sznajdik

Rolnik szuka żony 9

Polecane posty

lemik    213

Człowieczku... sprawdziłem twoją gminę i niewielka bo niewielka ale była, nie tak jak u mnie gleby organiczne i wszędzie zero suszy od zarania dziejów. Jak prosiłem o pomoc to nieporadnie się tłumaczyłeś, a co jak co ale chęci do służenia radą nigdy ci nie brakowało. A wiesz czemu? Bo wiedziałeś , że jako stary kawaler się nie kwalifikujesz, albo baba od ciebie sp***doliła, w sumie wsio rawno😂 

Edytowano przez lemik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213

😂😂😂😂😂 Wszędzie lecisz gdy coś dają. Nawet z gospodarstwem czekałeś, żeby odpisać synowej pod programy i nie zrezygnowałbyś z 5 tysi, tym bardziej, że dla ciebie bułka z masłem taki wniosek, ale co się będziesz tym zajmował jak ni mas baby😛 Ty nawet nie potrafisz z kobietami rozmawiać, widać, że wśród kotów wychowany😂

Edytowano przez lemik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Na uprawach które mam nie było żadnej suszy.... Styczeń, luty na oziminach to nie ma żadnego wpływu na plony... Po za tym mam spore obroty i zyski których przecia nie ukryje to co mam pisać w tym wniosku o utracie płynności finansowej 🤔🤣🤣🤣

Na wungiel tyz nie dostałem skoro palę drewnem i mam kocioł 5 klasy i tak zgłosiłem. 

Więc nie wszędzie robaczku bo ja nie biorę nędznych groszy z, socjalu jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213

Nie dostałeś czyli składałeś😁Nie uznali zmiany deklaracji?  Jak mi przykro😁 Czeba było tak jak ja... Gmina ma pół roku na wpisanie deklaracji do ceeb i moja papierowa jeszcze nie została wpisana, to szybko przez profil zaufany złożyłem na węgiel i mam😗

A ten mpm na tabliczce ma węgiel, czy drewno, czy to i to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Czleku co miałem składać jak palę drewnem i tak zgłosiłem.. 

Nie będę ci robił żadnego wniosku żebyś nawet się posrał czopku.... 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213
20 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Więc nie wszędzie robaczku bo ja nie biorę nędznych groszy z, socjalu jak ty. 

Ale po kafla na drewno kawałkowe to na jednej nóżce hyc hyc poleciałeś, a przecież masz swój las🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Zrobiłeś z siebie głupca bo zgłosiłeś że palisz drewnem i nie dostałeś... Myślałeś że oszukasz system a wyszło żes głupiec i tyle.... Tera głupiego wniosku nie potrafisz zrobić boś głąb... Brawo ty.... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213

Poproś ładnie to ci pokaże smsa z banku

Nawet nie próbowałem, bo po co? Gdyby na tych mapach wyskoczyło choć tyle suszy co u ciebie to bym się pofatygował gdzieś i by mi zrobili

Edytowano przez lemik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
1 godzinę temu, jacus napisał:

ty sean to jestes waginosceptykiem  ?? nie wiesz w jakim  celu dziewczyna ma przyjezdzac to moze orawioka zapros albo ogarka 😂

No jak ktoś szuka to niech przyjeżdża, ja nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
3 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

Nie było susz u mnie a i nimo zagrożenia  biedy.... 😂

 

3 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

Na uprawach które mam nie było żadnej suszy.... Styczeń, luty na oziminach to nie ma żadnego wpływu na plony... Po za tym mam spore obroty i zyski których przecia nie ukryje to co mam pisać w tym wniosku o utracie płynności finansowej 🤔🤣🤣🤣

Na wungiel tyz nie dostałem skoro palę drewnem i mam kocioł 5 klasy i tak zgłosiłem. 

Więc nie wszędzie robaczku bo ja nie biorę nędznych groszy z, socjalu jak ty. 

cos ogarek zawaliles - co za znaczenie ma kiedy byla susza ?? jest na mapie wiec skladzasz-do wieczora daleko, no chyba ze ty samotny wiec wtedy szkoda klawiatury... a na drewno dostales ??tez jest dotacja..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Se składaj bidulu, u nie nie było żadnej suszy i nie mam zamiaru składać bo po co jak nie mam strat...🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

gdybys mial wiecej w glowie a mniej w nogach to bys wiedzial ze to co  bylo nie ma zadnego znaczenia-znaczenie ma to co jest w papierach a nie zyciu.

glupota to twoje drugie imie ?? jesli masz na mapach iung susze na swoim polu to nie ma zadnego znaczenia twoje poczucie. 

nie masz strat-to widocznie twoja gospodarka w takim stanie ze nawet susza nie zaszkodzi 😂.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213

Ja na mapach nie mam strat, ale ktoś pisał, że też nie ma a dostał 3%. Zalogowałem się tera i czarna magia😂 Ile tam strat wpisać? Nie mam pojęcia o które działki chodzi i co  przy tuzach znaczy rośliny pastewne na zielonkę i pastwiska pielęgnowane, a za chwilę idę do roboty😝

Boguś zmienił deklarację z drewna na węgiel i na węgiel mu nie przyznali, a na drewno nie może bo w deklaracji już wisi węgiel i jest w kropce😂 i jeszcze pany z kontrolą mają go odwiedzić podobno🤔😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Niczego nie zmieniałem i nie zamierzam... Mam kocioł 5 klasy a wcale nie muszę w moim rejonie... 

 

Ty pisałeś że odrzucili ci bo zmieniłeś... 😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213

Źle się wyraziłem. Nie odrzucili, tylko długo nic nie przychodziło i tak myślałem, zresztą nie liczyłem na nic, a tu niespodzianka😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Ja... robisz tera dopiero opal ze sparcialej sosny... Wydłub te  białe larwy ponoć są jadalne, będziesz miał mięso na zimę... 😂😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    642

Ja pier...olę, cała strona o suszowym i dodatku węglowym🤦‍♂️. Niech ktoś zmieni tytuł tematu, bo ni chol...ry, nie pasuje do komentarzy🤪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, lemik napisał:

@Pafnucy tobie to dobrze cały Kock na czerwono. Spokojnie ponad 30% złapie

@lemik sprawę mam 

Czy zechciał byś mi takie uproszczone namiary na ogarka dać? Bo widzę że znasz.

Zapowiedział wizytę u mnie, to chciał bym odwzajemnić.

Nie interesowało mnie to coś, ale skoro grozi.... Dobrze wiedzieć gdzie się udać w ramach wdzięczności.

Wystarczy gmina. Zapewne szeroko znana osobowość..

 

 

 

 

2 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

Rozumiesz to że nie mam czy jesteś tsk tępy jak janosik...

to postać mocno fikcyjna...

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj