superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

szymon09875    9916
Napisano (edytowany)
Dnia 9.05.2023 o 08:07, daron64 napisał:

Dla mnie najładniejsza seria ciągników ever :)

W takie godziny, w tej wielkości ciągniku, raczej nikt nie uwierzy. 

W ogóle jestem ciekaw czy jest popyt na takie ciągniki 🤔 tzn ponad 200koni to już raczej na duże gospodarstwo, ale czy takie gospodarstwo bawi się w 20letnie używki?

Z tego co widzę po okolicy, to nawet 100 hektarowcy mają świeższe ciągniki. A najwieksi mają najczęściej duże od nowości i wymieniają na kolejne nowe. Chyba jeden tylko gospodarz - kilkaset ha, ma używki duże. Ale to z tego co widziałem to np johny starsze, ale kilka MF takich dużo młodszych.

Takie 20 letnie 200km kupują tacy właśnie około 100 ha u których taki koń ma chodzić 100-200 godzin w roku

12 godzin temu, daron64 napisał:

Pany - ile u Was atestacja opryskiwacza? 

Odr miał organizować kogoś, ale strasznie się z tym ociąga i dzwonił wczoraj facet z jakiejś prywatnej firmy, że dziś będzie na terenie, czy byłbym zainteresowany. Krzyknął 200zl. Dużo? Mało? Normalnie? Podejrzewam, że żadnej kalibracji nie będzie, tylko ogólne ogledziny

220 z dojazdem +-30 km 

12 godzin temu, soltys48 napisał:

Wszystko zależy od szerokości,za 21m płaciłem teraz 200 brutto 

Jesienią za 20m płaciłem 180 

Teraz za 15 220

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Może ktoś chetny na takiego krokodyla z mocowaniem starszego typu? Jak będzie potrzeba to jest możliwość przerobienia na euro dla konkretnego kupca. Cena 3000, wszystko z nowych elementów 

IMG_20230511_143625.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

fajną robotę zrobią talerze. Do jakiego to ciągnika ma być?


tyle że rocznik to bardziej 59 niż 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
2 godziny temu, Stodoła napisał:

Do siuntki na 3ha 🤣

a to nie lepiej 3 poszukać? Z takich będzie mieć lżej pewnie bo to nie UG więc 3 lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

to sa odkladnice na czarnoziemy mazowieckie- na redzinie to raczej slabo sie sprawdza, kiepsko przykryja wszelka zielenine..

daron -nie byles wczoraj w krakowie  ??? bo ty zdaje sie sg ?

  • Thanks 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
1 godzinę temu, jacus napisał:

daron -nie byles wczoraj w krakowie  ???

Nigdy w życiu nie byłem w Krakowie. Dalej na południe od warszawa, to raz na studiach pociągiem z kolegą w Częstochowie. Dla jego ojca wieźliśmy kasa na auto - 40k w plecaku 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    69
1 godzinę temu, jacus napisał:

to sa odkladnice na czarnoziemy mazowieckie- na redzinie to raczej slabo sie sprawdza, kiepsko przykryja wszelka zielenine..

daron -nie byles wczoraj w krakowie  ??? bo ty zdaje sie sg ?

Czyli lepiej szukać coś z cylindrycznymi ew.półśruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Cylindryczne lepiej pokruszą a śrubowe lepiej przykryją resztki, do tego efekt zależy od prędkości orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
8 godzin temu, daron64 napisał:

Nigdy w życiu nie byłem w Krakowie. Dalej na południe od warszawa, to raz na studiach pociągiem z kolegą w Częstochowie. Dla jego ojca wieźliśmy kasa na auto - 40k w plecaku 😅

bo przysiega strazy granicznej ze szkoly w ketrzynie i koszalinie byla na wawelu- myslalem ze tys jakas szycha i cie oddelegowali na impreze.  musialo ostro byc bo dzisiaj na powtorce juz im gorzej szlo-niektorzy sie chwiali-musi byc powietrze w krakowie szkodliwe 😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1457
Napisano (edytowany)

Dużo lepiej Rauch, jedna komora, dobry lakier i wolnoobrotowe mieszadło. Choć może lepiej nie ten z linku powyżej, bo wygląda na zmęczonego 

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428
1 godzinę temu, camo napisał:

Kolega wziął to na program, postawił w stodole i powiedział że starym będzie siał. Wykonanie, spawy masakra, jeszcze gdzieś cały róg uszkodzili to trochę poprostowali i farbę jakąś inną rzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj