superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

może niewiedza. w papierach może tak ma..

a i koni ma za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyoracz    9
1 godzinę temu, migacz napisał:

Powiedzcie mi jakiś tani gruber do uprawy bezorkowo do 90km to w co patrzeć. Dojdzie mi może trochę piachu i się zastanawiam czy nie spróbować. Nie chcę wydawać majątku a chce żeby dobrze pomieszało. Jest coś takiego?

Ja robię lemken achat 70 i daje radę. 

IMG_20220915_105502.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    321

Też myślałem o lemkenie właśnie. W oborniku też tym dobrze idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362
6 minut temu, Pafnucy12 napisał:

może niewiedza. w papierach może tak ma..

a i koni ma za dużo...

W tych latach co ma podane, już tego typu dawno nie produkowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Desperado napisał:

już tego typu dawno nie produkowali.

wiem, ale zdarzają się błędy w dokumentacji sprowadzanych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362

U nas i tak w WK sprawdzają wszystko w książce, jak coś w dowodzie nie tak, to napiszą tak jak to ma być przy przerejestrowywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szonuś nie będę się rozpisywał, ale komunikacja wpisuje na podstawie dostarczonych dokumentów...

no bywają dane trochę odbiegające od stanu faktycznego.

myślę że Tomek nie kłamie, a podał dane z DR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyoracz    9
16 minut temu, migacz napisał:

Też myślałem o lemkenie właśnie. W oborniku też tym dobrze idzie?

Jak przerobiony to powinno iść bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362
10 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Szonuś nie będę się rozpisywał, ale komunikacja wpisuje na podstawie dostarczonych dokumentów...

no bywają dane trochę odbiegające od stanu faktycznego.

myślę że Tomek nie kłamie, a podał dane z DR.

Ten co wstawiłem linka, to nie był Tomka tylko z OLX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o masz... sie nie przyjrzałem.

no ale myślę że dane z dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    189
2 godziny temu, Desperado napisał:

I po co tak kłamać z rokiem produkcji, jak pierwszy lepszy kumaty zaraz mu to w oczy wyrzyga.  Napisze sobie  jak 5211 i cyk cena podobna,   :D jak robi dużą różnicę.

https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-5011-89-wspomaganie-nowe-opony-jak-5211-film-CID757-IDSQrXR.html?

Tu masz do kompletu następnego "ulepa". Ten nawet nie napisał "jak 7211"...

https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7211-super-stan-CID757-IDTUIdh.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    797

bo chodzi o to że ludzie prawdopodobnie szukają najczęściej najpoplularniejszej serii 5211 czy 7211 i taki potencjalny klient wpisze w wyszukiwarkę 5211 to nie wyszuka mu 5011. Taki handlarski zabieg. Tak jak np ktoś sprzedaje np hurlimana który jest u nas egzotyką to często w tytule jest hurliman (nie case, zetor, nh, John Deere) tak żeby potencjalnemu klientowi wyświetlił się podczas wyszukiwania.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    433
slawek74    12269

a masz już w którymś haki ? teoretycznie wypadało by 3kat ale jak masz już 2kat to z szukaniem kul i przekładaniem by nie było problemu jak byś 2kat założył....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
18 minut temu, ZetorMisio napisał:

Patrząc na ceny fetorów to za ten rocznik chyba bardzo nie wywalona cena jak na fetoropodobne😁🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    433
6 minut temu, slawek74 napisał:

a masz już w którymś haki ? teoretycznie wypadało by 3kat ale jak masz już 2kat to z szukaniem kul i przekładaniem by nie było problemu jak byś 2kat założył....

Mam w 7245 i w Belarusie ale tam mam 2s ( lekka?)  Z przekładaniem kul raczej problemu nie będzie bo duży Zetor chodzi w innych grach jak pozostałe. 

Zresztą 2s i 2 ciężka ( zwykła) kule mają te same? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145
ZetorMisio napisał:

6 minut temu, slawek74 napisał:

a masz już w którymś haki ? teoretycznie wypadało by 3kat ale jak masz już 2kat to z szukaniem kul i przekładaniem by nie było problemu jak byś 2kat założył....

Mam w 7245 i w Belarusie ale tam mam 2s ( lekka?)  Z przekładaniem kul raczej problemu nie będzie bo duży Zetor chodzi w innych grach jak pozostałe. 

Zresztą 2s i 2 ciężka ( zwykła) kule mają te same? 

kule są te same po zewnętrznej stronie, z tym że hak kat 2 jest masywniejszy


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    433
54 minuty temu, jahooo napisał:

Ja mam 2s w MTZ i tam więcej nie trzeba

Też tak uważam.

 

41 minut temu, Grzechooo napisał:

Ja w renacie 129km mam kat3

Kolega w MF jakimś 105 KM teża 3 kat. Jak tak patrzyłem dzisiaj w sklepie to między 2s a 2 ciężką jest taka sama różnica jak między 2 a 3 kat. A między 3 a 2s jest przepaść. Zamowie chyba jednak 3 kat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1464

kat. 3 ma sens, kiedy i maszyny masz kat. 3. Jeżeli masz maszyny na kat. 2, to nie ma sensu pchać się w kat. 3 i kupować kule przejściowe z kat. 3 na kat. 2. Chyba że za dużo $$ w kieszeni ciąży :) moim zdaniem w takim wypadku lepiej dołożyć do "markowych" kat. 2 niż "no name" kat. 3

Edytowano przez MF675ursus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj