sznajdik

Rolnik szuka żony 9

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3066

nie warto- jak to u nas mowia zabijesz dziada a pojdziesz siedziec za chlopa...

8 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

Na uprawach które mam nie było żadnej suszy.... Styczeń, luty na oziminach to nie ma żadnego wpływu na plony... Po za tym mam spore obroty i zyski których przecia nie ukryje to co mam pisać w tym wniosku o utracie płynności finansowej 🤔🤣🤣🤣

Na wungiel tyz nie dostałem skoro palę drewnem i mam kocioł 5 klasy i tak zgłosiłem. 

Więc nie wszędzie robaczku bo ja nie biorę nędznych groszy z, socjalu jak ty. 

widze ze nie masz-po raz kolejny- pojecia o procedurach, przepisach,wnioskach...ciemnota bije z daleka...gdybys nie byl debiem to bys zrozumial ze nie ma znaczenia to co ciebie sie wydaje w pijackim zwidzie tylko to co jest na mapach- byla susza w I i II byla i tyle wystarczy, jesli masz 

3 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

Rozumiesz to że nie mam czy jesteś tsk tępy jak janosik... 😂

Kura głupcy się dobrali 🤔😁

ciebie nikt nie przebije 😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213
2 godziny temu, Pafnucy napisał:

Czy zechciał byś mi takie uproszczone namiary na ogarka dać? Bo widzę że znasz.

Jo tam nie znom, ale podobno kolega kolegi soltysa zna całą tą upiorną rodzinkę😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6801
1 minutę temu, lemik napisał:

Jo tam nie znom, ale podobno kolega kolegi soltysa zna całą tą upiorną rodzinkę😂

A to nie był szwagier szwagra kolegi sołtysa? 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020
39 minut temu, jacus napisał:

nie warto- jak to u nas mowia zabijesz dziada a pojdziesz siedziec za chlopa...

widze ze nie masz-po raz kolejny- pojecia o procedurach, przepisach,wnioskach...ciemnota bije z daleka...gdybys nie byl debiem to bys zrozumial ze nie ma znaczenia to co ciebie sie wydaje w pijackim zwidzie tylko to co jest na mapach- byla susza w I i II byla i tyle wystarczy, jesli masz 

ciebie nikt nie przebije 😂

Czlowieczku jesteś poprostu pajacem i tyle.. 

2 godziny temu, Pafnucy napisał:

@lemik sprawę mam 

Czy zechciał byś mi takie uproszczone namiary na ogarka dać? Bo widzę że znasz.

Zapowiedział wizytę u mnie, to chciał bym odwzajemnić.

Nie interesowało mnie to coś, ale skoro grozi.... Dobrze wiedzieć gdzie się udać w ramach wdzięczności.

Wystarczy gmina. Zapewne szeroko znana osobowość..

 

 

 

 

to postać mocno fikcyjna...

To zapomniałeś co wyles na całe AF... Konto skasowałeś ale wszystko jest kto komu groził i kto kogo zapraszał...😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

orawiok-nie sciemniaj dawno jarka-ogarka namierzyles . pisales przeciez do niego jako kobieta 😂, az nie chce wiedziec o czym 😂.

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

myslisz ze takiego barana jak ty trudno namierzyc ?? tyleee tu naopowiadales ze pare minut i adres znajde-tylko po co ?? ja na rynek do filipowa sie nie wybieram 😂,zreszta i mnie,zetorka czy orawioka tez by bylo prosto odnalezc.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020

No podaj pajacyku... 😋

Ty możesz znalesc tak jak widziałeś marecka wille.... Większość  tu  widziala a ty pier**lisz tylko i tyle boś tęp...... 😂

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

sprawa aplikacji suszowej pokazala kto jest tepakiem i to kolejny raz udowadniasz ze jestes rozgarniety jak kupa gnoju..

gdybys nie byl tepakiem to bys wiedzial ze to byl zart.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4272
9 minut temu, jacus napisał:

myslisz ze takiego barana jak ty trudno namierzyc ?? tyleee tu naopowiadales ze pare minut i adres znajde-tylko po co ??

No weź nie mów,   :P ty dziurki w termostacie nie znalazłeś, a czyjś adres chcesz znaleźć?  xD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020

Czytaj co kto pisze niedorozwoju... Skoro nie było u mnie suszy to chyba wiem co pisze... Jeśli tego nie rozumiesz to marne twe męki boś gł... i tyle. 

Ja doradzałem w dopłatach to ty jeszce wniosku na oczy nie widział pajacu jeden... 

Jesteś tępy przy takim orowiaku bo on tu wiele się nauczył a ty nic i tyle... Wniosku nie potrafiłeś w tamtym roku wysłać bo nie wiedziałeś jakie komunikaty przychodzą.. 😋🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

znalezienie waszgo miejsca pobytu jest banalne -w gre wchodzi choroszcz albo tworki 😂

sean jedyna dziurke ktora w zyciu widzlaes to ta w termostacie ?? nie dziwi mnie to w sumie.

ogarek- ja od pierwszego roku doplat wypelniam wnioski sobie, rodzinie  i sasiadom-ty nie masz nikog takiego wiec o czym gadka ??

czego sie tu orawiok nauczyl -starych filipowskich impotentow podrywac ?? 😂.

sam siebie zacytuj gdy pisales ze miales susze w zbozach w styczniu i lutym , 

gdybs byl madrzejszy to bys teraz aplikacje suszowa wypelnial-ale to i dobrze ze w glowie braklo bo wiecej do podzialu zostnanie-moze sie okazac ze zamiast 5000 bedzie 500

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020

Jasne.. wypełniałeś i nie wiedziałeś jakie komunikaty przychodzą.. Sranie w banie.... 😋Tak wypełniałeś jak ta wiile widziałeś i tyle... Pajacowanie i nic więcej...w innych tematach dla małorolnych  co rusz pytałeś co i jak... 😂😂😂😂😂

Ty jesteś zasciankowy i zacofany w rolnictwie że szkoda nawet komentować tą nędzę i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020

Placek ma zwidy... 🤣🤣🤣🤣

Kura co za bidul.... 😜

Ale ma fazę to niech pisze... 

Niech lopowiada te swoje zwidy skoro mu to pomaga.. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
10 godzin temu, witejus napisał:

Ten temat powinien zmienić nazwę na Rolnicy szukają guza😆

Raczej "Rolnicze ego". Tutaj powinni zaglądać scenarzyści RSŻ i Podlasiaków, bo taki scenariusz to im się chyba nawet po nocach nie śni 😛. To jest gotowy materiał na nowy program.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

przeciez ogarek jest  z podlasia-co prawda suwalki to ni pies ni wydra ale B maja na blachach- moze jego zglosic do programu ??

bylby ubaw wiekszy niz  z anzeja 😂

walka z zetorkiem na rynku w filipowie to bylby hit nad hity- pay per view mozna zrobic 

gra bohatera a gdy przyjdzie co do czego to o niczym nie ma pojecia..

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020

Co tam placek obudziłeś się dziś takim samym bidokoem  jak wczoraj gdy zasnąłeś.... Widzisz.. żeby nie wiem co naszczekał to ta sama bida.... 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

jaki ty jarus masz problem ze swoim majatkiem ze tak o nim ciagle opowiadasz -komornik juz z papierkami lata ??

nikt inny tu tyle o pieniadzach nie pisze - znasz takie powiedzenie -dzentelmeni o pieniadzach nie mowia .oni je maja ? 

masz jakies kolejne kompleksy  ??

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213
1 godzinę temu, jacus napisał:

walka z zetorkiem na rynku w filipowie to bylby hit nad hity

Już to widzę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    417

Panowie, krótka piłka, 2x1,5 min, małe rękawice i macie problem z głowy

Budka telefoniczna - Wikiwand

Wracając do tematu, dziś o 21:15 program dokumentalny nominowany do Oscara. 

 


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4272
22 godziny temu, jacus napisał:

w gre wchodzi choroszcz albo tworki 😂

 

Wiem wiem, to te twoje kurorty wypoczynkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj