Polecane posty

PerezStunt    131
Piotrek1604 napisał:

A w centrum okolice kutna ktoś gdzieś pytał? 

będę pytać w poniedziałek w okolicy trochę na zachód od kutna

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Wie ktoś może jak teraz żyto i pszenżyto w południowo wschodnim mazowieckim ? Ilości calo samochodowe. Żyto na pasze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8
20 minut temu, Damianek20 napisał:

Gdzie ? Bo te k**wy z Zamościa wczoraj nic nie podnieśli 

U nas 1150 brutto LJA .😭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0134    28
danielursus3p napisał:

Wie ktoś może jak teraz żyto i pszenżyto w południowo wschodnim mazowieckim ? Ilości calo samochodowe. Żyto na pasze. 

Kowalczyk Lubelskie pszenzyto tylko 1030 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
13 minut temu, danielursus3p napisał:

Wie ktoś może jak teraz żyto i pszenżyto w południowo wschodnim mazowieckim ? Ilości calo samochodowe. Żyto na pasze. 

To gdzie badałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Agrobit Księżpol w poniedziałek niby podwyżka ale o ile tego nie wiedza. narazie 1050 netto paszówa czyli ponad 1120 brutto dla RR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 minuty temu, Karol0134 napisał:

Kowalczyk Lubelskie pszenzyto tylko 1030 brutto

Slabawo. 

 

1 minutę temu, PAN88 napisał:

To gdzie badałeś?

Nie badałem, po deszczach koszone, zleżałe było, parametrów nie złapie na 100%. Poza tym taka że tak powiem zbieranina od mało rolnych, żeby zrobić jakąś konkretną ilość ziarna, ale bez zielska i robaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

Moderator to co pisałem to rząd teraz potwierdza i po co to było dawać  mi ostrzezenia. .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
15 minut temu, danielursus3p napisał:

Slabawo. 

 

Nie badałem, po deszczach koszone, zleżałe było, parametrów nie złapie na 100%. Poza tym taka że tak powiem zbieranina od mało rolnych, żeby zrobić jakąś konkretną ilość ziarna, ale bez zielska i robaka. 

Myślałem że w Stoczku Łukowskim 🤣🤣. Mógłbym trochę napisać ale trzeba się szykować na bal ostatkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Tobie w głowie bale ? 

 

W sumie może ostatni że ostatni 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1779
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

W stoczku to mi kiedyś wzorowa konsumpcja nie przeszła 😅

 

1 minutę temu, pawlus224 napisał:

Tobie w głowie bale ? 

 

W sumie może ostatni że ostatni 😜

A czemu nie?

Mnie ukrainiec guzik obchodzi

  • Confused 1
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jk1976    67
51 minut temu, Karol0134 napisał:

Kowalczyk Lubelskie pszenzyto tylko 1030 brutto

Pszenica po ile 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
21 minut temu, PAN88 napisał:

 

A czemu nie?

Mnie ukrainiec guzik obchodzi

Miał duże ilości od malorolnych wówczas mało co płacił i tak kombinował by za darmoche wyrwać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

Panowie u was też tak ludzie szaleją że kupują pasze i koncentraty na zapas. Byłem dzisiaj po pasze zresztą jak co sobotę to sprzedawca mówił że w czwartek i piątek sprzedał prawie całego tira koncentratów dzisiaj były tylko resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0134    28
Jk1976 napisał:

51 minut temu, Karol0134 napisał:

Kowalczyk Lubelskie pszenzyto tylko 1030 brutto

Pszenica po ile 

w piątek była po 1200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, goralik napisał:

Myślisz że wojsko miało jakieś rezerwy? Wojna za granicą, a tu ktoś się obudził z ręką w nocniku. U nas w okolicy trzeci dzień nie ma ON na stacjach

Jeżeli ktoś uważa, że w tym nawale pojebanych ludzi co konewki tankują na stacjach lub co popadnie logistycznie stacje wyrobią to jest niespełna rozumu, 3 dni nie ma paliwa na stacji? a który właściciel to mógł przewidzieć i zamówił 2 czy nawet 4 razy więcej niż potrzebował ?

pszenżyto 1050 netto lubelskie, pszenicy nie kupuje

  • Like 2

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888

Damian, ugryź się w język nim coś kolejnego z bluzgami napiszesz. Nie da się normalnie po polsku, bez chamskich epitetów? Potraktuj to jako ostrzeżenie

  • Thanks 2
  • Haha 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przepraszam, poniosło mnie w dwóch postach. Ale uważam, że czasami takie podniosłe epitety są potrzebne. Jednak, jeśli kogoś uraziło to, przepraszam.

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

W piatek mialem telefon od lokalnego skupu z propozycją 1280 pszenica.  Podziękowałem czekam na rozwój wytolacji i wzrost cen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola134    16
14 minut temu, ZUCH1234 napisał:

W piatek mialem telefon od lokalnego skupu z propozycją 1280 pszenica.  Podziękowałem czekam na rozwój wytolacji i wzrost cen 

Kto tyle daje jeśli można wiedzieć strojny czy woch ? Bo chyba nie daleko mnie mieszkasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłosz89    21

Tak wyraźnie to cena pójdzie do góry za kilka tygodni. Wojny nikomu nie można życzyć ta dopiero się zaczęła a wyników i skutków na ten moment nikt nie zna. Osobiście obstawiam  że putin nie zrezygnuje bo byłby bardziej skończony, chodź i tak już jest.  Ukraińcy się nie poddadzą.  Chwała Ukrainie ✌️

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj