danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Aroo22    337
3 godziny temu, tracker napisał:

No to teraz cena promocyjna t5.90S 170 tyś netto ...

Tego nawet nie ma co porównywać do większej T5 110. To następca starego TD. I ta cena to podstawowe wyposażenie. Dobrać kilka opcji i do 200 netto dobije. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shreck    3

Pytanie - ceny na FB za ciągniki CASE od Agrorami są realne? Nie wiem czy dzwonić i znów usłyszeć że to dotyczy biednej specyfikacji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119

Prawdopodobnie dealer ma rejonizacje, jeżeli  interesuje Cie konkretnie ta marka to dzwon I dopytaj co potrzebujesz.

Ogolnie ceny sa podobne ,ja sie orientowalem o valtra. 

Spotkalem ogloszenie jednego dealer valtra ktory mial sporo taniej sle on praktycznie konczyl  wspolprace z koncernem Agcco  to I pewnie chcial sue wyzbyc maszyn z placu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13

Możesz podać przybliżona cenę, bo chce wiedzieć jaka jest różnica w cenie do t215. Wycena na nią w połowie tego roku 690 netto 

Edytowano przez maniek0987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829

Za 590 netto jest 6175M z przednim tuzem wom elektrozaworami gumami 600/650 a JD nie traci na wartości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec1    26

Mi 750tys brutto t215 actiw opony 710tyl przedni tuz z wom pakiet oświetlenia wycieraczki Smart tacz z czujnikiem prędkości do rozsiewacz a podnośnik wzmocniony i odciągi automatyczne śruba chydrauliczna klimatronik loduweczka 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASIU1983    18

U mnie cena netto 580 

Mam jeszcze propozycje new holland t7 230 skrzynia bezstopniowa 540 tys netto do negocjacji 

Myślałem jeszcze o jd 6195 ale nie wiem jaki to przedział cenowy 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13
13 godzin temu, Leniwiec1 napisał:

Mi 750tys brutto t215 actiw opony 710tyl przedni tuz z wom pakiet oświetlenia wycieraczki Smart tacz z czujnikiem prędkości do rozsiewacz a podnośnik wzmocniony i odciągi automatyczne śruba chydrauliczna klimatronik loduweczka 

A z kiedy masz tą wycenę bo moja jest z lipca i t215 versu z nawigacja, przedni tuz wom, lepszy podnośnik opony 650 tyl 540 przód i netto 690. To taka podwyżka była w valtrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrion    199
6 godzin temu, maniek0987 napisał:
20 godzin temu, Leniwiec1 napisał:

Mi 750tys brutto t215 actiw opony 710tyl przedni tuz z wom pakiet oświetlenia wycieraczki Smart tacz z czujnikiem prędkości do rozsiewacz a podnośnik wzmocniony i odciągi automatyczne śruba chydrauliczna klimatronik loduweczka 

A z kiedy masz tą wycenę bo moja jest z lipca i t215 versu z nawigacja, przedni tuz wom, lepszy podnośnik opony 650 tyl 540 przód i netto 690. To taka podwyżka była w valtrze?

Tu na oko wszystko się zgadza. Leniwiec ma wycenę na 750 brutto co daj 610 netto. Ty masz na 690. U Ciebie jest navi i versu, które na oko jest warte te 70-90k. 

18 godzin temu, LUKASIU1983 napisał:

U mnie cena netto 580 

Mam jeszcze propozycje new holland t7 230 skrzynia bezstopniowa 540 tys netto do negocjacji 

Myślałem jeszcze o jd 6195 ale nie wiem jaki to przedział cenowy 

Dobra cena za NH. Ja jak kupowałem T174 to miałem drożej wycenionego NH t7.190. Wiem że dostałem dobra cenę na Valtre ale mimo wszystko. W NH masz AC, nie wiem jak reszta wyposazenia ale piszesz że do negocjacji. Jakbyś zszedł do 520 to cena rewelacja jak na dzisiejsze czasy. Jd 6195M odpuść sobie. Będzie 600k min a moim zdaniem nie ma startu do Valtry w wyposazeniu versu. Nie chcę mi się rozwijać, ale ten ciągnik nie skręca. Valtra ma skręt jak 4 cylindrowiec. Trzeba sie przejechac bo ciezko uwierzyc ze tak duzy gabary moze tak skrecac. To jest coś co ma znaczenie każdego dnia, każdej mth. Z choćby tego powodu nie kupiłbym jd serii m. Drugi powód to brak multifunkcyjnego joysticka. Ale są i inne powody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domanpower    16
Dnia 7.11.2023 o 16:50, Aroo22 napisał:

Tego nawet nie ma co porównywać do większej T5 110. To następca starego TD. I ta cena to podstawowe wyposażenie. Dobrać kilka opcji i do 200 netto dobije. 

Zgadza się to dwa różne ciągniki.Dałem 300 tys za prawie ful wersje,brakuje obciążników w tylnich kołach i jakieś pierdoły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13

Fakt mój błąd, że nie zauważyłem napisanej ceny brutto. W john deerze oszaleli z cenami. Zbliżyli się do fenda, a jedynie skrzynia autopower ma fajne wyposażenie z tym nowym comandarm czy jak to tam się u nich zwie. Chodzi mi o posiadanie wszystkiego w joysticku pod ręką i możliwość programowania pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrion    199
16 godzin temu, maniek0987 napisał:

Fakt mój błąd, że nie zauważyłem napisanej ceny brutto. W john deerze oszaleli z cenami. Zbliżyli się do fenda, a jedynie skrzynia autopower ma fajne wyposażenie z tym nowym comandarm czy jak to tam się u nich zwie. Chodzi mi o posiadanie wszystkiego w joysticku pod ręką i możliwość programowania pod siebie.

Dokładnie. Jd R autopowr z commandarm jest super. Ale cena to kosmos. A Mka z mega średnim wyposażeniem jest droższa od CNH, Agco i Classa gdzie w tych markach mamy dużo więcej. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1199
23 godziny temu, odrion napisał:

Tu na oko wszystko się zgadza. Leniwiec ma wycenę na 750 brutto co daj 610 netto. Ty masz na 690. U Ciebie jest navi i versu, które na oko jest warte te 70-90k. 

Dobra cena za NH. Ja jak kupowałem T174 to miałem drożej wycenionego NH t7.190. Wiem że dostałem dobra cenę na Valtre ale mimo wszystko. W NH masz AC, nie wiem jak reszta wyposazenia ale piszesz że do negocjacji. Jakbyś zszedł do 520 to cena rewelacja jak na dzisiejsze czasy. Jd 6195M odpuść sobie. Będzie 600k min a moim zdaniem nie ma startu do Valtry w wyposazeniu versu. Nie chcę mi się rozwijać, ale ten ciągnik nie skręca. Valtra ma skręt jak 4 cylindrowiec. Trzeba sie przejechac bo ciezko uwierzyc ze tak duzy gabary moze tak skrecac. To jest coś co ma znaczenie każdego dnia, każdej mth. Z choćby tego powodu nie kupiłbym jd serii m. Drugi powód to brak multifunkcyjnego joysticka. Ale są i inne powody. 

A moc jd nie bierzesz pod uwagę ? Bo miałem na teście valtra t 215 John Deere 6215 r to Janek rozjezdza valtre w przyspieszeniu zwawosci elastyczności valtra jedynie w polu może się przytrzymać i to nie do końca  . No i nie wspominając o awariach i paliwozernosci valtry i cenie przeglądu np 15 tys . Bo to jakaś paranoja . Jeśli chodzi o awarie tez różowo nie jest v valtrze choć John Deere też idealny nie jest 

Edytowano przez alfa
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829
6 minut temu, alfa napisał:

A moc jd nie bierzesz pod uwagę ? Bo miałem na teście valtra t 215 John Deere 6215 r to Janek rozjezdza valtre w przyspieszeniu zwawosci elastyczności valtra jedynie w polu może się przytrzymać i to nie do końca  . No i nie wspominając o awariach i paliwozernosci valtry i cenie przeglądu np 15 tys . Bo to jakaś paranoja . Jeśli chodzi o awarie tez różowo nie jest v valtrze choć John Deere też idealny nie jest 

Nie no alfa ty czasami jak odpłyniesz, co kosztuje 15 tys w tym przeglądzie? Olej do silnika po 25, do skrzyni 24 ale dopiero po 2400h. Filtry itp niech będzie 2000. Jak ktoś leniwy to roboczogodzina wyjazdowa 200zl + dojazd. Ludzie lodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1199

@Mateusz1q proszę zadzwon do serwisu powiedz że chcesz przegląd na 1000 h i ile będzie kosztował . Telefon masz numer znajdziesz nic nie szkodzi zapytać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829
Przed chwilą, alfa napisał:

@Mateusz1q proszę zadzwon do serwisu powiedz że chcesz przegląd na 1000 h i ile będzie kosztował . Telefon masz numer znajdziesz nic nie szkodzi zapytać

Dzwonię raz w roku bo biorę oleje i filtry więc ceny znam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1199

Ile masz h który rok . A jak skasujesz przegląd ? Ja mówię o przeglądzie zrobionym przez serwis ma gwarancji . Tu masz z nki gdzie mniej wszystkiego bez robocizny 

Screenshot_20231209-155118.png

Edytowano przez alfa
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1199

Pojechałem do tafil dogadać fendta mówię wezmę 5 lat gwarancji mówię rozpiszcie mi na kartce wszystkie obowiązkowe przeglądy przy założeniu że 500 godzin rocznie będę robił i na to podpis i pieczątkę to nie było chętnych 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119
3 godziny temu, alfa napisał:

@Mateusz1q proszę zadzwon do serwisu powiedz że chcesz przegląd na 1000 h i ile będzie kosztował . Telefon masz numer znajdziesz nic nie szkodzi zapytać

Mam w planned kupic ciagnik 120-140 km mysle o valtra versus g 125 I niby przrglad w niej na 1000czy tam 1200 godzin  to ma niby kosztowac ok 7 tys 

A cos  w tym przedziale  mocy jako glowny  ciagnik  na niemal 30 ha produkcja roslinna  co byscie polecali?

Edytowano przez slavik80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj