Zaloguj się, aby obserwować  
Damianclaas09

Moduł awaryjności Claas dominator 98sl

Polecane posty

Witam, potrzebuje numer i ewentualnie zdjęcie modułu od czujników awaryjności do kombajnu Claas dominator 98sl z 1990roku. Moduł czujników awaryjności znajduje się po pokrywą od bezpieczników w lewym górnym rogu. W moim niestety go brakuje. 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Godzio
      witam mam problem z ustawieniem prędkości bębna jak chce regulować to nic się nie zmienia cały czas mam na około 800 co może być uszkodzone gdzie szukać przyczyny?
    • Przez Massey38
      Koledzy potrzebuje pomocy tak jak w temacie a mianowicie chodzi mi o ustawienie Mercatora 75 pod pszenicę,żyto oraz owies . Kombajn dopiero kupiłem i prawdopodobnie jak pogoda pozwoli będę kosil jeszcze we wtorek . Dodam że nie działa zegar prędkości mlocarni ale mogę kupić ślimak oraz linkę na szybkości do techrolu mam 5 km
    • Przez jarx08
      CZY MA KTOS MOZE INSTRUKCJE DO TEGO MODELU
    • Przez Mc3
      Witam, Mam awarie w dominator 96 mocowania ( blacha konstrukcji kombajnu wokół obsadzonego łożyska wału wytrzasaczy) tzn. popękana wokół śrub które przykręcone są do mocowania zewnętrznego łożyska. Moje pytanie jak naprawić awarie, bo jedna strona wału może podskakiwać razem z łożyskiem ponieważ blacha konstrukcyjna jest spękana i posiada pęknięcia ok. 1-2mm, widoczne od wewnątrz kombajnu wobec tego podczas pracy może przesuwać się na nich , oraz co moglo być przyczyną że nie wybiło panewek czy łożyska a pękła blacha konstrukcyjna? 
    • Przez jarx08
      witam wszystkich,
      potrzebuje instrukcji obslugi do dominatora 96 i schemat instalacji elektrycznej w jezyku polskim chyba nie ma wiec najlepiej zeby w ang a jesli nie ma nikt to obojetnie w jakim prosze o wyslanie na maila jarx08@gmail.com

pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj