Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lassie    127

Alfa musisz rozważyć wszystkie za i przeciw, jak jesteś sam na gospodarstwie to jak siądziesz na kombajn to potrzebujesz kierowcy na traktor do odbioru, jak masz tanią usługę gdzie koszą kilkuletnimi CX ami albo Lexionami na godziny i hektar wychodzi ci 250zł to nie opłaca się kombajnu kupować , nie wiem o jakiej klasy kombajnie myślisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192
57 minut temu, lassie napisał:

Alfa musisz rozważyć wszystkie za i przeciw, jak jesteś sam na gospodarstwie to jak siądziesz na kombajn to potrzebujesz kierowcy na traktor do odbioru, jak masz tanią usługę gdzie koszą kilkuletnimi CX ami albo Lexionami na godziny i hektar wychodzi ci 250zł to nie opłaca się kombajnu kupować , nie wiem o jakiej klasy kombajnie myślisz 

Cx 6.80 6.90 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Alfa pewnie w Grajewie na placu Adlera czeka na Ciebie.  Tam coś zawsze stoi jak przyjeżdżam A zwłaszcza już na wiosnę lub wczesne lato bo na zniwa to raczej już za późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaXtzTS    22

orientuje się ktoś po ile jęczmień płacą? świętokrzyskie Pińczów Jędrzejów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192
21 minut temu, greg1985 napisał:

Alfa pewnie w Grajewie na placu Adlera czeka na Ciebie.  Tam coś zawsze stoi jak przyjeżdżam A zwłaszcza już na wiosnę lub wczesne lato bo na zniwa to raczej już za późno 

No właśnie jest problem z dostępem tylko tc a cx wszystkie sprzedane a mal tego adler chyba najdrożej kombajny ma w Polsce Płock dużo taniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Brak towaru. Chiny zaczęły ponownie kupować pszenicę pomimo sporych zapasów. Coś mi śmierdzi III wojną światową.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

pow lubelski południe pszenica paszowa 1550 brutto ale sprzedających brak

Matif ostro pojechał prawie 400 E - 20 do góry

Edytowano przez ksys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Chiny kupują, bo na Ukrainie prawdopodobnie wielkie gówno tam w tym roku zbiorą, a widomo jak Afryka odnich brała, Chiny kupią Teraz i potem 3 razy drożej im sprzedadzą xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

A weź tam na polej wjedź jak na hektarze więcej min niż u mnie kamieni

Kurła pszenica 400e to za jajka trza brać 1,20

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
Przemo1986 napisał:

Chiny coś wiedzą ...

tak samo w grudniu kupowali na potęgę.

tak samo w sezonie 2020/21 tam jest tyle ludzi ze oni raczej martwią się o siebie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

dzisiaj sprzedane po 1600 netto konsumpcja , do młyna


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk_nh    39

Coś pewnie ok 1mln. Mój wuj teraz kupił tc 5.90 z hederem 5.1 m stołem do rzepaku, wózkiem i coś tam jeszcze i wyszło go 640 tys netto. Kombajn z placu....ostatnia sztuka. Dla mnie SZOK ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

399 na zamknięciu MATIF , biorąc pod uwagę porę roku może się doczekamy tych 1800-2000zl za tonę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192
3 godziny temu, jezyk_nh napisał:

Coś pewnie ok 1mln. Mój wuj teraz kupił tc 5.90 z hederem 5.1 m stołem do rzepaku, wózkiem i coś tam jeszcze i wyszło go 640 tys netto. Kombajn z placu....ostatnia sztuka. Dla mnie SZOK ! 

Oj to mocno przepłacił.  2 miesiąca temu szło go wziąć beż wózka bez vario beż rzepaku za troszkę ponad 500 . 5.90 nie wziąłbym bynajmniej na zarobek a nawet i dla siebie bo nawet cx 5.80 przy tym tc to gigant w wydajności i wygodzie 

3 godziny temu, Wicherek napisał:

Ile teraz takie cacko kosztuje ? 

 

W trakcie wyceny jest 6.80 5.80 beż Vario kos do rzepaku wózka z wilgotnością i waga 600 + ostatnia sztuka 6.80  też ostatnia dużo mniej od miliona 

Edytowano przez alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

niestety popyt u mnie w okolicy jest znikomy , niektóre firmy wczoraj obniżyły ceny o 20 zł, mają pelne magazyny


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj