pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Patrick345    141

Kabina kosztowała 2950 plus mój transport. Teraz 30-stka ma 234 cm wysokości. Jak tylko założę fartuchy i elementy uzupełniające podłogę (były w zestawie) to zrobię fotki wnętrza kabiny.

 

Daj oddziale zdjęcie tego co dodali do kabiny


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

nie wiadomo jaka jest cena tej kabiny ale to nieistotne bo już ich nie produkują


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

niby jest ale jak byłem w fabryce i pytałem o materiały to dowiedziałem się że zrezygnowali z produkcji kabin zarówno do nowych(co już każdy wie) jak i do starszych ciągników


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Jakbyś mógł to prosze o jeszcze jeden wymiar a mianowicie: od maski w góre do tego punktu który zasłania widoczność na całej szerokości szyby (chyba rolety).


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

Panowie, a jak sadzicie podeszlaby do 60 duza kabina zetorowska, stsowana m.in w zetorach 6718?? Widzial ktos kiedys 60 z taka kabina? Jak to wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matelusz    2

nie lepiej poprostu kupic uzywaną kabine i ją odszykowac wtedy wiemy co mamy i taniej wyjdzie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wie ktoś czy można gdzieś kupić kabinę z podłogą do ursusa 3512?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

witam:)mój tato chce kupić kabine do c-330 najlepiej z błotnikami a nie wie jakiej firmy dlatego prosze was o pomoc

a co do samej kabiny to musi być szeroka w środku albo mieć dodatkowe siedzenie,bo często jeżdżą dwie osoby albo trzy i ma być też szczelna:)z góry dzięki za pomoc :)


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no jak chcesz spełnić te wymagania to niestety musisz kupić nowy ciągnik bo z 330 mercedesa nie zrobisz

a tak tanszym kosztem to najszerszy i najlepszy to chyba bedzie Naglak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

tak myślałem że naglak będzie najlepszy:)ale tata myśli nad szyszką albo bartesko ale ja mu odradzam bo jak widze te kabiny to mnie krew zalewa normalnie jak by założyć na bmw nadwozie od malucha :) ale dzięki za odpowiedż,a i jeszcze jedno ile może kosztować taka kabina od naglaka z poszerzanymi błotnikami :) bo kasy na nią dużo niema,bo jeszcze na silos na zboże kasa potrzebna ale dzięki z góry za odpowiedż :huh:


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

Mam 2 kabiny Szyszki i jedną Naglaka z tworzuwa i powiem ze nie ma zadnej dużej róznicy nie długo wrzuce foty jak zrobie c 360


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2080

Witam ponownie.Wreszcie nadszedł czas wyboru....smile.gif

Jestem już prawie zdecydowany na Naglaka w szerokiej wersji,najbardziej przypadł mi do gustu. Czy to będzie dobry wybór?

 

Jakie macie doświadczenia z tą firmą: www.kabiny-gola.pl oni je chyba tylko rozprowadzają bo pod ich naklejkami można dopatrzyć się naklejek Naglaka.Lepiej brać od nich czy bezpośrednio od producenta?

Po niedzieli jadę do okolicznych sprzedawców dowiedzieć się co i jak i jeśli nie zaoferują nic ciekawego to pewnie zdecyduję się na tą kabinę,no chyba że okaże się że cena transportu będzie kosmicznamellow.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

Gola i Naglak dają takie same cenny tyle ze i z jednym i drugim mozesz sie potargować :blink:

A tak od siebie powiem Ci jeszcze ze pomyśl nad szyszką mój kuzyn wczoraj założył szyszke i nie powiem bo ja miałem na swojej 360 kabine z Bartesko to ta szyszka jest o niebo lepsza i według mnie od naglaka rózni sie ceną i wyglądem ( chociaż wcale nie jest zła) Kuzyn za kabine z wyposażeniem:

- 4xhalogen

- półka na radio

- uchylne szyby boczne

- Ogrzewanie (w twoim przypadku nie zbędne )

Zapłacił 3800 zł :P a u naglaka podstawa z samym ogrzewaniem wychodzi ponad 4 tys :D

 

Ale nie mówię bo naglak jest ciut lepszy chociaż trzeba pamietać ze ursus c-360 to jest tylko zwykła 60-tka która ma 30 lat i no według mnie nie ma sensu przepłacać w doposażanie tego ciągnika o czym nie mówie zeby brać jakieś dziadostwo za 2500 zł

 

PS linki:

http://allegro.pl/kabina-ciagnikowa-kabiny-ciagnikowe-c-360-i1281967655.html

http://allegro.pl/kabiny-ciagnikowe-c-360-z-blotnikami-poszerzana-i1297977146.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2080

Myślałem nad Szyszką ale ciągnik z nią jest dużo wyższy niż z Naglakiem a dla mnie jest to bardzo ważne kryterium przy wyborze. Widziałem parę zdjęć tej kabiny i nie wiem może to tylko taki egzemplarz był ale miał kilka niedociągnięć.Lecz fakt faktem za te pieniądze ma najlepsze wyposażenie. Nie wiem już sam ale Naglak jakoś najbardziej mi podchodziwink.gif.Widziałem kilka sztuk na żywo i naprawdę fajnie zrobione.Podzwonię i będę wszystko wiedział.Nagrzewnice myślałem że powoli zmontuje sam bo ta fabryczna to sporo kosztuje.


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no jak uważasz :blink: osobiście Naglak też mi się podoba tylko jest bardzo drogi a niedociągnięcia są wszędzie ;( chociaż naglak to dobry wybór ale ja bym na twoim miejscu wziął szyszke a za róznice w kasie kupił rozdzielacz i siłowniki i pomyślał nad nowym lemieszem do pługa śnieżnego taki ze mozesz na prawo na lewo i na v :P

 

PS

ale no naglak bedze ciut lepszy i nie porównuj szyszki tej z allegro za 3500 zł z wyposażeniem do tej od rejka ponieważ tą są 2 różne firmy i według opini mojego znajomego ci handluje maszynami i miedzy innymi w ofercie ma kabiny to uznał ze szyszka (tylko nie ta z jarocina tzn oni dokłądnie są koło jarocina) robi bardzo dobre kabiny a nie handluje nimi tylko dlatego ze one nie schodzą tak samo jak naglak bo głównie kabiny kupują handlarze ciągnikami a oni chcą tanio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2080

Taki pług to było by coś,ale na moje potrzeby na razie wystarczają te co mam.Choć nie wykluczone że coś takiego kiedyś powstanie.Na razie są troszkę inne priorytety.W zimie mam już czym robić ale za to powoli nie mam czym wykonywać orkilaugh.gif

 

Już mam mętlik w głowie...rolleyes.gif Najlepiej żebym mógł obie zobaczyć na żywo i porównać to uprościło by mi podjęcie decyzji.Niestety nie mam takiej możliwości.Naglaka widziałem Szyszke niestety nie, a szkoda.


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj