Reczul10

Temperatura ch艂odzenia JD 6250R

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Reczul10    0

Witam Panowie 馃槈. Pytanie dotyczy egzemplarza z tytu艂u. Macie tak w swoich 偶e za艂贸偶my przy transporcie temperatura ch艂odzenia potrafi skoczy膰 nawet na 100 stopni? Dodam 偶e po chwili odsapni臋cia temperatura spada do 85 i tak w k贸艂ko. To normalne?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
thomek    52

U mnie claasie arionie ten sam silnik jd w trasie 99stopni potrafi wskoczy膰,tam jest visco sterowane elektronicznie,pomaga osi膮ga膰 wy偶sz膮 temperatur臋,chodzi o normy spalin i oszcz臋dno艣膰 paliwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmian臋 o艣wietlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na o艣wietlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich za艂o偶eniu wyrzuca b艂膮d spalonej 偶ar贸wki jest jaki艣 spos贸b na wy艂膮czenie sprawdzania obwod贸w w jaki艣 rozs膮dny spos贸b.


    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetar艂a si臋 rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce dzia艂aj膮 ale dopiero za drugim naci艣ni臋ciem, dodam 偶e po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mog臋 zlokalizowa膰 nieszczelno艣ci. Kto艣 mia艂by jak膮艣 porad臋 gdzie szuka膰 problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ci膮gnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min wyst臋puj膮 wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przewa偶nie wyst臋puj膮 przy tych obrotach, kwestia te偶 obci膮偶enia.聽 Im wi臋ksze obci膮偶enie i obroty tym wi臋ksze drgania najcz臋艣ciej. Mo偶e macie jakie艣 sugestie? Na biegu ja艂owym silnik nie generuje 偶adnych wibracji w ka偶dym zakresie obrot贸w.聽
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, ju偶 po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawi艂 si臋 komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasi艂em. Po obejrzeniu silnika zauwa偶y艂em, 偶e pod rozrusznikiem wylecia艂 korek (chyba zabezpieczaj膮cy przed nadmiernym ci艣nieniem oleju), przez kt贸ry bardzo szybko ucieka olej. Czy mia艂 kto艣 podobny problem? Co mo偶e by膰 przyczyn膮 wysokiego ci艣nienia oleju w silniku?聽
      Pozdrawiam聽
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wygl膮da膰 ? robi si臋 tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powy偶ej 60 stopni ci艣nienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ci膮gniku聽

×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj