danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

witejus    8545
27 minut temu, GABBER85 napisał:

Nie lokomotywy tylko trolejbusy  i nie potaniały tylko podrożały

Coś ci się z Moskwą pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2023 o 06:54, tomek9111 napisał:

Panowie co do "jelenia";) wycena przez telefon 6155m 570netto i" będzie drożało "

 

image.png.a14e037f0cdc24f45c588571e39f5c9d.png

 

To za 500 netto Ci sprzedam 6155M

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    49
8 minut temu, ogorek_kiszony napisał:

 

To za 500 netto Ci sprzedam 6155M

Ile tak realnie jest warty ten ładowacz w 6120M?

Bo różnica między 6120 a 6155 w takim wypadku jest niewielka 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcino84    4
simpleNICKpl napisał:

już zaczęły wracać, Valtra G305 4 miesiące temu 1.1-1.2mln teraz 0.9mln. Wszystko oczywiście zależne od wyposażenia

a ja przejezdzam obok dealera masseya to jak stalo 4 czy 6 ciagnikow zwykle to oststnio 15 czy 17. co to znaczy? ze popyt sie zalamal. ceny kosmos kredyt drogi. zyski w rolnictwie roller coster i takie poerdolenie ze nie stanieja jak tu coniektorzy pisza to w bajki wlozyc. ze 2 lata temu znajomy kopowal axiona810 430 netto i to jest cena adekwatna za taki ciagnik a nie jakie 600 800 milon.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

jak zboże na jesieni drożało to ludzie się na nowy sprzęt rzucili. Bo myśleli co to za ceny jak tu zboża mleka sprzeda i zapłaci. A potem wszystko pierdykneło i się skończyło. Dealerzy w między czasie po podnosili ceny a teraz szukają jelenia. To samo z kwalifikowanymi nasionami i innymi środkami produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1205
46 minut temu, marcino84 napisał:

a ja przejezdzam obok dealera masseya to jak stalo 4 czy 6 ciagnikow zwykle to oststnio 15 czy 17. co to znaczy? ze popyt sie zalamal. ceny kosmos kredyt drogi. zyski w rolnictwie roller coster i takie poerdolenie ze nie stanieja jak tu coniektorzy pisza to w bajki wlozyc. ze 2 lata temu znajomy kopowal axiona810 430 netto i to jest cena adekwatna za taki ciagnik a nie jakie 600 800 milon.

To jak ten axiom spadnie na 430 to daj znać ja kupię i 50 tys dla ciebie od ręki . W życiu nie spadną ceny zapomnij w agrotechnik nie ma tygodnia żeby 3 ciągniki nie poszły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki. Co to się zrobił za monopol z ciągnikami rolniczymi, że cennik mają tylko dealerzy i nie jest on jawny jak w przypadku sprzedaży nowych samochodów? Właśnie to powinno wyglądać jak w branży automotive, każdy zna cennik. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś się za to weźmie bo cena u jednego a innego sprzedawcy może się różnić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2113
43 minuty temu, WojtekBuawski napisał:

Tak z innej beczki. Co to się zrobił za monopol z ciągnikami rolniczymi, że cennik mają tylko dealerzy i nie jest on jawny jak w przypadku sprzedaży nowych samochodów? Właśnie to powinno wyglądać jak w branży automotive, każdy zna cennik. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś się za to weźmie bo cena u jednego a innego sprzedawcy może się różnić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Do tego rejonizacja…. To tez wkurwiajace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

Cudo na kiju. Ty musisz mieć naprawdę przykre życie by na forum błędy poprawiac i literówek się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545

Uwierz lub nie ale nie rozumiem magisterskiego bełkotu pisanego po pijaku, wesoły magisterku.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

Rób dalej śmietnik w temacie. Jak nie rozumiesz to po co zaczepiasz? A no po to żeś trol i chodzisz za mną po tematach i zaczepki szukasz bo po uszach nie raz tu dostałeś I szukasz tak pociechy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620
21 godzin temu, hubertuss napisał:

jak zboże na jesieni drożało to ludzie się na nowy sprzęt rzucili. Bo myśleli co to za ceny jak tu zboża mleka sprzeda i zapłaci. A potem wszystko pierdykneło i się skończyło. Dealerzy w między czasie po podnosili ceny a teraz szukają jelenia. To samo z kwalifikowanymi nasionami i innymi środkami produkcji.

Dokładnie, wtedy się rzucili na nowe ciągniki jak dzieci na klocki lego to w sumie czemu by i nie miały drożeć. Na skupach 90% ciągników nie starsze jak 2 latki, większość jeszcze z folią na siedzeniach i z nowymi przyczepami, a teraz płaczą, że się nic nie opłaca, bo jednak zboże nie po 2tys xD

Zresztą jak się zabijają o hektary po 80tys to co tam taki ciągnik za 500tys :P

Edytowano przez Dastan
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystal1    1
Dnia 21.08.2023 o 09:49, Dastan napisał:

Dokładnie, wtedy się rzucili na nowe ciągniki jak dzieci na klocki lego to w sumie czemu by i nie miały drożeć. Na skupach 90% ciągników nie starsze jak 2 latki, większość jeszcze z folią na siedzeniach i z nowymi przyczepami, a teraz płaczą, że się nic nie opłaca, bo jednak zboże nie po 2tys xD

Zresztą jak się zabijają o hektary po 80tys to co tam taki ciągnik za 500tys :P

Hektary w Kuj-Pom po 120-140 tys . Po 80 to by było pięknie 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
2 godziny temu, krystal1 napisał:

Hektary w Kuj-Pom po 120-140 tys . Po 80 to by było pięknie 

Też już nic nie chciałem komentować jak napisał po 80, bo też jestem z kuj pom. Po 80 to 5 klasa, 4 po 100, 3 od 120, tak w małym przybliżeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    332
Dnia 20.08.2023 o 13:22, alfa napisał:

To jak ten axiom spadnie na 430 to daj znać ja kupię i 50 tys dla ciebie od ręki . W życiu nie spadną ceny zapomnij w agrotechnik nie ma tygodnia żeby 3 ciągniki nie poszły 

No tak kolego alfa, ale to za sprawą najlepszej mleczarni w Polsce tam mają taki zbyt, a reszta kraju gdzie.

Również uwazam ze 20 k różnicy między 6120m a 6155m to nieporozumienie, niezależnie od wyposazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24
Dnia 10.08.2023 o 10:51, oooooooooollllllllokgggggo napisał:

Witam. Ktoś wyceniał tak do 120KM. Np. MF lub NH?

Tylko nie spadnie z krzesełka😎

received_835002164802635.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11
23 godziny temu, Spontan88 napisał:

Tylko nie spadnie z krzesełka😎

received_835002164802635.jpeg

Tyle dałem za 7s 155 w wersji exclusive w marcu zeszłego roku chyba ich pogięło z tymi cenami 


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
16 minut temu, MaloRolny07 napisał:

ta oferta jest tak z d*py zrobiona ze nawet nie wiadomo jaka jest przekladnia czy dyna 4 czy dyna 6 xdddd

Napisane że dyna 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Szymi195
      Witam, mam pytanie czy wiecie moze jak wyglądają ceny nowych siewników ciagnych typu espro, pronto, vitu?
    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj