danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Capitan58    3

Byłem u dealera wczoraj pytać o jd6120m, tła, amortyzowana kabina, pompa 114, 3 wyjścia mechaniczne 335, doplata do pneumatyki 10 tys, tur 37 tys

8 godzin temu, farmerr96 napisał:

Jd 6120m

tls

autoquad 24/24 

amortyzowana kabina 

wycieraczki tył przód

opony 540/65 R38

pompa 114l/m

roleta

pneumatyka

poszerzenie tylnych błotników

oświetlenie Select plus

zaczep typu piton fix

3 pary mechaniczne zawory

elektryczny joystick

ładowacz 623m

wyłacznik akumlatora w stacyjce

cena 385 netto

co myślicie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109
2 godziny temu, zbigniewPGR napisał:

Kupujcie, kupujcie komornik będzie miał co licytować. 

Uwielbiam takie myślenie, siedzą i tylko obgadują sąsiadów, najlepiej jakby zlicytowali tych co coś mają, a sami niczego się nie dorobili. Typowy polak...

Kupował ktoś może teraz lub miał wycenę na Fendta 720 Vario Power Plus?

  • Like 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

W tamtym roku S4 z nawigacją RTK 700netto. Nowa wersja na Fendt One pewnie coś ok. 800 netto będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15

Nh t4 75 4cyl full opcja 175 netto, brać? Podobno w następnym roku taki ma kosztować koło 200 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

@kamil0qwe brałbym jak full opcja bo już arobos i lovol 75 KM widziałem za 140 netto więc nie ma co się zastanawiać. To T4 czy T4s ?

Edytowano przez Darek8787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerr96    8
22 godziny temu, witejus napisał:

Komornik też chce z czegoś żyć.

ale kogoś boli że innych stać a ciebie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
1 godzinę temu, farmerr96 napisał:

ale kogoś boli że innych stać a ciebie nie...

Skąd ty wiesz na co mnie stać ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15
19 godzin temu, Darek8787 napisał:

@kamil0qwe brałbym jak full opcja bo już arobos i lovol 75 KM widziałem za 140 netto więc nie ma co się zastanawiać. To T4 czy T4s ?

T4 (powerstar) 4 cyl, Ska na 3 cylindry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Valtra N135 skrzynia 53km/h opony 650/540 trelleborg, hamowana przednia oś, amortyzowana oś, oświetlenie full nie LED, łącznik tylny zwykły, cena 390tys netto, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109
Dnia 17.07.2022 o 16:45, sw_kamil napisał:

W tamtym roku S4 z nawigacją RTK 700netto. Nowa wersja na Fendt One pewnie coś ok. 800 netto będzie 

Liczyłem na konkretną ofertę, bo ceny znam, chciałem porównać z innymi. Ale ciągnik już zamówiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

To jaka cena wyszła za niego. Ja miałem  konkretną ofertę na starą wersję. Jak możesz to wyślij specyfikację , a ja tobie wyśle to co ja dostałem. Ciekawy jestem czy nowa wersja dużo droższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

Valtra N135 skrzynia 53km/h opony 650/540 trelleborg, hamowana przednia oś, amortyzowana oś, oświetlenie full nie LED, łącznik tylny zwykły, cena 390tys netto, dobra?

W czerwcu 2021 mialem wycenę ma na to cu u ciebie ok 368tys netto(wtedy to było przesadnie dużo) , plus na skrzyni active 40eco, rozdzielacze zwykłe bez elektrozaworów, jskieś lepsze siedzenie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

@tylkojelen w granicach 280 netto pół roku temu za taką podstawę z minimum co potrzebne więc dolicz z 10 % na teraz jak nie więcej. Arion 450 który kupuje zdrożał właśnie około 10% przez rok. chyba że dealer ma na stanie ale zamówić teraz to będzie drogo koniecznie szukaj gotowych sztuk bo z fabryki cena kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Może ktoś wyceniał ostatnio NH T6 160 na Dynamic, z navi, przedni tuz i wom z ładowaczem ile teraz taki może stać ?


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez ładowacza i bez nawi 430netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał3320    24

Wie ktoś może ile ceni się John Deere 5090M bez i z ładowaczem? Albo tak samo New Holland T5.90 Utility?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
14 godzin temu, Rafał3320 napisał:

Wie ktoś może ile ceni się John Deere 5090M bez i z ładowaczem? Albo tak samo New Holland T5.90 Utility?

W maju nh t5.110 na skrzyni dual command bez ładowacza 210 netto i do tego ładowacz metal technik 22 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capitan58    3
Dnia 31.07.2022 o 19:54, Rafał3320 napisał:

Wie ktoś może ile ceni się John Deere 5090M bez i z ładowaczem? Albo tak samo New Holland T5.90 Utility?

Ładowacz John deere 39 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj