maniek0987

Members
 • Ilość treści

  253
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

O maniek0987

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Płatnego ugoru dalej nie ma? Bo nie widzę w ekoschematach.
 2. Jak dodajecie kwasek do wody na zbicie ph to przy każdym zabiegu zbijacie do takiej samej wartości? Chce zacząć używać kwasku bo mam ph około 7.3, ale zasta awiam się do jakich wartości zbijać przy herbicydach i fungicydach. Przy robaku to chyba optymalne 5, ale czy takie ph nie ma negatywnego wpływy na fungicydy?
 3. Pytanie takie że względu na pierwszy raz uprawy lubinu. Zasialem go po lace i jakas mała biała larwa zjada mi łodygę z korzeniem podobna do chowacza znajdującego się w lodydze rzepaku. Da się to czymś załatwić? Lubin niedawno co wyszedł z ziemi.
 4. Widzę, że użytkujesz valtre direct jak się sprawdza? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat.
 5. Kolejnosc składania nie ma znaczeia, a niby wypłacają, bo aktualizują codziennie ilość wyplaty na stronie.
 6. Ja właśnie planuje, ale nie mogę znaleźć, czy jest wymagana minimalna obsada roślin z pierwszej grupy.
 7. Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu?
 8. Jest gdzieś jaka obsadę muszą mieć rośliny miododajne? Czy tylko wiadomo tyle, że z pierwszej gruby maja być dominującą roślina?
 9. Pewnie włączył Ci się wniosek na 2024 dlatego masz tyle błędów. Nie wiem czy nie musisz roku do oświadczeń zmienić.
 10. Ja normalnie mogę zaznaczyć i dodaje punkty za ten ekoschemat, ale działa to tylko jeżeli nie mam zróżnicowanej struktury upraw.
 11. Mieszasz jednoliścienne z dwu, że tylko dwa wjazdy na jesień?
 12. Wysylaj z błędem. Też tak miałem i robiłem już jakiś czas temu i wszystko przeszło beż wyjaśnień.
 13. Fakt mój błąd, że nie zauważyłem napisanej ceny brutto. W john deerze oszaleli z cenami. Zbliżyli się do fenda, a jedynie skrzynia autopower ma fajne wyposażenie z tym nowym comandarm czy jak to tam się u nich zwie. Chodzi mi o posiadanie wszystkiego w joysticku pod ręką i możliwość programowania pod siebie.
 14. A z kiedy masz tą wycenę bo moja jest z lipca i t215 versu z nawigacja, przedni tuz wom, lepszy podnośnik opony 650 tyl 540 przód i netto 690. To taka podwyżka była w valtrze?
 15. Możesz podać przybliżona cenę, bo chce wiedzieć jaka jest różnica w cenie do t215. Wycena na nią w połowie tego roku 690 netto
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj