odpisać na coś merytorycznego to obraza mnie i moich bliskich. Cwaniak w necie wysyła mi screeny mojego konta na fb a boi się zaprosić. Wyzywać anonimowo to potrafi a boi się napisać więc sam widzisz jak jest. 

Twierdzi że jestem parobkiem bo pracuje z rodzicami 🤣 a nie wie co jest kogo. Jak to mówią mniej wiesz lepiej śpisz 😅

Edytowano przez robertrolnik27
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1630

Tylko winny się tłumaczy,  a niczym mu nie ustępujesz,  każdy ma swój punkt widzenia a ty byś chciał by wszyscy to widzieli jak ty tak się nie da .

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

Zgadzam się kolego tylko trochę inaczej to wygląda. To ten typ chce mi coś wmówić mimo że nie ma pojęcia na temat mojego stada i mojej rodziny tym bardziej. Ja nikomu nie wmawiam że współczynnik tłuszczu do mleka jest zly albo jest gorszy bo odszedł z pod oceny. Co dla mnie dobre dla niego wcale takie nie musi być tylko gość przekracza pewne granice których nie powinien. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś10    32
1 godzinę temu, robertrolnik27 napisał:

Noo tak dokładnie też mu złożyłem życzenia ładne na priv a on swoje ciągle... Bo on odszedł z oceny to tak jest najlepiej i koniec 🫣🤣 

Twierdzi że mam kwasicę kliniczną 🤣 złe współczynniki a on na swój współczynnik IQ niech spojrzy 🤣

Jedynie co potrafi odpisać na coś merytorycznego to obraza mnie i moich bliskich. Cwaniak w necie wysyła mi screeny mojego konta na fb a boi się zaprosić. Wyzywać anonimowo to potrafi a boi się napisać więc sam widzisz jak jest. 

Twierdzi że jestem parobkiem bo pracuje z rodzicami 🤣 a nie wie co jest kogo. Jak to mówią mniej wiesz lepiej śpisz 😅

Wysyłam screen bo piszesz do mnie ze jestem frajerem i nie akceptuje zaproszenia piszesz a nie odp 

Ktoś Ci tłumaczy że się nie pokrywają wyniki a ty swoje i uznajesz że ktoś jest głupi i nie potrafi czytać wyników  tylko jak czytać wyniki skoro nie pokrywają się z rzeczywistością....

Napisałem że dążysz do subklinicznej kwasicy żwacza swoim idelanym żywieniem które jest wspierane przez żywieniowców i zootechnika 

Twierdzisz że można się od ciebie uczyć ale nie wiem czego....

Twierdzisz że wiesz kim jestem potem że nie wiesz zdecyduj się 

Ostatnio się przyznałeś ale że zostało wszystko usunięte to teraz głowę podnosisz szkoda na ciebie słów  dalej opowiadaj bajki może zrobisz karierę jak Andersen

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

Skoro wiesz kim jestem to śmiało pisz a nie boisz się, jesteś chłopcem bez jaj i tyle. 

Z czym się wyniki nie pokrywają? Bo teraz już szukasz innej drogi widzę 🤣

Super a ja napisałem że gówno wiesz o moim stadzie i dobrze wiem że żadnych kwasic nie mam od bardzo dawna a ty swoje 🤣 że u ciebie stado przy takich parametrach ma kwasicę nie znaczy że u mnie będzie miało bo to zależy od wielu czynników i jak mówić że ty mądry? 

Ty akurat możesz wszystkiego się uczyć ode mnie a na pewno liczyć 🤣

Jakie bajki? 

Jeden chce być pod ocena drugi nie nikogo nie namawiam. Jak ja mam to za darmo a nawet się zostaje ja żywieniowca z federacji jakbym chciał to dlaczego nie korzystać? Dla mnie na ten moment to najwygodniejsze i czego nie rozumiesz jeszcze?

Wiem jaki jest pożądany współczynnik tłuszczu do białka i mam bardzo dobry a tobie nic do tego jaki i tyle. Dzięki dzielonej dawce pasz na 8 razy jest mniejsze ryzyko podkwaszania ale co tobie tłumaczyć. 

Edytowano przez robertrolnik27
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    587

Jak to się robi jak Ty to liczysz? U mnie kiszonka z kukurydzy na to pełnoporcjówka przed dojeniem i sianokiszonka po dojeniu. To samo po południu przed dojeniem i sianokiszonka po dojeniu wieczornym ewentualnie jakaś premia czempionkom. To by było 7 -8. O to chodzi  czy chodzi o treściwą na 8 razy czy strach pomyśleć TMR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226
36 minut temu, Troker1979 napisał:

Jak to się robi jak Ty to liczysz? U mnie kiszonka z kukurydzy na to pełnoporcjówka przed dojeniem i sianokiszonka po dojeniu. To samo po południu przed dojeniem i sianokiszonka po dojeniu wieczornym ewentualnie jakaś premia czempionkom. To by było 7 -8. O to chodzi  czy chodzi o treściwą na 8 razy czy strach pomyśleć TMR?

Wózek do rozdawania paszy treściwej chodzi 8 razy na dobę. 

Tmr raz na dzień 😁

Edytowano przez robertrolnik27
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kampl    105
2 godziny temu, Troker1979 napisał:

Jak to się robi jak Ty to liczysz? U mnie kiszonka z kukurydzy na to pełnoporcjówka przed dojeniem i sianokiszonka po dojeniu. To samo po południu przed dojeniem i sianokiszonka po dojeniu wieczornym ewentualnie jakaś premia czempionkom. To by było 7 -8. O to chodzi  czy chodzi o treściwą na 8 razy czy strach pomyśleć TMR?

Czyli wstajesz o 4 po to by dać pasze przed dojeniem. A potem po dojeniu o 6 dajesz . Ja bym się wykończył z takimi metodami. Życia na takie coś szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    273

@kampl jest coś takiego jak wózek paszowy, jest zaprogramowany dla każdej krowy ile ma dać i o której u mnie jeździ co 4 godziny

Edytowano przez pawlak2507
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696
11 godzin temu, pedro2 napisał:

Przecież to się k**wa robi chore, trzeba będzie zatrudnić sekretarza i rachmistrza na każde gospodarstwo dnia nie starczy na tą papierologie i robotę. Leki, SOR, nawozy, rozpiska uprawek, śmieci, do wożenia gnoju to już trzeba będzie firmę co obsługuje wesela z kamerzysta i fotografem żeby na bieżąco do agencji wysyłali gdzie każdy kawał gówna z rozrzutnika spadnie. Widocznie kilka tysięcy hektarów ma być i biurowiec opierdalaczy ogarniających papiery, to jest to unijne premiowanie małych rolników Wojciechowskiego 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8599
3 minuty temu, komizmo napisał:

to jest to unijne premiowanie małych rolników Wojciechowskiego 

W końcu coś za te darmowe pieniądze trzeba robić🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2251

 takie uporządkowanie to jest przydatne . Mam taką  ,,książkę '' ze spiętymi ,, koszulkami'' ,tam każda krowa w spisie treści ma swój numer i koszulkę  ,a w niej wszystko od inseminacji do leczenia . Krowa łapie zapalenie ,wiem czy kiedyś  to miała i czym leczona , Może elektronika byłaby wygodniejsza ,nie wiem .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1630

Może to i dobre ale jak to pogidzic z pracą  w gospodartwie potrzebna osoba która by tylko tego pilnowała bo nie wyobrażam sobie idę do krowy dać zastrzyk to w jednej ręce strzykawka w drugiej książka bo jak nie wpisze odrazu to może być po ptokach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1892
2 godziny temu, komizmo napisał:

Przecież to się k**wa robi chore, trzeba będzie zatrudnić sekretarza i rachmistrza na każde gospodarstwo dnia nie starczy na tą papierologie i robotę. Leki, SOR, nawozy, rozpiska uprawek, śmieci, do wożenia gnoju to już trzeba będzie firmę co obsługuje wesela z kamerzysta i fotografem żeby na bieżąco do agencji wysyłali gdzie każdy kawał gówna z rozrzutnika spadnie. Widocznie kilka tysięcy hektarów ma być i biurowiec opierdalaczy ogarniających papiery, to jest to unijne premiowanie małych rolników Wojciechowskiego 

Za każdym razem jak dają nam pomóc podpisujemy że jesteśmy przedsiębiorstwami więc aparat państwowy się nami zajmuję z troską..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12251
robert1226 napisał:

Może to i dobre ale jak to pogidzic z pracą  w gospodartwie potrzebna osoba która by tylko tego pilnowała bo nie wyobrażam sobie idę do krowy dać zastrzyk to w jednej ręce strzykawka w drugiej książka bo jak nie wpisze odrazu to może być po ptokach. 

żafnych leków nam nie wolno podawać 🙋‍♂️ dalej te papierologię będą prowadzić weterynarze ...


żadnych*

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85

To jest nilepsze że jak rozmawiałem z weterynarzem że jak by miał jeździ  po rolnika i podawać wszystkie  lekarstwa  osobiście  To by się nie wyrobił za chiny ludowe i by musiał brać trzy razy tyle za usługę a jak oglądałem ten śmieszny  program" rolnicy podlasje " To tam nie któży rolnicy podają przed kamerami  lekarstwa  i się nie  boją że weterynaria To zobaczy albo potrafią kolczykować bydlo przed kamerą które ma pół roku albo więcej.  Znam przypadek z z wioski obok gdzie  weterynaria podczas kontroli znalazła  sztrzykawkę z igła i odrazu ruszyło śledztwo  wezwali policję   czy aby rolnik nie podawał antybiotyku sam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj