Gość

Ceny bydła 2023

danielhaker

Sposób na legalną próbę odzyskania pieniędzy na podst. posta @KarolaKarotka

Wysyłasz lub zawozisz przedsądowe wezwanie do zapłaty (wzory w internecie są), następnie udajesz się do sądu i składasz pozew cywilny na kwotę która brakuje (podejrzewam że teraz tez to znajdziesz w internecie), opisujesz tam konkretnie bez lania wody co i kiedy sprzedane, za ile, ile zapłacone ile do zapłaty i podpinasz dowody, faktury, przemieszczenia, potwierdzenia przelewu, wezwania do zapłaty jako próbę rozwiązania polubownego, robisz trzy kopie i zanosisz to do sądu, w takich oczywistych sprawach sąd robi rozprawę zaocznie, wysyła kopię papierów drugiej stronie i daje termin na złożenie własnych dowodów, no ale sprawa jest jasne, jest faktura, są przemieszczenia, pewnie jest umowa sprzedaży, jest częściowa zapłata, więc sąd wyda wyrok zaoczny i z tym możesz iść po uprawomocnieniu do komornika a ten windykuje.

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

wojak1986    1885
46 minut temu, kewin123 napisał:

Zgadza się było kilka może trzy cztery starsze ale były też kilka jeszcze młodszych najwięcej urodzeń marzec

Jaka w większości rasa bo waga duża na ten wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41
1 godzinę temu, kewin123 napisał:

Sprzedane jałówki sztuk 40 waga  600, 14 brutto 👍

kto od ciebie zabierał bo też sie rozgladam za kupcem a na razie około 12 proponuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kewin123 napisał:

Sprzedane jałówki sztuk 40 waga  600, 14 brutto 👍

LM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
17 minut temu, bluecows1 napisał:

kto od ciebie zabierał bo też sie rozgladam za kupcem a na razie około 12 proponuj

"Artus" Pawlonka

16 minut temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

LM ?

Najwięcej angus czarny, lm, i parę hereford 

19 minut temu, bluecows1 napisał:

kto od ciebie zabierał bo też sie rozgladam za kupcem a na razie około 12 proponuja

"Artus" ale towar musi być super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Przyszła kasa, średnio po 9,4tys sztuka to jeszcze nie ma źle.

Przyszło mi do aktualizacji stada to co niby w tym roku wymagają jakiegoś potwierdzenia i już drugi dzień nie mogę tego otworzyć. 

Troszkę przegapiłem bo 12 lipiec, ale nie zwróciłem jakoś uwagi. 

Jak to otworzyć? Dostajecie takie coś? Czy może po terminie 🤔

Screenshot_20230822-111932.png


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustawek    27
56 minut temu, pedro2 napisał:

Przyszła kasa, średnio po 9,4tys sztuka to jeszcze nie ma źle.

Przyszło mi do aktualizacji stada to co niby w tym roku wymagają jakiegoś potwierdzenia i już drugi dzień nie mogę tego otworzyć. 

 

Troszkę przegapiłem bo 12 lipiec, ale nie zwróciłem jakoś uwagi. 

Jak to otworzyć? Dostajecie takie coś? Czy może po terminie 🤔

Screenshot_20230822-111932.png

Spróbuj stacjonarnie laptop czy coś. Też miałem to samo że klikasz i nic nie reaguje, a z lapka normalnie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

Dzisiaj pojechały cztery sztuki. Dwa HF wagowo 690kg i 606kg po 10,2zl i po 10zl. Dwa mieszance 696kg i 728kg po 12zl i 12,2zl. Województwo Lubelskie. 


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

O i to jest firma, cena wzrosła od dnia zgłoszenia do odbioru i podnieśli 20gr. 👍 

Podpisał ktoś ten kontrakt z abp Tykocin? Bo nawet tutaj dwóch się zadeklarowało, że na pewno 🤔


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48

W jakiej cenie teraz cielęta u was w okolicy? 

Wschodnia Wlkp 5 sztuk od 2.5 tyg do 1.5 miesiąca po 900 sztuka wyszła będzie okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    86
5 godzin temu, Krzysiek3110 napisał:

Angus mieszaniec 670kg w poniedziałek 10 netto pośrednik opolskie waga brutto

Nikt nie chciał dać więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2023 o 22:29, przemek28_28 napisał:

Nie mam bólu dupska…. Szczycisz się oborom którą sam pobudowałeś czy tatuś/dziadek?

Nie masz bólu dupska ale pół Jarotek  obsmarowane a zwłaszcza jeden potentat z 4 jaśkami na podwórku Cię boli bo połowa wpisów na twoim profilu to o nim 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

mam pytanie

czy ktoś miał u siebie jałówki angusy z Irlandii, jak to rośnie i czy warto kupować startery pow 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1663
6 godzin temu, Krzysiek3110 napisał:

nie wiem

 

nie było dzwonione

 

Karmić 1.5 roku i nie interesować się sprzedażą? Coś za tanio za miesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48
10 godzin temu, bluecows1 napisał:

mam pytanie

czy ktoś miał u siebie jałówki angusy z Irlandii, jak to rośnie i czy warto kupować startery pow 100 kg

Miałem od nich litwiny czerwono-białe pewnie jakieś RW .. powiem tylko tak, nie chce ich więcej ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab    131

Polećcie jakieś dobre cieluny odsadki od 100 do 150 kg do 2500 zł sztuka od handlarzy .. ostatnio mam krzyzys w stadzie z byczkami i na 32 wycielenia 29 jałówek 🤨.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj